5.8.2018

V soboto 4. avgusta se je pričel prvi krog 2.SNL, v katerem je Lendavska Nafta doma pred nekja več kot 350 gledalci, gostila goste iz Radomelj in jih za uvod v novo sezono tudi premagala. Srečanje se je končalo s končnim izidom 1 : 0, za edni zadetek na srečanju pa je z glavo v 76. minuti poskrbel Dino Cvrtila, nekdanji član Veržeja in Krke.

Nafta 1903 : Kalcer Radomlje 1 : 0 (0 : 0)
(D. Cvrtila 76)

Več fotografij v spodnji galeriji:

05.08.2018 ob 16:53 DEBELI FUKJENEC gost

Bravo dečki. Idemo dalje po več zmag. Tej pa vmes še Muro zbijemo.

4 13 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      • gost
        05.08.2018 ob 17:14 mura 05 gost

DEBELI FUKNJENEC ........... Tij lahko samo Murinim dečkom potegneš karino upam,da si v tem pravi mojster .

9 3 Prijavi neprimerno vsebino
      05.08.2018 ob 17:24 gost

Prijdi gnes v Soboto ka bošvido pune tribune,aja vi že bratve mate pa vas zato na tekmo nega.

8 5 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      05.08.2018 ob 17:26 hotiza gost

Ha,ha 350 obiskovalcev .Što pa bo gledal turbaše .

8 7 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      05.08.2018 ob 20:05 sssssaadddd gost

gorgone zabize. pustite vaša na miru

4 3 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      • gost
        05.08.2018 ob 23:00 gost

Mogoče zabiti, pismeni pa še vedno bolj kak ti. Slovenska mentaliteta...izdajalci, politiki, lopovi, itd. na koncu so vedno nagrajeni, zato pa je tak kot je vseh segmentih družbe. Zaploskaj mu, izgubljeni sin se je vrnil, ker tam kjer je bil več nebi mogel, za tukaj pa je še ok, denar pa tudi več ni problem pri klubu. Me zanima, kolko vas bo spet klub zanimal, ko sponzori odidejo.

3 0 Prijavi neprimerno vsebino
      05.08.2018 ob 20:13 mura 05 gost

DEBELI FUKNJENEC @@@ Si vido kak Mura raztura ? In te bi vij nekoga zbili seronja si nič drugo .Muro pride gledat 1000 in še več navijačev mi nismo turbašje

7 5 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      • gost
        05.08.2018 ob 22:39 DEBELI FUKJENEC gost

Ni še dugo, ko smo vas mi sredi Fazanerije razturali. Nikoli ne boš pozabo, večno te bo peklo in bolelo! Koliko prebivalcev ima Sobota z okolico in koliko Lendava? Potem ni čudno, da na Murino tekmo pride več gledalcev. Očitno te matematika jebe. Lehko ste vi peti v prvi ligi a mi vas bijemo!!!

5 6 Prijavi neprimerno vsebino
      05.08.2018 ob 20:53 komar gost

O beltinski zmagi pa nič. Po vašem Beltinci niso v Pomurji! P O M U R E C dol se vgasnite! SRAMOTA!

15 0 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      05.08.2018 ob 22:21 gost

Kje je sobota, nekje polek nedelje ali petka?

06.08.2018 ob 9:58 osoč gost

A v LENDAVI navijači pridejo navijat v drugem polčasu, ko ni vstopnine. Gledal sem tekmo in v prvem polčasu ni mu od gordon, ko pa ni vstopnine v začetku drugega polčasa se oglasi ducat Gordon¨! Slaba popotnica za klub z prvoligaškimi ambicijami!?

6 3 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
    11. gost
      06.08.2018 ob 11:40 gost

Ducat je 12, tak da ti štetje nejde kaj preveč. Če nisi opazil, je prvi polcajt bil bojkot, zato tudi sporočilo na ograji. Al ok, ne moreš vsega videt pa opazit :D

0 2 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
    12. gost
      06.08.2018 ob 14:25 Junior gost

Ajmo NAFTA! Korak po korak brez sile po zacrtani poti naprej! Dugi rok je pomemben nej pa ena dobra sezona te pa propad...

2 4 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
    13. gost
      06.08.2018 ob 14:32 gost

Se mi le zdi da je Nafta v PREJŠNI sezoni igrala boljše in lepše na oko. Novinci niso OKREPITEV in nekako ne delujejo v tej ekipi. Cvrtila čeprav je dal gol on ni to to je igral sezono v Krki in sezono v Veržeju pa ni nič kaj dosti pokazal. Malo pa mi je žal igralcev ki so morali v Hotizo pa čeprav so že igrali v Veržeju in so si želeli ostat v tem klubu, ki ima visoke cilje ter v dveh tekmah pokazali ta dodatek v ekipi Veržeja ter odigrali dve tekmi --- zelo zelo , kvalitetni tekmi. Res škoda. Ja in čestitke Nafti za zmago.

0 3 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
    14. gost
      07.08.2018 ob 0:09 gost

Bumbar Veržejski Mura njim je dala tri tekme dvajset golov,pa enjaj stem siromašnim Veržejem,samo o Muri se mora pisat,ne pa o enem Veržeju.