https://www.pomurec.com/go/194/Oglasevanje
https://bolleblu.si/
http://www.zniders.com/

ŠPORT

POM-NOGOMET: Odranci razbili Veržej, Grad pa Malečnik

29.08.2010 ob 21:05  

Objavljamo podrobnosti z vseh tekem pomurskih klubov v 3. slovenski nogometni ligi vzhod in Pomurski nogometni ligi ter rezultate medobčinskih lig.

3. SNL - vzhod

Sobota, 28.8.2010 ob 17.00:

NK MALEČNIK – GRAD  0 : 4 (0:2)

Gledalcev: 50

Strelci:

0:1 Grad  (Stošič Nemanja)

0:2 Grad (Krančič Franc)

0:3 Grad (Fujs Damir)

0:4 Grad (Krpič Franc)

NK GRAD 1 Nemec Boštjan, 3 Benkič Dejan, 5 Bernjak Nino, 6 Krančič Franc, 10 Baler Damir, 13 Banfi Denis, 17 Fujs Damir, 18 Recek Damir, 20 Kreft Mitja, 23 Šiško Danilo, 77 Stošič Nemanja

----------------------------- 

Nedelja, 29.8.2010 ob 17.00: 

NK ODRANCI - NK TEHNOSTROJ VERŽEJ 7 : 0 (2:0)

Obsežnejša foto reportaža s tekme sledi jutri!

Gledalcev: 300

Strelci:

1:0 Odranci  (Zelko Boštjan)

2:0 Odranci (Horvat Denis)

3:0 Odranci (Ivanič Mihael)

4:0 Odranci (Žerdin Mitja)

5:0 Odranci (Zelko Boštjan)

6:0 Odranci (Tkalec Jernej)

7:0 Odranci (Raduha Patrik)

NK ODRANCI: 1. Ščančar Franc, 2 Zlatar Daniel, 4 Erjavec Gorazd, 8 Horvat Denis, 19 Ivanič Mihael, 7 Žerdin Mitja, 6 Jerebic Aleksander, 14 Raduha Patrik, 10 Gostan Roman, 9 Sreš Dejan, 20 Zelko Boštjan

Igrali so še:

18 Tkalec Jernej, 17 Tompa Nikola, 21 Gonc Jure

NK TEHNOSTROJ VERŽEJ: 12 Hozjan Uroš, 11 Vinkovič Matej, 3 Koder Tadej, 5 Hodnik Tomaž, 7 Lugonjič David, 9 Marič Rok, 16 Gašperšič Alen, 14 Kaučič Damjan, 17 Vinkovič David, 2 Štrakl David, 15 Karnet Marko

Igrali so še: 4 Štrakl Dominik, 10 Rogac Mitja, 8 Sunčič Robert

----------------------

NK ČARDA - MU ŠENTJUR 2 : 0 (1:0)

Gledalcev: 200

Strelci:

1:0 Čarda (Horvat Zoran)

2:0 Čarda (Cipot Aljoša) 

NK ČARDA: 1 Prša Darko, 2 Pavel Gregor, 3 Zadravec Sandro, 6 Kerčmar Iztok, 5 Horvat Bojan, 4 Gjergjek Damjan, 17 Pavel Uroš, 8 Grah Damjan, 9 Cipot Aljoša, 10 Krajnc Danijel, 11 Horvat Zoran

Igrali so še:

7 Pavel Darko, 14 Tompa Martin, 16 Kozic Denis

------------------------

NK TROMEJNIK G-KALAMAR - NK ZREČE 0 : 0

Gledalcev: 300

NK TROMEJNIK G-KALAMAR: 1. Škrbic Danijel, 2 Nemec Uroš, 23 Klevže Matevž, 6 Šnurer Dejan, 8 Bokan Gregor, 9 Kous Rajko, 11 Sukič Denis, 12 Bukovec Mihael, 4 Horvat Vojko, 18 Mešič Daniel, 19 Čontala Damir, 16 Kous Blaž

Igrali so še: 5 Gjurec Marko, 10 Bokan Rok, 20 Lepoša Daniel

---------------------

POMURSKA NOGOMETNA LIGA

Remi debitantov v Bakovcih, Bogojina presenetila, Hotiza slavila v Črenšovcih, Kema preprečljivo pometla s Petišovci.

