Murska Sobota, 8.4.2018

Danes, 8. aprila 2018, je bila na stadionu Fazanerija odigrana nogometna tekma v 2. SNL, med ekipama NŠ Mura in NK Brežice-Terme Čatež. Tekma se je končala z zmago črno-belih.

NŠ Mura : NK Brežice-Terme Čatež  3 : 2 * (0:1)

(Maroša 57. min, Sirk 72. min, Maruško 85. min)

Črno-beli so pričeli s postavo: Matošević (vratar), Lukač, Kurbus, Žiger, Kous, Kozar, Lorbek, Kouter, Maroša, Vaš in Šušnjara.

V 32. minuti so gostje povedli z rezultatom 0:1.

1. polčas se je končal z vodstvom gostov iz Brežic z rezultatom 0:1.

V 55. minuti je iz igre odšel Nik Lorbek, v igro pa je vstopil Matic Maruško. V 57. minuti so črno-beli izenačili na 1:1, z zadetkom Amadeja Maroša. V 71. minuti je igro zapustil Nino Kouter, v igro pa je vstopil Rok Sirk. V 72. minuti je prišlo do vodstva črno-belih na 2:1. Strelec zadetka je bil Rok Sirk. V 75. minuti je bila zmeda v Murini obrambi in sledilo je izenačenje gostov na 2:2. V 77. minuti je igro zapustil Borut Lukač, v igro pa je vstopil Antonio Dodlek. V 85. minuti so črno-beli povedli na 3:2. Strelec odločilnega zadetka je bil Matic Maruško.

Tekma se je končala z rezultatom 3:2 za NŠ Mura.

08.04.2018 ob 19:39 Muras gost

Objektivno gledano slaba predstava mure,brez bobija je ekipa povprecna,za prvo ligo je potrebno na novo obrambno linijo,endga na sredini in v napadu ter golmana,matosevic je en slabsih golmanov mure v vsej njeni zgodovini,zdaj se vidi,zakaj v domzalah ni mogel braniti...v

6 5 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      08.04.2018 ob 20:08 gost

Bobi včeraj bil pijan ko majka neznam kamo to pela

4 5 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
        08.04.2018 ob 20:52 BP gost

bobi ma kartone, zato nej špilo!! to vse skup pa pela v 1.ligo, ka ti pomoren, če še ne vejš.

5 2 Prijavi neprimerno vsebino
      08.04.2018 ob 20:11 muraš gost

matoševič je katastrofa in komplet ekipa in izjava igralca ki.je dal šime čestitke za zmago fantje dalje se bomo pogovarjllali za naprej je dejal ante danes najtežja tekma v sezoni igralci so mislili da je to veržej

1 4 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      08.04.2018 ob 20:51 gost

Točke ostajajo,kar je najbolj važno,igra Mure pa katastrofa,dobro je to,da imamo dosti prednosti,

08.04.2018 ob 20:55 dominik 595 gost

maroša še bole v porini mišice

08.04.2018 ob 21:14 lajči gost

MURAAAA! :D Ka pa pejnez de sfalilo? Ali ka ste tak nekši v KURCI :) ?

0 3 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      08.04.2018 ob 21:21 Stave gost

Stave

08.04.2018 ob 21:23 Tribuna jug gost

Sramota!!! Pa nej za Muro ampak za navijače keri mislijo ka de Mura vsako tekmo dala 8 golov. Sramota za "klubskoga novinara" Smiljana K. keri je bil gnes eden glavnih trenerov na tribuni. Dragi moji "navijači" keri bi že v 35.minuti zamenjali celo ekipo, rajši ostanite doma, pelajte ljubico, ženo, otroke na hamburger pa tan potrošite tej pejneze...... Zakoj ste pri 2-1 pa pri 3-2 več nej füčkali!?!?

11 0 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      08.04.2018 ob 21:38 muraš gost

v soboti so navijači navajeni dobre igre in zmage ki je danes bila zelo teška v slačilnici baje škriple je izjava bila danes enega igralca mure in glede golmana matoševiča je pat amir ružnič je menadžer anteja in matoševiča in izjava igralca pri golu za 2.2 pravi da neve kaj se dogajalo na v kazenskem prostoro za prvo ligo bo trebalo 6 igralcev plus vratar

08.04.2018 ob 21:40 gost

Gej tisti muduja ka pravo kanta za nabijanje pa damo 8 komadov jeli isto mel Veržej slab dan proti Muri ki njih proti Krki zajebo sodnik tou je zame nogometna kuhinja pa još ima Veržej da se izmaže Mura in navijači podcenjuvlemo nasprotnike po moje prijde kazen....

08.04.2018 ob 21:47 gost

In to naj bi bilo za prvo ligo? HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH. Pa vi niste normalni. Govorili ste da rabite dva, tri igralce za prvo ligo. Dva trije iz te ekipa lahko igrata v prvi ligi, mogoče. DRUGI NI NITI ZA DRUGO LIGO.

2 9 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      08.04.2018 ob 22:22 gost

Zelo slaba predstava Mure,kot da nimajo moči,pa v Turčiji so trenirali,imeli vrhuvske pogoje,VAŽNO pa seveda,točke katere nabiramo kljub slabostim.

