POM NOGOMET: Nafta 1903 ostaja v 2. SNL, Beltinci prvak 3. SNL

Murska Sobota, 28.5.2018

Ta vikend so bile odigrane zadnje tekme 2. SNL v sezoni 2017/2018. NŠ Mura je premagala Kranj z rezultatom 0:5, Nafta 1903 kljub zmagi nad Jadran Dekani ostaja v 2. SNL. Drava Ptuj je z rezultatom 4:0 premagala Brežice, in s tem osvojila 2. mesto na lestvici ter si zagotovila kvalifikacije za vstop v 1. SNL. Ta vikend so bile odigrane tudi zadnje tekme 3. SNL v sezoni 2017/2018. Beltinci so premagali Polano z rezultatom 4:2. Hotiza je igrala neodločeno z Odranci. Bogojina je premagala Radgono z rezultatom 2:1, Martjanci pa so v gosteh premagali Radensko Slatino.

2. SNL

30. krog

Zarica Kranj : NŠ Mura    0:5   (0:0)

Strelci: 0:1 Maruško (50), 0:2 Šlak (56), 0:3 Maruško (65) 0:4 Kouter (76), 0:5 Maroša (87)

Gledalcev: 100

Mura:  Šafarić, Pucko, Maruško (od 77. minute Perčić), Kouter, Kous, Šušnjara, Lorbek, Žiger, Lukač, Karničnik (od 46. minute Šlak), Sirk (od 69. minute Maroša)

……………………………

Nafta 1903 : Jadran Dekani      6:0   (3:0)

Strelci: 1:0 Vinko (7), 2:0 Vinko (29) 3:0 Monjac (43), 4:0 Vinko (59), 5:0 Grabant (66), 6:0 Roginić (81)

Gledalcev: 300

Nafta 1903: Raduha, Monjac, Malešević, Novinič (od 67.minute Šeruga), Zeljko (od 46. minute Osmanaj), Oštrek (od 54. minute Grabant), Cekovski, Leuštek, Živko, Roginić, Vinko

…………………………………

Veržej : Brda    2:4   (2:1)

Strelci: 1:0 Kolar Robnik (9) 2:0 Volmajer (10), 2:1 Grbović (31), 2:2 Varga (68), 2:3 Varga (74), 2:4 Debenjak (84)

Veržej: Irgolič, Ftičar, Kolar Robnik, Maučec, Volmajer, Lah, Šošterič, Hanžel (od 74. minute Gjergjek), Horvat, Ahmetović (od 82. minute Lukač), Grmek (od 66. minute Fanedl)

26. krog

Avto Rajh Ljutomer : Turnišče     4:2   (0:1)

Strelci: 0:1 Koren (32), 1:1 Lotrič (52), 2:1 Šumak (55), 2:2 Županić (69), 3:2 Nemec (71), 4:2 Brumen (91)

Avto Rajh Ljutomer: U. Mlinarič, Celec, Lotrič, Munda, Brumen, Kardinar (od 53. minute Hriberšek), Rakovec, Markovič, T. Semenič, Šumak, Panič (od 78. minute G. Semenič)

Turnišče: Cigut, Nemec, Lutar, Horvat (od 78. minute Ludvik Horvat), Roškar (od 56. minute Roškar), Županić, Koznicov, Ternar, Kovač, Koren, Verbančič (od 46. minute Koren)

Tromejnik : Črenšovci      3:3   (2:2)

Strelci: 1:0 Rogač (16), 2:0 R. Bokan (18), 2:1 Treska (20), 2:2 Treska (25), 3:2 Kous (58), 3:3 Biro (66)

Gledalcev: 150

Tromejnik: Šafer, Kotnik (od 89. minute Seršen), Suhač (od 46. minute Bokan), Pihler, Kisilak, G. Bokan, Rogač, Kous (od 59. minute Fašalek), Janža, R. Bokan, Lovrec

Črenšovci: Božek, Kapun, Skuhala, M. Tompa, Biro, Treska (od 78. minute Tivadar), Virag, R. Tompa, Koznicov (od 69. minute Vuk), Törnar, Cigan

Radenska Slatina : Čarda Martjanci     0:3   (0:1)

Strelci: 0:1 Korpič (22), 0:2 Cipot (88), 0:3 Poredoš (90)

Gledalcev: 80

Radenska Slatina: Hozjan, Turk (od 68. minute Kaučič), Sečko, Čolnik, Ž. Kavaš, Šteiner, Potrč, Madon, Ajlec, Vujisić (od 36. minute Slekovec), Ivanič

Čarda Martjanci: Litrop, Korpič, Andrejč, Titan, Horvat, Poredoš, Bushaj (od 78. minute Recek), N. Ošlaj, Malačič, Cipot, Legen

Hotiza : Odranci     1:1  (0:0)

Strelci: 1:0 Labaš (59), 1:1 Raduha (11m v 81. min)

Gledalcev: 200

Hotiza: Prekupec, Belaj, Imre (od 53. minute Markoja), Magyar (od 46. minute Labaš), Skoliber (od 88. minute Vinko), Polareczki, Dino, Kustec, Recek, Kocuvan, Toth

Odranci: Prša, Žugelj, Horvat, Tompa (od 89. minute B. Horvat), Zagorec, Copot, Vinkovič, Balažic, Čurič, Kuzma, Raduha

ND LUŠT Beltinci : Polana    4:2   (1:0)

Strelci: 1:0 Ciglarič (36), 2:0 Kristl (84), 2:1 Vugrinec (85), 3:1 Ciglarič (87), 3:2 Vugrinec (90), 4:2 Trstenjak (11m v 93. min)