Črenšovci : Hotiza-La Storia 1:2 (0:1)

Gledalcev: 130 

0:1 Hotiza-La Storia (Doma Miran)

0:2 Hotiza-La Storia (Doma Miran)

1:2 Crenšovci (Berden Mihael)

Črenšovci: 1 Raduha Borut, 8 Lackovič Albin, 4 Balažic Miran, 18 Haklin Kristjan, 9 Cigan Jože, 7 Vinko Sandro, 3 Horvat Damjan, 21 Kustec Robert, 17 Virag Luka, 14 Casar Tadej, 11 Vöröš Nino

Igrali so še: 16 Berden Mihael, 13 Dražnik Julian Philipp

Hotiza-La Storia: 1 Žižek Roman,19 Kotnjek Luka, 8 Koveš Jaka, 7 Vugrinec Matjaž, 10 Bažika Silvester, 4 Vida Simon, 17 Doma Miran, 18 Cigan Ignac, 13 Vori Rok, 15 Čurin Damir, 9 Koudila Sašo

Igrali so še: 23 Kranjec Peter, 3 Hozjan Davor 88

-------------------------------

Kema Puconci : Petišovci 4:0 (3:0)

Gledalcev: 100 

1:0 Kema Puconci (Preininger Igor)

2:0 Kema Puconci (Preininger Igor)

3:0 Kema Puconci (Faršang Tadej)

4:0 Kema Puconci (Bačič Boštjan)

Kema Puconci: 12  Fartelj Andrej , 7 Faršang Tadej, 4 Dani Primož, 6 Cor Albin, 13 Bačič Boštjan, 21 Gomboc Daniel, 10 Pejnovič Luka, 15 Budja Gregor, 9 Mihalič Boštjan, 18 Preininger Igor 11 Benkič Martin

Igrali so še: 22 Gomboši Jernej, 14 Poredoš Mitja, 5 Kuronja Tomaž, 17 Kuzma Marko Slavko, 8 Budja Benjamin

Petišovci: 1 Pečelin Peter, 4 Szentgyorgyvolgyi Attila, 16 Budja Denis, 17 Gerenčer Marko, 7 Varga Benjamin, 18 Kocet Robert, 3 Pečelin Tine, 8 Mavriček Danijel, 9 Koša Alan, 10 Lebar Julian, 11 Herceg Dominik

Igrali so še: 5 Soke Leon

-------------------------

Gančani : Hodoš 1:0 (0:0)

Gledalcev: 250

1:0 Gančani (Palatin Rajko)

Gančani: 1 Jerebic Mitja, 19 Felbar Uroš, 15 Horvat Stanko, 14 Zver Marjan, 7 Tivadar Dejan, 10 Tratnjek Uroš, 13 Breznik Tadej, 5 Köveš Miha, 9 Zadravec Kristjan, 17 Halas Leon, 11 Gruškovnjak Peter

Igrali so še: 8 Palatin Rajko 60, 20 Savič Dejan

Hodoš: 1 Molnar Istvan, 15 Roman Darko, Ulen Zlatko, 16 Toth Andrej, 8 Vlaj Tadej, 6 Fartek Elvis, 14 Tamaško Denis, 5 Huber Andrej, 7 Šnepf Goran, 9 Zelko Zlatko, 10 Škerlak Dejan

Igrali so še: 11 Sandor Ivan, 18 Toth Geza

--------------------------

Bogojina : Virs Bistrica 4:2 (3:2)

Gledalcev: 150 

1:0 Bogojina (Dravec Jože)

2:0 Bogojina (Gregorec Tomaž)

2:1 Virs Bistrica (Žugelj Andrej)

2:2 Virs Bistrica (Žugelj Andrej)

3:2 Bogojina 16 Ošlaj Uroš

4:2 Bogojina 7 Černela Borut 

Bogojina: 1 Tomašič Matija, 21 Puhan Benjamin, 9 Rituper Robert, 3 Gregorec Tomaž, 16 Ošlaj Uroš, 6 Flisar Danijel, 8 Škedelj Boris, 18 Erjavec Zlatko, 7 Černela Borut, 22 Dravec Jože, 11 Godvajs Borut.

Igrali so še: 5 Kocar Damjan, 14 Čarni Tomaž, 20 Kocet Bojan, 17 Maučec David,19 Kuzmič Mitja

Virs Bistrica: 1 Vučko Erik, 6 Kelenc David, 9 Zver Peter, 13 Godina Tomislav, 14 Lutar Denis, 15 Kolenko Aleš, 16 Šimonka Alen, 17 Cigut Mihael, 18 Grabar Štefan, 20 Žugelj Andrej, 11 Vuk Andrej

Igrali so še: 12 Števanec Denis, 8 Lazar Miran, 19 Hozjan Denis, 5 Graj Luka

----------------------------- 

Dobrovnik : Rakičan 0:1 (0:0)

Gledalcev: 200

0:1 Rakičan (Karas Mihael)

Dobrovnik: 1 Kovač Peter, 6 Horvath Peter, 7 Kološa Jurij, 8 Solarič David, 4 Dezso Istvan, 9 Varga Franc, 13 Horvath Jozsef, 15 Laslo Kristijan, 10 Torma Primož, 18 Somi Ladislav, 16 Kociper Sašo

Igrali so še: 5 Gjergjek Benjamin, 11 Kološa Franc

Rakičan: 1 Vereš Boštjan, 4 Vouri Borut, 10 Godvajs Rok, 2 Bagari Marko, 17 Karas Mihael 14 Frčko Danijel, 11 Jančar Tadej, 12 Kupčič Sašo, 19 Duh Primož, 15 Opec Andrej, 9 Ropoša Borut

