Uspešen nastop murskosoboških strelcev

14.12.2017

Minuli konec tedna so člani Športno strelskega društva Murska Sobota uspešno nastopili na več turnirjih.

Na Miklavževem mini pokalu v organizaciji Strelskega društva Juršinci, so mlajši pionirji ŠSD Murska Sobota zasedli ekipno 4. mesto. Hari Mišo je s 179 krogi osvojil 2. mesto, Kunej Tim 171, Hajdinjak Aleks 157 krogov.

Pionirji pa so nastopali na 3. turnirju regijske pionirske lige v Turnišču in dosegli ekipno 3. mesto. Timotej Plahut s 180 krogi je bil drugi, Györek David s 173 sedmi, Serdt Blaž 164, Györek Jure 162 in Toth David 145 krogov. Po treh krogih je ekipa na 2. mestu, David še naprej vodi, Timotej pa je tretji.

V Ormožu so nastopali strelci na tretjem turnirju v 3. DL-SV in bili ekipno tretji. Posamezno pa kot sledi: 3. mesto Farkaš Patrik 402,0; 18. mesto Vrečič Tivadar Uroš 391,1; 19. mesto Sočič Bojan 389,5; 26. mesto Makari Igor 385,6; 29. mesto Jožef Franc 384,1; 33. mesto Makari Blaž 381,6 in 43. mesto Maček Danijela 369,5.

Na Tišini pa so nastopali strelci na tretjem turnirju v 2. DL-SV in s 1205,4 krogi ekipno zmagali. Posamezno tretji Sočič Jure 407.3,  sedmi Kerčmar Tomaž 401.6 in trinajsti Farkaš Simon 396.5 krogov.

V Ljubljani je potekal III. kvalifikacijski turnir, kjer je Sočič Jure z odličnimi 616,9 krogi zmagal, Farkaš Patrik je bil peti s 599,6 in Vrečič T. Uroš 575,8 enaindvajseti. Ekipno so naši mladinci bili prvi. Člani so bili ekipno tretji, najboljši deveti je bil Kerčmar Tomaž 608,9 krogov, Farkaš Simon petnajsti 594,0 in devetnajsti Franc Jožef 584,1.