Gledalcev: 700

ND LUŠT Beltinci: Vöröš, Šnajder, Bertalanič, Kosi (od 55. minute Hartman), Ropoša, Trstenjak, Ciglarič, Tkalec (od 52. minute Mauko), Pavel (od 50. minute Kotnik), Kristl, Apatič

Polana: Šaruga, Jakšič, Klujber (od 75. minute Vugrinec), S. Žalik, Horvat Kapun, Tompa (od 46. minute Šemen), Novak, Sermek, Polajžer, R. Žalik, Vori

….……………………………

ŠD Bogojina : ŠNK Radgona     2:1   (1:0)

Strelci: 1:0 Černela (9), 2:0 Ošlaj (11m v 66. min), 2:1 Pučko (84)

Gledalcev: 50

ŠD Bogojina: Tkaučič, Šinkec, Gregorec, Drevenšek, D. Rac, Černela (od 90. minute D. Černela), D. Horvat, Vogrinčič, U. Ošlaj, Ivanič, Kocet (od 89. minute Ošlaj)

ŠNK Radgona: Strajnšak, A. Klobasa, Cvetko (od 79. minute Šadl), Bračič, J. Klobasa, T. Klobasa (od 32. minute Pučko), Adam, Horvat, Drašak, Kocet, Lehko (od 60. minute Šoštarec)

Rakičan : Grad     2:2   (1:0)

Strelci: 0:1 Belna (10), 1:1 Emruli (66), 1:2 Gergely (74), 2:2 Casar (82)

Rakičan: Klemenčič, Lovenjak, Brunec, Miličevič, Gregor, Casar, Godvajs (od 73. minute Meolic), Bagari, Vrhovski (od 60. minute Rajnar), Gerendaj, Emruli

Grad: Škodnik, Marič, Stošić, Lazarevič (od 68. minute Pejnovič), Belna, Buček Huber, Kolmanko, Gašperšić, Marič, Andrejek, Gergely

21. krog

ŠD NK Rotunda : Križevci     0:3   (0:0)

Strelci: 0:1 Vöröš (53), 0:2 Vöröš (70), 0:3 Karoli (71)

NK AQUA Ižakovci : Kema Puconci    1:1   (0:0)

Strelci: 0:1 Grah (72), 1:1 Krauthaker (73)

Bakovci : NK Goričanka    2:7   (1:2)

Strelci: 0:1 Šuša (5), 0:2 Kranjec (36), 1:2 Stojanovič (39), 1:3 Kutoš (47), 2:3 Zavec (50), 2:4 Kranjec (58), 2:5 Kutoš (76), 2:6 Šuša (80), 2:7 Šuša (84)

Serdica Kl. Šinko : Mura veterani      8:0   (2:0)

Strelci: 1:0 Kutoš (21), 2:0 Kovač (30), 3:0 Kovač (52), 4:0 Kovač (58), 5:0 Partl (67), 6:0 Kovač (72), 7:0 Kovač (74), 8:0 Horvat (80)

ŠD Cven : NK Dokležovje    5:0   (3:0)

Strelci: 1:0 Novak (14), 2:0 Kapun (21), 3:0 Pintarič (41), 4:0 Pavliček (78), 5:0 Podgorelec (82)

Hodoš : Aluvar Gančani     3:1   (1:0)

Strelci: 0:1 Kranjec (5), 1:1 Hajdinjak (45), 2:1 Gregorec (80), 3:1 Fartek (91)

Lipa : NK Apače      2:0   (1:0)

Strelci: 1:0 Tkalec (14), 2:0 Škafar (89)

Gledalcev: 70

NK Pušča : Tišina      4:1   (2:0)

Strelci: 1:0 Horvat (11), 2:0 Horvat (40), 2:1 Lebar (58), 3:1 Horvat (68), 4:1 Kovač (71)

Gledalcev: 120

Roma : Šalovci      8:2   (4:2)

Strelci: 1:0 Horvat (9), 1:1 Verner (14), 2:1 Cener (21), 3:1 Valenčič (30), 4:1 Kovač (35), 4:2 Vučak (37), 5:2 Baranja (53), 6:2 Baranja (58), 7:2 Valenčič (60), 8:2 Baranja (62)

Gledalcev: 55

Nafta veterani : HTS Čentiba      2:4   (1:3)

Strelci: 0:1 Lebar (16), 1:1 Drvarič (23), 1:2 Šušković (36), 1:3 Hozjan (45), 2:3 Bedo (56), 2:4 Časar (73)

Gledalcev: 20

Olimpija Dolga Vas : Mostje     9:0   (4:0)

Strelci: 1:0 Kepe (15), 2:0 Kepe (18), 3:0 Gönc (23), 4:0 Kepe (28), 5:0 Gönc (48), 6:0 Šooš (58), 7:0 Szőke (60), 8:0 Torhač (66), 9:0 Szőke (75)

Dobrovnik : Bistrica      2:1   (1:1)

Strelci: 1:0 Meszelics (14), 1:1 Kolman (35), 2:1 Vöröš (76)

21. krog

ND Renkovci : Malibu Kapca      0:3   (0:2)

Strelci: 0:1 Černi (ag v 9.min), 0:2 Škaper (ag v 44. min), 0:3 Vütek (54)

Petišovci 2017 : Zvezda Dolina     2:4   (1:3)

Strelci: 0:1 Hozjan (7), 0:2 Požgai (9), 0:3 Požgai (12), 1:3 Koša (45), 2:3 Novak (74), 2:4 Hozjan (86)

Panonija Gaberje : Graničar      2:6    (2:4)

Strelci: 0:1 Somi (3), 0:2 Gerenčer (19), 0:3 Somi (25), 1:3 Kosi (27), 2:3 Kosi (30), 2:4 Somi (35), 2:5 Somi (85), 2:6 Somi (90)