https://www.facebook.com/SR%C5%A0A-parketarstvo-in-trgovina-482767995154662/
https://www.saubermacher-komunala.si/
http://www.gtz.si/
http://www.ac-andrejek.si/
https://www.pomurec.com/vsebina/65234/Za_praznike_se_zahvalite_s_praznicno_voscilnico_na_Pomurec_com
https://www.gornji-petrovci.si/
https://www.beltinci.si/
https://www.puconci.si/
http://www.center-maximus.si/si/
https://www.moravske-toplice.si/

NOGOMET

POM-NOGOMET: Visoki zmagi Rakičana in Hotize, Odranci pred naslovom prvaka

23.5.2011  

Objavljamo rezultate in podrobnosti z nogometnih tekem minulega vikenda v 3. SNL vzhod, Pomurski nogometni ligi, rezultate 1. in 2. MNL Murska Sobota, 1. MNL Lendava in Lige malega nogometa Spartacus.

Na Pomurec.com redno spremljamo dogajanje na pomurskih nogometnih zelenicah. Posebno pozornost v obliki reportaž s tekem in objave rezultatov posvečamo pomurskim nogometnim nižjeligašem. Vsak vikend!


3. SNL VZHOD

Paloma : Tromejnik G-Kalamar 2:0 (1:0)

Gledalcev: 100

Strelci: 1:0 Kramberger (34), 2:0 Kramberger (89) 

Tromejnik G-Kalamar: Fartek, Mešič (Forjanič), Lepoša (Navotnik), Kous, Bukovec, Čontala, Radikovič, Nemec, Šnurer, Bokan R. (Bokan G.), Horvat

........................................

Stojnci : Odranci 3:3 (1:1)

Fotografije s tekme bomo objavili v torek, 24.5. Odranci imajo 3 kroge pred koncem prvenstva 5 točk prednosti in si lahko ob ugodnem razpletu že naslednji vikend na domačem terenu zagotovijo naslov prvaka 3. SNL vzhod.

Gledalcev: 200

Strelci: 0:1 Sreš (12), 1:1 Kokot (40), 1:2 Ivanič (49), 1:3 Gostan (60), 2:3 Nežmah (62), 3:3 Kokot (87) 

Odranci: Ščančar, Gostan (Tkalec), Žerdin, Zlatar, Ivanič (Tompa), Horvat, Erjavec, Raduha, Sreš  (Oluić), Jerebic, Zelko

........................................

Zreče : Tehnostroj Veržej 1:4 (0:1)

Gledalcev: 80

Strelci: 0:1 Vinkovič D. (15), 1:1 Celcer (49), 1:2 Vinkovič D. (67), 1:3 Vinkovič D. (79), 1:4 Karnet (81)

Tehnostroj Veržej: Andrejč, Turk, Koder, Vinkovič, Rihtarič (Vinkovič), Gašperšič, Kaučič, Karlovčec, Dirnbek, Karnet (Kavaš), Pelcel

 ........................................

Grad : Simer Šampion 1:2 (0:1)

Gledalcev: 300

Strelci: 0:1 Djuranovič (10), 1:1 Krpič (77), 1:2 Lazičić (89) 

Grad: Nemec, Bernjak, Krančič (Kuronja), Recek D, Krpič, Baler, Banfi, Benkič, Fujs (Sukič), Pucko, Šiško

........................................

Čarda : Kovinar Štore 2:0 (1:0)

Gledalcev: 150

Strelci: 1:0 Vrečič (30), 2:0 Pavel (79) 

Čarda: Prša, Gjergjek, Kerčmar, Pavel U., Vrečič (Cipot), Puhan, Horvat Z., Kranjc U., Kranjc D., Atanasov (Recek), Grah (Tompa)

 

Ostali rezultati:

Malečnik : Aha Emmi Bistrica 3:0 (1:0)

MU Šentjur : Koroška Dravograd 1:3 (0:0)


Lestvica:

1

Odranci

52

2

Simer Šampion

47

3

NK Kovinar Štore

38

4

NK Koroška Dravograd

36

5

NK Tromejnik G-Kalamar

35

6

Čarda

34

7

Malečnik

31

8

Paloma

29

9

Grad

28

10

Stojnci

28

11

NK Aha Emmi Bistrica

26

12

Zreče

25

13

NK Tehnostroj Veržej

22

14

MU Šentjur

18

-----------------------------------

POMURSKA NOGOMETNA LIGA

Hotiza : Petišovci 8:3 (6:1)

Gledalcev: 150

Strelci: 1:0 Gyerkeš (11), 2:0 Čurin (18), 3:0 Doma (24), 3:1 Sebök (26), 4:1 Čurin (30), 5:1 Gyerkeš (35), 6:1  Gyerkeš (42), 7:1 Čurin (52), 7:2 Balla (65), 8:2 Čurin (68), 8:3 Herceg (88)

Hotiza: Žižek, Cigan, Hozjan (Kotnjek), Vori (), Kranjec, Tibaut (Antolin), Čurin, Vida (Osterc), Doma (Koudila), Vugrinec, Gyerkeš (Köveš)

Petišovci: Molnar, Balla, Mavriček, Deak, Gavrič (Soke), Goncz, Herceg, Csonka, Sebök, Somogyi (Požgai Andrej), Gerenčer 

........................................

