Murska Sobota, 16.8.2018

V četrtek, 16. avgusta 2018, je bila v Rogaški Slatini, odigrana nogometna tekma 1. kroga Pokala Slovenije za sezono 2018/2019, med ekipama NK Rogaška in NŠ Mura.

NK ROGAŠKA : NŠ MURA   1:3 (1:2)

NŠ Mura je pričela s postavo: Nevistić (vratar), Karničnik, Kurbus, Kepir, Pucko, Lorbek, Maruško, Horvat, Bobičanec, Šušnjara in Maroša.

V 5. minuti je Rogaška povedla z rezultatom 1:0. V 16. minuti je NŠ Mura izenačila na 1:1. Strelec zadetka je bil Luka Bobičanec. V 26. minuti vodstvo NŠ Mura 1:2. Strelec zadetka je bil Luka Bobičanec. 1. polčas se je končal z rezultatom 1:2.

V 56. minuti je bila prva menjava pri NŠ Mura. Iz igre je odšel Luka Šušnjara, v igro pa je vstopil Sebastjan Šlak. V 62. minuti je bila dosojena 11m za NŠ Mura, in višanje vodstva na 1:3. Strelec zadetka je bil Amadej Maroša. V 77. minuti sta bili dve menjavi pri NŠ Mura. Iz igre sta odšla Nik Lorbek in Luka Bobičanec, v igro pa sta vstopila Alen Kozar in Rok Sirk.

Tekma se je končala z zmago NŠ Mura z rezultatom 1:3.

Posnetek tekme si lahko ogledate spodaj.