Veržej, 9.4.2011

V soboto sta se v Veržeju pomerili turška amaterska nogometna reprezentanca Ankara in slovenska MNZ Murska Sobota. Turški nogometaši so bili premočni za našo ekipo in so slavili s 3:1. S tem so se Turki uvrstili v drugi del tekmovanja, slovenska reprezentanca pa je osvojila drugo mesto. V drugi tekmi v Križevcih v Prekmurju je slavila reprezentanca South East FYROM iz Makedonije nad izraelsko FC Carmiel Safed z rezultatom 2:0.

V Veržeju se je prvi polčas končal z rezultatom 1:0 za Turke, ki so svoje vodstvo podvojili sredi drugega polčasa. Pred iztekom rednega dela so Slovenci še uspeli znižati rezultat, a so Turki v sodnikovem podaljšku tekme razrešili vse dvome o zmagovalcu. V nadaljevanje tekmovanja UEFA Regions Cup 2011 se je tako uvrstila ekipa Ankara iz Turčije.