GMT Bogojina : Šalovci 1:1 (1:0)

Gledalcev: 150

Strelci: 1:0 Sovič (34), 1:1 Kovač (58) 

GMT Bogojina: Malačič, Rituper, Gregorec, Ošlaj, Škedelj, Cor (Maučec), Recek, Černela (Vegi), Sovič, Godvajs, Maučec

Šalovci: Gašpar, Škalič, Črnko, Žido, Lepoša S., Kerčmar, Grkinič (Ponedelek), Cener, Kovač (Horvat),  Korpič L. (Verner), Korpič M. (Ružič)

........................................

Hodoš : Ljutomer 2:0 (2:0)

Gledalcev: 120

Strelci: 1:0 Škerlak (30), 2:0 Zelko (36)

Hodoš: Lainšček, Roman (Janko), Toth A., Sandor, Huber (Lukašev), Šnepf, Zelko, Fartek, Tamaško, Škerlak (Havaši), Toth G.

Ljutomer: Mlinarič, Mlinarič, Plečko, Smolkovič, Jelen (Smodiš), Smodiš (Mihalič), Vogrinec (Rožman) Žinko, Kuzmanovski, Žnidarič, Plečko 

........................................

Virs Bistrica : Rakičan 1:5 (0:2)

Gledalcev: 200

Strelci: 0:1 Godvajs 11m (34), 0:2 Karas (44), 0:3 Godvajs (53), 0:4 Duh (60), 1:4 Zver (87), 1:5 Godvajs (90)

Virs Bistrica: Vučko, Šimonka, Maučec, Kelenc (Radman), Zver, Lazar, Kolenko, Biro, Hozjan, Žugelj, Grabar (Vuk)

Rakičan: Vuzem (Gerendaj), Žekš, Vouri , Bagari M. (Tkalec), Opec (Bagari U.), Godvajs, Duh, Kupčič, Karas, Frčko (Nemec), Botjak

........................................

Dobrovnik : Bakovci 2:0 (1:0)

Gledalcev: 120

Strelci: 1:0 Laslo (11), 2:0 Laslo (56)

Dobrovnik: Kovač, Horvath J., Horvath P. (Petkovič), Kološa, Solarič, Kociper, Horvat, Dezso, Gjergjek (Bojnec), Laslo, Somi (Bojnec)

Bakovci: Klanfar, Nemec, Vurcer, Žido, Lukač (Vukovič), Radulovič, Bencak B., Lopert, Stojanovič, Tratnjek, Cipot

........................................

Črenšovci : Turnišče 2:1 (0:0)

Gledalcev: 150

Strelci: 0:1 Mertik (60), 1:1 Balažic (70), 2:1 Cigan (82)

Črenšovci:  Raduha, Dražnik, Balažic, Horvat, Časar Horvat (Tompa), Virag, Kustec, Halas, Kolarič (Horvat), Cigan (Tornar)

Turnišče: Lebar, Sobočan, Mertik, Kulčar, Horvat, Šermen (Gjerkeš), Prša, Lutar (Verbančič), Koren, Mujdrica (Koznicov), Žalik (Fuks)

........................................

Kema Puconci : Gančani 1:1 (1:1)    

Gledalcev: 120

Strelci: 1:0 Dravec (19), 1:1 Preininger (35)

Kema Puconci: Fartelj, Gomboši, Kuronja (Faršang), Titan, Budja B., Bačič, Poredoš, Dani, Budnja G., Fujs, Preininger

Gančani: Štaus, Sraka, Savić, Felicijan, Horvat, Breznik, Zadravec, Palatin, Cifer (Dugonjić), Tivadar D., Dravec 

 

Lestvica:

1.

Rakičan

57

2.

Hotiza

51

3.

Črenšovci

42

4.

Virs Bistrica

38

5.

Hodoš

37

6.

Dobrovnik

35

7.

Ljutomer

31

8.

GMT Bogojina

29

9.

Turnišče

28

10.

Kema Puconci

28

11.

Šalovci

28

12.

Gančani

27

13.

Petišovci

15

14.

Bakovci

8

----------------------------------

I. MNL LENDAVA

Graničar : Polana 1:5 (0:2)

Nafta veterani : Kobilje 1:5 (1:1)

Olimpija Dolga vas : Mostje 0:3 (0:0)

Nedelica : Kapca 7:0 (4:0)

Panonija : Žitkovci 5:2 (1:0)

Renkovci : Veterani Turnišče 1:4 (0:1)

Čentiba : Zvezda Dolina 11:0 (6:0)

 

Lestvica: 

1.