Igrali so še: 6 Nemec Alen, 13 Tkalec Matej, 23 Berden Leon

---------------------- 

Bakovci : Ljutomer 1:1 (1:1)

Gledalcev: 100 

0:1 Ljutomer (Žnidaric Dejan)

1:1 Bakovci (Vurcer Grega, 11 m) 

Bakovci: 12 Klanfar Bojan,16 Vurcer Grega, 3 Caruso Giuseppe, 5 Cipot Boštjan, 14 Rebernak Sebastjan, 9 Potrč Denis, 11 Nemec Luka, 15 Žido Alen, 10 Buzeti Tilen, 13 Bencak Blaž, 7 Balažic Rok

Igrali so še: 4 Tratnjek Leon 19 Zavec Štefan, 18 Horvat Denis

Ljutomer: 12 Mlinaric Uroš, 4 Hošpel Mario, 5 Kuzmanovski Aljoša, 6 Žnidaric Dejan, 7 Žinko Nino, 8 Rudolf Sebastjan, 10 Vogrinec Denis, 13 Kardinar Niko, 15 Perčič Luka,16 Vogrinec Tadej, 20 Novak Saša. Igrali so še: 9 Jelen Patrick, 14 Goričan David, 19 Lihtenvalner Peter, 18 Oletič Dejan

-----------------

Šalovci : Turnišče 2:1 (2:1)

Gledalcev: 150 

0:1 Turnišce (Horvat Tomaž)

1:1 Šalovci (Škalič Nino)

2:1 Šalovci (Grkinič Rok)

Šalovci: 1 Škalič Leon, 5 Kerčmar Vojko, 6 Lepoša Matej, 3 Smodiš Štefan, 14 Škalič Nino, 7 Pondelek Boštjan, 11 Cener Zdravko, 8 Horvat Andrej, 10 Korpič Martin, 9 Korpič Leon, 17 Grkinič Rok

Igrali so še: 4 Barber Štefan, 2 Ožvald Daniel, 13 Kovač Boštjan, 18 Ružič Matevž

Turnišče: 1 Ritlop Marko, 3 Sobočan Janez, 4 Mertik Boris, 9 Mertik Matej, 13 Lutar Erik, 8 Žalik Matjaž, 7 Horvat Tomaž, 18 Fuks Miha, 11 Ternar Robert, 5 Gjerkeš Mitja, 19 Mujdrica Nejc.

Igrali so še: 16 Verbančič Boštjan, 6 Lebar Damjan, 10 Šemen Mitja

------------------------

1. Medobčinska nogometna liga Murska Sobota

Domačini zanesljivo, Beltinci pokazali, da ne skrivajo ambicij.

Apače: Lipa 2:0 (2:0)

Slatina :Tišina 4:1 (1:1)

NK Pušča : Roma 4:1 (1:1)Križevci

Lesoplast Križevci : Aqua-Ižakovci 3:1 (3:0)

Dokležovje : Serdica Kl. Šinko 3 :1 (2:0)

Permanens Beltinci : ŠD Cven 4 : 1 (4:1)

-----------------------

2. Medobčinska nogometna liga Murska Sobota

Spodrsljaj novincev iz Martjanec.

GORIČANKA : ŠNK RADGONA  1:1 (0:0)

BRATONCI : BEL-TEH ČARDA  2:0 (1:0)

ŠD NK ROTUNDA : CANKOVA  2:1 (1:0)

-----------------------

1. Medobčinska nogometna liga Lendava

Panonija preprečljivo!

Nafta veterani : Čentiba 2:2 (1:0)  

Graničar : Mostje1:1 (1:1) 

Kobilje : VeteraniTurnišče 4:2 (2:0)

Renkovci : Olimpija Dolga vas 3:1 (1:1)

Žitkovci : Kapca 3:3 (1:1)

Polana : Nedelica 1:2 (0:1)

Panonija : Zvezda Dolina 6:0 (6:0)

    Fotogalerija

    Komentarji

    1. Simke
      30.08.2010 ob 13:38 Simke

      Grad de letos med prvimi 3. ekipami, te vidli

      0 0 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino

    info_outline

    Opozorilo

    Slovenski knjižni jezik je samo naš, zato ga cenimo. Na Pomurec.com želimo vzpodbujati njegovo rabo, zato vas naprošamo, da vaš komentar podate v slovenskem knjižnem jeziku. Pri tem sledite tudi načelom kakovostnega komentiranja. Najboljše komentarje bomo ob koncu leta nagradili.

    Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Pomurec.com. Pozivamo vas k strpni in argumentirani razpravi brez sovražnega govora.

    Po Kazenskem zakoniku KZ-1 je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti ter za grožnjo, da bo napadel življenje ali telo druge osebe. Pomurec.com bo v primeru obrazložene zahteve državnih organov, ki temelji na zakonski podlagi, podatke o komentatorjih, s katerimi razpolagamo, tem tudi posredoval.