10.6.2018

V soboto 9. junija 2018, je v ŠRC Bakovci potekal 4. bakovski tek. Letošnja novost je bil organiziran tek parov.

Tekači so imeli na voljo osvežitev s sadjem in hidracijskimi napitki, po teku pa so dobili tudi topel obrok. Najboljši trije v posameznih kategorijah so dobili pokale, vsi pa so prejeli še darilo.

Rezultati po kategorijah

Zaradi velikega števila tekačev objavljamo le najhitrejše, celotni seznam rezultatov je na voljo v spodnji galeriji.

Baby tek na 100m sta zmagala med dečki Šadl Noah, med deklicami pa Števanec Bei Victoria. V teku na 200m sta bila najhitrejša Fras Žan med dečki in Merica Hana med deklicami, na 300m Katalinič Dan in Bertalanič Lara.

Na 600m so tekli dečki in deklice v starosti 10 in 11 let, med njmi pa sta v svojih kategorijah bila najhitrejša Trajbarič Tvit in Rengeo Marija Lucija. Na 900m sta telkli le dve deklici, ki sta na cilj pritekli s sekundo časovne razlike. Ficko Tjaša je bila prva, takoj za njo pa je bila Smej Živa.

V teku na 1500m so tekli samo moški, najhitrejši med njimi pa je bil Trajbarič Tvit.

Na 5km so tekli člani in članice v različnih starostnih kategorijah, absolutno najhitrejši med moškimi je bil Čeh Jože, med ženskami pa Fister Karin.