Kobilje

52

2.

Čentiba

46

3.

Panonija

46

4.

Nafta veterani

44

5.

VeteraniTurnišče

40

6.

Nedelica

39

7.

Mostje

36

8.

Graničar

36

9.

Polana

32

10.

Renkovci

32

11.

Olimpija Dolga vas

23

12.

Žitkovci

15

13.

Kapca

11

14.

Zvezda Dolina

4

-------------------------------

I. MNL MURSKA SOBOTA

ŠD Cven : Roma 2:2 (0:2)

Slatina : ND Agroservis Beltinci 4:2 (4:1)

Apače : Lesoplast Križevci 1:0 (0:0)

Lipa : ŠD NK Pušča 0:0 (0:0)

Aqua-Ižakovci : Serdica Kl.Šinko 4:1 (1:1)

Tišina : Dokležovje 2:0 (2:0)

 

Lestvica:

1.

Apače

46

2.

ND Agroservis Beltinci

39

3.

Slatina

34

4.

Serdica Kl.Šinko

32

5.

Dokležovje

31

6.

Aqua-Ižakovci

30

7.

Tišina

28

8.

ŠD NK Pušča

22

9.

Lesoplast Križevci

20

10.

Roma

20

11.

Lipa

14

12.

ŠD Cven

10

---------------------------------

II. MNL MURSKA SOBOTA 

Bratonci : NK Goričanka 1:2 (0:0)

ŠD NK Rotunda : Bel-teh Čarda 1:2 (1:1)

Cankova : ŠNK Radgona 0:0 (0:0)

 

Lestvica:

1.

NK Goričanka

35

2.

ŠNK Radgona

31

3.

Bratonci

31

4.

ŠD NK Rotunda

21

5.

Bel-teh Čarda

13

6.

Cankova

11

--------------------------

POMURSKA LIGA MALEGA NOGOMETA SPARTACUS 

KMN OLD BOYS M.SOBOTA : KMN METEOR MELINCI 3 : 8

VEČESLAVCI : BAKOVCI 0 : 3

LISSA DOKLEŽOVJE : KMN SUHI VRH ARIES IT 0 : 3

KMN KAMENCI : KMN BULLS APAČE 3 : 3

ŠD TRNJE : KMN NEMČAVCI 16 : 1

KMN INTER ČRENŠOVCI : KMN VIDEM- GOSTILNA PRI MAJI 10 : 5

 

Lestvica:

1

KMN SUHI VRH ARIES IT

48

2

KMN OLD BOYS M.SOBOTA

41

3

KMN METEOR MELINCI

40

4

KMN BULLS APAČE

40

5

KMN INTER ČRENŠOVCI

38

6

ŠD TRNJE

29

7

KMN VIDEM- GOSTILNA PRI MAJI

26

8

KMN NEMČAVCI

25

9

KMN MLADIH ODRANCI

21

10

KMN KAMENCI

17

11

BAKOVCI

15

12

LISSA DOKLEŽOVJE

6

13

VEČESLAVCI

6

------------------------------

ASFALTNA LIGA SPARTACUS

ŠD KRAŠČI 09 : ŠD PIKO ROPOČA 0 : 0

RAKIČAN : TURNIŠČE 1 : 2

SLOVAN M.SOBOTA : BELTINCI 0 : 0

ODRANCI : LIPOVCI 2 : 0

NK 13 M.SOBOTA : KMN PANONSKA 2 : 1

MURA-KROG : KMN BANGLADEŠ M.SOBOTA 4 : 0

 

Lestvica:

1

TURNIŠČE

47

2

MURA-KROG

42

3

BELTINCI

36

4

NK 13 M.SOBOTA

33

5

RAKIČAN

32

6

KMN BANGLADEŠ M.SOBOTA

27

7

ODRANCI

27

8

KMN PANONSKA

23

9

LIPOVCI

19

10

SLOVAN M.SOBOTA

14

11

ŠD KRAŠČI 09

11

12

ŠD PIKO ROPOČA

7

    Komentarji

    info_outline

    Opozorilo

    Slovenski knjižni jezik je samo naš, zato ga cenimo. Na Pomurec.com želimo vzpodbujati njegovo rabo, zato vas naprošamo, da vaš komentar podate v slovenskem knjižnem jeziku. Pri tem sledite tudi načelom kakovostnega komentiranja. Najboljše komentarje bomo ob koncu leta nagradili.

    Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Pomurec.com. Pozivamo vas k strpni in argumentirani razpravi brez sovražnega govora.

    Po Kazenskem zakoniku KZ-1 je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti ter za grožnjo, da bo napadel življenje ali telo druge osebe. Pomurec.com bo v primeru obrazložene zahteve državnih organov, ki temelji na zakonski podlagi, podatke o komentatorjih, s katerimi razpolagamo, tem tudi posredoval.