30.10.2017

V nedeljo, 29. oktobra, je ob 14. uri v Martjancih bilo odigrano srečanje enajstega kroga 3.SNL - Vzhod, kjer sta se pred okorg 200 gledalci pomerili domača ekipa Čarda Martjanci in gostjei iz Beltinec. Slednji so srečanje tudi dobili s končnim izidom 0 : 1, za edini zadetek na srečanju pa je v 67. minuti poskrbal Hartman Jan.

Čarda Martjanci : Lušt Beltinci 0 : 1 (0 : 0)
(Hartman Jan 67)

30.10.2017 ob 19:13 brišiizkluba gost

Erniša kak je kaj v Tešanovce? V Martjance je fejst slabo z Nogometnim klubom, ti kaj znaš zakoj je tak????????????

30.10.2017 ob 19:45 gost

To je vprašanje tudi za dva lapaša,keriva sta v Nafti napravla ogromno minusa in rasulo,ka so njiva v Nafti vrit brsnuli,se zna gdo sta,sedaj pa v Čardi mešata D... ,Erniša pa od njiva kužek,ka njiva posluša,in se skrivajo po lokalih,in sestančijo,pa pametujejo.

30.10.2017 ob 20:06 gost

Čarda je špilala,si pripravljala šanse,rasturali so Beltince,Beltinci so bili srečkoviči,da niso dobile tri komade.super borbena tekma strani Čarde.

30.10.2017 ob 21:07 gost

Ka gotovo s teuf? Na keroj tekmi si tij biu? Čarda je v prvon polčasi mejla eno 100% šanso, tau pa e tudi vse. Pa par kilavij strelov na gol. V drugon polčasi so pa do 80. minute sploj nej na gol strejlali. Borbeno so špilali, samo bi pa lejko še gnjes špilali pa nebi zmagali.

1 0 Prijavi neprimerno vsebino
        30.10.2017 ob 21:15 raček gost

20.06 - Ritonja Erniša ide doj z foruma, ker si nula , isto kak si nigdar nej bil igralec, edino pedruso si se po lokalaj.

30.10.2017 ob 22:06 gost

BELTINCI SO NADIGRALI ČARDO IN TUDI ZASLUŽENO ZMAGALI IGRALCI ČARDE SO LEJTALI PO IGRIŠČU KOD KOKOŠI BREZ GLAV

31.10.2017 ob 7:54 Čardaš gost

Vijolice cvetijo, kot pravijo na spomlad, vendar vrtnar tudi mora biti pri stvari, da jih neguje. Tako da...........

31.10.2017 ob 13:36 gost

Carda je dobro je igrala proti Beltincom in zal ta eden gol je odlocil zmagovalca. Igralcem in trenerju se nima kaj prigovarjat, saj so dali vse od sebe! Bo pa v nedeljo proti Hotizi boljse.

31.10.2017 ob 14:46 gost

Te si bil ti v gostilni nej na toj tekmi, edino si verjetno trener in moreš pisate sam sebi hvale po forumaj.. Erniša je človek, kerome ne bi dal niti koze, da bi čuval.

2 2 Prijavi neprimerno vsebino
      31.10.2017 ob 22:29 gost

Erniša je že dober trener samo obranba Čarde je za nič

01.11.2017 ob 7:42 gost

Čarda igra najlepši nogomet v treji ligi,napadalen in tehnično taktično,poletno,samo tak naprej,trener zelo dobro dela z ekipo,Čarde.

01.11.2017 ob 8:58 gost

Erneša ide v Bogojino za trenjera,z njim pa prideta bosanko,in njegov dupelizac,teva sta v Nafti bila.

01.11.2017 ob 13:45 gost

Čarda ima najboljšega trenerja,in najboljše zraven njega,ki mu pomagajo.smo najboljši.ČARDA.

01.11.2017 ob 21:30 gost