Murska Sobota, 20.3.2017

V nedeljo 19. marca ob 15. uri je na mestnem stadionu Fazanerija v Murski Soboti bila odigrana tekma 15. kroga tretje slovenske nogometne lige vzhod, kjer sta se pomerila domača Mura in gostje iz Rakičana. Pred okrog 600 gledalci, se je srečanje končalo z visoko zmago črno-belih, ki so ob koncu slavili s kar 7:0.

NŠ Mura - Rakičan 7 : 0 (1 : 0)
(Amadej Maroša 52., 68., Filip Škvorc38., Darijan Matić 54., David Tomažič Šeruga 64., Rok Zorko78. in Mihael Karas 90.)

Več fotografij v spodnji galeriji:

20.03.2017 ob 8:41 gost

Bravo Mura,čestitke,zelo vradu, igralci so se trudili celo tekmo,bravo tudi Rakičanu,prvi polčas zelo dobro,hvala Žekš,Kokolj,za vse.

5 1 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      20.03.2017 ob 8:42 gost

ka si nouri, nemreš vörvati, ne moreš verjamet, nej mi jasno, ka se jim utrgalo, ka su zbisneli, ka su se razleteli pu igrišči ....

20.03.2017 ob 10:03 fakmuro gost

ja,ja vse je vredi do prve zgube, ki pa bo kmalu; te de pa pa panika pa jok in stok

0 9 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      20.03.2017 ob 10:13 gost

Prej, ka je novinar vestnika Bedek nauve predsednik Mure? Zakoj pa Cigut še v klube?

0 6 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
        20.03.2017 ob 10:50 gost

Bedek bi bil dobra izbira.Že nekaj let je v Mure v upravnom odbor, pozna vse načine Tudi medije ima za seboj in poroča lahko samo, kar on ali vodstvo hoče, vse slabo lahko ostane prikrito.

0 6 Prijavi neprimerno vsebino
      20.03.2017 ob 11:54 gost

Odlična predstava Mure. Prvi polčas sicer malo v krču, kar pa je normalno za prvo tekmo. Ekipa je vrhunska in bi z lahkoto bila v zgornjem delu 2.lige. Samo naša Mura iz Murske!!!

8 0 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
        20.03.2017 ob 14:53 gost

Tooooooooooooooooo, muro direktno v prvo ligo!!!!! Ajd sobočanci svršavlite ka ste en veški klub premagali. Mura iz Murske! p.s. ekipa je vrhunska, ahhaahahahhahahaha tij si še te vrhunske ekipe nej vido

0 13 Prijavi neprimerno vsebino
      20.03.2017 ob 13:27 lendavska gost

Prazne tribune. Dokeč sta koki pa žekš špilala, mura nemočna. Puno penez malo muzike. Rakičan pravi nasprotnik. Resne tekme smo vse pušili.

20.03.2017 ob 13:43 gost

Mura kljub samo enome dobrome polčase do visoke zmage. Tou vse povej o kvaliteti ekipe, kera ma še ogromno rezerv. Če mura odšpila celo tekmo dobro, nema v toj ligi niti ena ekipa možnosti. Tou je dejstvo. Včeraj pa se na začetki vido pritisk zaradi prve tekme, v prve postave je začalo 5 novincov, plus toga pa je meu recimo najbokšo špico (marošo) na klope in je špilo samo z eno špico. Drugi polčas, da je vido ka tak nejde in spremejno postavitev, je mura zglednila čistak nače, superiorno, odlično. Komaj čakan naslednje tekme in derbi v ledave.

20.03.2017 ob 14:16 iz LJ gost

Odlična predstava Mure, še posebaj v drugem polčasu. Prvi polčas bi lahko bil boljši, čeprav so si fantje priigrali ene tri lepe priložnosti, a žal jih niso izkoristili... Škoda, da je bilo relativno malo gledalcev, ker je bilo zares lepo in toplo vreme pa še dober nogomet na ogled :) upajmo na več naslednjič :)

20.03.2017 ob 14:19 gost

Pa Mura in Rakican ne sodita v tretjo ligo po videnem. Mura sodi v drugo ligo, Rakican pa v mnz , ker dobit sedem golov, pa je katastrofa.

20.03.2017 ob 14:26 yolo gost

Saj bo Mura šla v 2. ligo, Rakičan pa igra enkrat vredu enkrat slabo... ni konsistence

4 0 Prijavi neprimerno vsebino
      20.03.2017 ob 14:56 gost

Zakoj bi pa bila katastrofa dobiti 7 golov da špilaš proti vanzemaljcem oz vrhunski ekipi kak je eden lajči zgoraj napiso? Arsenal je dobo 10 v dvema tekmama, PSG jih je dobil 6........Kelko bi še li tej proti Muri fasali

20.03.2017 ob 15:04 gost

Verjetno je mislil vrhunska ekipa za 3. ligo (pa tudi za 2.), ampak eni ste pač prepočasni, da bi to dojeli.

20.03.2017 ob 15:38 sobočanec gost

Mura ponižala Rakičan !!!!!! Ajmo Muraše!!!