08.04.2018 ob 22:33 gost

Mučenje žoge in Publike,je pa res,da ni lepo,da takoj po eni slabi podaji gledalci žvižgajo,igralci rabijo mir,trenerja pustite na miru,slaba igra,točke so pa ostale v Murski Soboti.

5 2 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      08.04.2018 ob 23:33 Gost gost

Tako je... VSAK, KI JE NAVIJAČ V PRAVEM POMENU BESEDE IN, KI SE VSAJ MALO RAZUME V NOGOMET VE, DA PRIDEJO TAKO VZPONI KOT PADCI... DANES JE BILA RES SLABA IGRA, SO PA ZELO POMEMBNE TOČKE OSTALE VSEENO DOMA... DA EKIPA NI PRIPRAVLJENA?? CE SE RAZUMEŠ VSAJ MALO V NOGOMET, POTEM VEŠ, KDAJ MURA PREMAGUJE NASPROTNIKE... ČE PA NE VEŠ, PA SI POGLEJ STATISTIKO, PA TI BO MALO VEČ JASNO. Spoštujmo igralce in trenerja, saj kljub nekaterim slabšim predstavam zbirajo točke in se bližajo cilju...MURA ŠAMPION! Pa lep pozdrav vsem PRAVIM navijačem.

13 0 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
        09.04.2018 ob 13:09 gost

Murina uprava spet na forumu.. Po Nafti vam pride slab dan, po Brežicaj vam pride slab dan.. Srečo imate , da je druga liga tak slaba, da ste vi s sla imi igralci lahko prvi.. To je resnica in zdaj me lahko murina uprava raztrga na forumu.

1 6 Prijavi neprimerno vsebino
      09.04.2018 ob 2:00 Gost gost

Mura...za vas navijajo sami cigani cigani cigani...vi ste cigani ....vi ste cigani ...

1 14 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
        09.04.2018 ob 12:59 Batina gost

Vsaj navijajo ... Nej kak vas ka vas bijejo kje koli vas srecajo na cesti v lendavi.... Da ne govorim o bogracijadi pa trgatvi ... Ciganske batine hahahha

1 2 Prijavi neprimerno vsebino
      09.04.2018 ob 8:59 habakuk gost

Tou je za muro začetek konca

0 4 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      09.04.2018 ob 9:09 gost

Srčno si želim ,ka mura pride v prvo ligo,KA TE VIDLI kakšno sranje ste nardili.Malo premislite kaj to pomeni.Čestitam vam na zmagi.

09.04.2018 ob 10:09 Mura je večna gost

Mura je potrdila ka je odlična ekipa. Odlične ekipe tüdi s slabof igrov zmagajo. Takšne tekme pač prijdejo v sezouni. Zdaj pa dale na puno prouti 1 ligi.

19. gost
      09.04.2018 ob 10:51 Rile gost

Nej se sekirat,Mura bo prišla v 1.ligo in seveda zamenjala igralski kader,ti igralci bodo posojeni po 3.ligi...Lp

20. gost
      09.04.2018 ob 12:11 Mura je večna gost

Naftaši spakivajte se na Lendavsko stran Lendava info ge je članek od Nafte. Aja niti enoga komentara nega, Nafta je nej nikomi zanimijva.

21. gost
      09.04.2018 ob 13:18 gost

za slabo igro odgovrja teener včeraj so res slabo igrali in imeli srečo za zmago muraši nimajo moči in v slačilnici je njim trener rekel po tekmi da bojo se pogovarjali za naprej in luk ti pa iz te mure zpizdi vred stvojim matoševičomza prvo nede pejnez nej ka bi bilo igralcov ampak kak je čiro blaževič pravo jebeš igro glavno so bodovi nihče te nebo vprašal.kak so dobro špilali pa zgubili

22. gost
      09.04.2018 ob 20:44 gost

ZA MENE JE TO SLAB TRENER,KATERI IMA TAKO SLABEGA VRATARJA NA GOLO KOT JE TA NESPOSOBEN MATOŠEVIČ,KATEREGA JE TUDI SAM PRIPELJAL KOD OKREPITEV,KAJ JE TU VZROK,DA SE NE POSKUSI Z REZERVNIM VRATARJEM MOGOČE JE RES TU POSREDNIK VAJIN MENEDŽER .

23. gost
      09.04.2018 ob 21:54 gost

Mura še ni imela v svoji zgodovini tako slabega vratarja.

10.04.2018 ob 9:11 gost gost

Nika se ne sekejrajte,ve de Mujra gvišno prva ka slabše nemre špilati ,samo trenera bi trebelo menjati.Ve pa te čelavi se nika ne razmi samo dugi jezik ma!

1 1 Prijavi neprimerno vsebino
    24. gost
      10.04.2018 ob 14:50 vidončar gost

on ma svojo strategijo nogometa žal pa so igralci slabi šušnjara matoševič zgrešena investicija zakaj šafarič ne brani to ve samo luk in šime ker ga šime kurcu da je slab vratar slabši vratar ni pri muri od matoševiča ki ga forsira šime zaradi žepnine od amirja ružniča agenta