Beltinci, 17.11.2014

V derbiju 14. kroga 3.SNL vzhod sta se v Beltincih pomerila Beltinci in Odranci. 1000 gledalcev je imelo kaj videti. Beltinci so bolje odigrali prvi polčas in ga dobili z 2:1, nato pa so se v drugem polčasu gostje iz Odranec vrnili kot prerojeni, ter zadeli trikrat za končnih 2:4.

Lušt Beltinci - Odranci 2:4 (2:1)

0:1 - Vogrinec (25.min), 1:1 - Smej (35.min), 2:1 - D. Horvat (44.min)

2:2 - G. Pavel (60.min), 2:3 - M. Ivanič (78.min), 2:4 - Gostan (88.min)

Beltinci: Nemec, T. Pavel, Zlatar, Smej, D. Horvat, Hartman (od 85. Škaper), Smodiš, L. Sreš, D. Sreš (od 72. Gruškovnjak), Tkalec in Maroša.

Odranci: F. Raduha, Mlinarič (od 53. Vori), G. Pavel, Matjašec, Jerebic, L. Ivanič, Botjak, Žerdin (od 46. M.Ivanič), Gostan, Vogrinec (od 80. P.Horvat) in Raduha.

Glavni sodnik: Marko Lacković.

17.11.2014 ob 7:40 gost

Lep sosedski derbi,dosti gledalcev,dosti golov,lepa igra z obeh strani,nogomet je zmagal

13 2 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      17.11.2014 ob 8:12 gost

Böltinčarji igrali, odrančarji zadevali....

9 4 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      17.11.2014 ob 9:19 lajci gost

Cuzeki pa nasekali eceke!

2 4 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      17.11.2014 ob 9:54 brane gost

Čestitke v Odrance. Derbi kot je treba. Z malo sreče bi lejko bilau tudi inačik. :)

17.11.2014 ob 9:55 gost

Se vijdi ka Beltince vodijo amaterji zadnjih 5 lejt.

17.11.2014 ob 11:17 alaaa gost

nogomet v Prekmurju je fejst napredoval. Mislin ka mo prekmurce hitro meli prvoligaša, samo ka če se pa nišče nede vupo ite v 2. ligo ka nega pejnez.

9 1 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      17.11.2014 ob 14:51 gost

Nogomet v prekmurju napredoval ! Zato pa bijlo v Murski 2500 lidij.

0 4 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      17.11.2014 ob 14:57 mrJack gost

Cuzeki majo v ligi daleč najboljšo ekipo po imenih, kar nekaj igralcev je z prvoligaškimi izkušnjami,ki so igrali za Nafto. Vseeno je brezveze, da bodo prvi saj nimajo ambicij za drugo ligo. Ste že bli prvaki, pa niste sprejeli izziva za drugo ligo. Če ga je lahko Veržej bi ga lahko tudi Odranci. Kolko vem, niti zdaj cuzeki nimajo ambicij za višji rang. Vi Beltinčari ste pa smešni, kak vas lejko cuzeki telkokrat zapored premagajo?? Prava mušterija ste jim. Njihahaha!

7 4 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      17.11.2014 ob 15:55 dudek gost

Nišče pa se ne pijta za koj so Beltinčari mogli to tekmo zafurat .Malo se bedaki pozanimlite . iha,ha iaaaaaaaaaa

17.11.2014 ob 16:27 žuti gost

Či bi Beltinci meli normalnoga in poštenoga predsednika bi mogoče bilo še 500 lidij več

17.11.2014 ob 16:29 gost

Štokoli de prvi nede napredoval ker bo imel kvalifikacijsko tekmo z 3 ligo sever kjer maribor ekipa B zmaga z najmanj pet golov razlike. Od sedaj dalje bo zelo težko napredovati v drugo ligo. Štajerska bo vedno premočna.

17.11.2014 ob 16:47 RADOVEDEN gost

Žuti kak tou mijsliš - razloži?!

17.11.2014 ob 17:37 gost

Po drugem sportalu je že OBRAZLOŽITEV za novi zakon v naslednji sezoni. prvo B ligaši bojo lejko nastopali v 2 ligi vsaj dokler bodo 4 tretje lige ŽAU.

17.11.2014 ob 17:59 icek gost

muuuuuu..muuuuuuuuuuuuu..cuzeki so nas palik kresnoli..jes več tau nemren prenašati..

17.11.2014 ob 20:13 marko gost

Odgovor radovednomi:Mudrije in pokvarjenosti predsednika nemre prenašati saki den več lidij, pa zato niti rajši nejdejo na tekmo - tudi Bratončari

17.11.2014 ob 21:37 gost

Nule od igralcev, Breznik tij si pa cejli život mutna riba,

0 5 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
    19. gost
      17.11.2014 ob 22:42 gost

beltincan manjka eden dober golgeter pa mogoče kakšen večji štoper.

20. gost
      17.11.2014 ob 23:46 brane gost

Što je büu na tekmi je vido ka so Beltinci v prvon polčasi deklasejrali Odrance na punoj črti. Moren priznati ka so prikazali najbolšo igro v letošnjoj sezoni. Šanse so se vrstile ena za drugo, Odranci so nej mogli niti prek sredine. V drugon polčasi so pa nažalost premagali sami sebe, ker so Odrancon prepustili ka so razvijo svojo igro. A jebi ga. Tau je pač derbi. Sicer pa je še nej nikaj odločeno. Liga je izenačena, sezona pa še duga. Še par utrinkov z tekme, pa oba gola Beltinec: https://www.youtube.com/watch?v=6sR9omfFFQw&list=PLikxioi-P_LWokQLWUlyhOuhN3W-8hK97

18.11.2014 ob 10:37 gost

luštno vam je od vsega lepegaa bili ste na stadionu ,,ni to vaš ograček igrišče , videli ste in doživeli kako se organizirajo takšne tekme , vi tega še daleč ne boste sposobni ,čestitam vam za zmago