20.03.2017 ob 17:27 gost

Se splača veseliti rezultata prouti tako osiromašeni ekipi kod je Rakičan

0 3 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      20.03.2017 ob 18:52 mare gost

ne modruvlite...ta ekipa rakičana je nej vkup oženjena z velkimi zvezdmi štere fejst plačuvlete...z punof ritjoj je lejko srati...spoštuvlite tej male klube šteri ne živejo od drugih in na velkoj nogej!! tu se dela in špila z srcon

20.03.2017 ob 19:30 gost

odlična igra mure(sploh drugi polčas) ko so povsem povozili rakičan. na naslednjih tekmah bo potrebno še nekaj sprememb v postavi pa bo... maroša more začenjati v špici ker je še vedno doktor za 3.ligaške napadalce, zorko more igrati na krilu(celi 2.polčas smešil obrambo rakičana), vaš na polšpici... edino levo krilo je odprto, škvorc me zaenkrat še ni prepričal.. matič klasa.. ostalo naj ostane kot je pa nan druga liga ne uide

20.03.2017 ob 19:48 gost

zato je trener ziko in marošo šparo ka je probo škvorca pa je nej glih zadovljil bil gda pa maroša šo pa je tekma preobrnola in zorko mora igrati na krilo ker se najbolj znajde namesto puckoja

20.03.2017 ob 20:43 gost

Kdo popuši 7 komadov se nima kaj GLASITI. Samo je lahko TIHO in moli BOGA da v naslednjih tekmah spet ne POPUŠI 7 komadov.

21.03.2017 ob 7:48 gost

TIKA,TAKA,Mura igra kot Barcelona,samo še sodniško pomoč rabi,ker v Lendavi boste dobili porcijo,nič vam nebo pomagalo,tika.taka

3 4 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
    19. gost
      21.03.2017 ob 9:03 BarbiZTEken gost

Jaz bi pa samo pozdravil če lahko,pozdravljam Kena i barbike aja eni pri Hotizi fuzbal drugače pa se gremo navijače...

20. gost
      21.03.2017 ob 13:26 gost

Mura bo v Čardi dobila par komadov nebo tako enostavno kot proti Rakičano

21. gost
      21.03.2017 ob 14:24 gost

Čarda z Malačičem in Frajmanom,proti Muri na zmago,Sobočanci poraženi boste,spustimo vas na realna tla,tako bomo pomagali prijateljem v Lendavi.

1 6 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
    22. gost
      21.03.2017 ob 14:38 gost

Toti je pa vdrapjeni ali drogirani, koga pa Čarda lejko premaga KADETE Murine ?

23. gost
      21.03.2017 ob 17:59 gost

gremo Čarda, gremo NAFTA, zaj se navijači združimo, samo da premagamo to sobočko pizdarijo. Čarda bo Muri nasipala 11 komadov, edino či sudija nou podküpleni, pa soudo za Zikoja.Jebeš Muro, forza NAFTAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!

3 11 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
        21.03.2017 ob 21:28 tipson gost

s takšo igro kak ste jo mele prote beltincan, nemrete bite niti 2.!!! tak ka se ne hapite neka bw

3 0 Prijavi neprimerno vsebino
    24. gost
      21.03.2017 ob 19:42 gost

Dizel smrdi

25. gost
      21.03.2017 ob 21:48 vijolica gost

čarda špila za dujšo, neobremenjeno, v soboti so pa pritiski, mura že pritiska, ka se naj v martjancaj igrišče zvaleka, sanja svinja kukorco

26. gost
      21.03.2017 ob 21:58 gost

Mura bo potlačila Čardo !! Čardaše ste nula od nas Sobočancov. Vas nega na fuzbalskom zemljevide. Mura je većna. Vsak Martjančar je navijač Mure! Čardaše imajo od nedelje od 16.45 ure, ko so izvedeli za rezultat že pokakane hlaćke. Ojoj , rajše odpovejte tekmo in izgubite samo 0:3!!

27. gost
      22.03.2017 ob 10:29 gost

Kot je napovedal Gabor, mura bo RUŠILA vse pred sabo!!!!!

28. gost
      22.03.2017 ob 13:09 gost

Naftine gorgone in Čardini navijači proti Muri,združeni,Mura mora izgubiti v Čardi.

29. gost
      22.03.2017 ob 13:17 gost

Pregazili vas bomo,Muraši,bosanko dal za premije Čardi,in pošilja gorgone na pomoč Čardi.

30. gost
      22.03.2017 ob 15:05 gost

Barcelona iz Murske Sobote prihaja k pijancem. Streznite se do tekme, ker prihaja tornado iz fazanerije!!!

22.03.2017 ob 16:59 gost

ha ha, pri čardi pa rejsan nega alkoja, za razliko od tvoje Barcelone, v nedelo se je klop nej mogla preluftati, ha ha

0 1 Prijavi neprimerno vsebino
    31. gost
      22.03.2017 ob 15:36 gost

Pijančki gorički,ne hodite v Lendavo,ker boste dobili osem komada,osam.

32. gost
      22.03.2017 ob 15:40 gost

Igralci Ljutomera so že pokakani,ke prihaja,brzi Žuti vlak.

33. gost
      23.03.2017 ob 15:08 gost

Ste se že pokakali proti Nafti !!! in ostanete v pomurski ligi.

34. gost
      23.03.2017 ob 15:54 gost

Čardaše pamperske menjajte, ka so že pune od imena Mure!!! Hitro menjajte pamperske, ka vas obrnemo na hitro in idemo nazaj v Soboto.

23.03.2017 ob 22:24 čarda forever gost

ja in ?? pa boli nas za muro, mij nej smo pod pritiskom, mij že 45 lejt obstajamo, vij pa pali hitro vgasnete, ahaha

24.03.2017 ob 14:54 BP gost

čarda forever - vse vas boli za muro, al da de pa mura v prve lige, boš pa pa na tekme odo, gelibar??

24.03.2017 ob 22:11 čarda forever gost

BP..ahahaha......ka te mijsliš ka Čarda te več nede obstajala ?? Ge man samo en klub

25.03.2017 ob 15:16 BP gost

što je pravo ka nede obstajala?? dosta vas je zaj takšeh ka na velko šinfate, te pa prvo ligo odite glejdat, pa navijat za muro!! tak je vedno blo, pa tak de..