NŠ Mura s točko iz Nove Gorice

Murska Sobota, 2.9.2018

V nedeljo, 2. septembra 2018, je na stadionu v Novi Gorici, bila odigrana nogometna tekma 7. kroga 1. SNL med ekipama ND Gorica in NŠ Mura.

ND GORICA : NŠ MURA   2:2 (0:1)

Postava NŠ Mura: Šafarić (vratar), Šturm, Peričić, Maruško, Kous, Lorbek, Kozar, Kouter, Bobičanec, Šušnjara in Sirk.

V 9. minuti vodstvo NŠ Mura 0:1. Strelec zadetka je bil Alen Kozar.

1. polčas se je končal z vodstvom NŠ Mura 0:1.

V 60. minuti je bila prva menjava pri NŠ Mura. Iz igre je odšel Rok Sirk, v igro pa je vstopil Žan Karničnik. V 65. minuti je bilo višanje vodstva NŠ Mura na 0:2. Strelec zadetka je bil Žan Karničnik. V 73. minuti znižanje rezultata na 1:2. V 83. minuti je bilo izenačenje na 2:2. V 84. minuti druga menjava pri NŠ Mura. Iz igre je odšel Luka Bobičanec, v igro pa je vstopil Tomi Horvat. V 87. minuti je bila še zadnja menjava pri NŠ Mura. Iz igre je odšel Nino Kouter, v igro pa je vstopil Amadej Maroša.

Tekma se je končala z rezultatom 2:2.

02.09.2018 ob 19:24 Tine gost

Bravo Muraše... Malo še zdršte pa trij točke domau prineste.

6 7 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      02.09.2018 ob 19:45 Pipi gost

Bravo Gorica!!!!!!!

6 20 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      02.09.2018 ob 20:11 mura gost

škoda da so dobili dva zadetka obramba mure je katastrofa bobičanec danes nič kos je kriv prvi zadetek nemre skočiti meter za drugega pa je šafarič slabo postavo zid in gnes je šafarič nej dosti nič kriv mura pripeljali ste golmana ki je večinoma bil 4 golman maribora igralce pa niste nič pripeljali teško bo šimundža nujno napadalca in obrambo keri so prosti igralci

3 7 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      02.09.2018 ob 20:18 gost

pipi tele podojeno

9 6 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      02.09.2018 ob 20:48 gost

Remi v Gorici je dober rezultat tudi za ekipe, ki cilajo na vrh. Malo ostane grenkoga priokusa, ker smo pa bili blizu zmage, fali še malo več izkušenj ... Kak koli, čestitke za piko in idemo vsi na Olimpijo!!

17 5 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      02.09.2018 ob 20:51 Anonim gost

Škoda.. glede na prikazano igro obeh ekip bi lejko pravo ka je rezultat pravičen. Je pa dejstvo, ka bi lejko z malo več discipline v obrambi gnes osvojili tudi vse tri točke. Všeč mi je ka igralci pokažejo karakter pa idejo v igro brez straha pa z mentaliteto ka lejko premagajo vsakoga. Trbej ohraniti to skoz cejlo tekmo pa nej šparati in podcenjevati nasprotnika pri rezultate 3:0, 2:0. Podoben peh smo mele že eto skoraj z Aluminijon

5 2 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      02.09.2018 ob 21:09 gost

Meni se tudi vijdi, kak Mura ide v tekme .. večina "starih" prvoligašov menje "špila" od Mure in več razbija igro ...

3 3 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      02.09.2018 ob 22:14 Golman gost

V glavnon ka Mura golmane kupuvle. Keroga po rejde so že pripelale??? Zna što??? Prave cirkus... moreš se z toga smijate če ščejš ale pa nej..

7 9 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      02.09.2018 ob 22:33 gost

Mura si je zaslužila točko v Novi Gorici,ali ko vidiš da 20 minut pred koncem tekme Mura vodi 2-0,a na koncu pa skoraj zgubi vse tri točke ,ni vseeno in nimaš upanja da bi MURA ostala v 1SNL.Vseeno čestitke Muri,a golman tebi pa želim drugič več sreče v golu,ŽAL

02.09.2018 ob 23:47 gost

Boijn se, ka nebi mi bili tista ekipa v ligi, kera ma vedno dobro igro pa vedno priloznosti in vse v svojih nogaj, točk pa ne osvaja skoraj nič.. žal je fuzbal telko napredoval ka sama dobra igra več ne prinese rezultata. Dosta se zmaga na silo, z prekinitev, predlozkov, penalov, in pa seveda z vodotesno obrambo. In tau muri fali.. sploj predlozki, z kerih gola ne damo nikdar, dobimo pa dosta..

03.09.2018 ob 8:07 gost

Mura zaostaja samo 3 točke za drugin meston, o kakšon izpadi vi gučijte ?! Seveda pa to ka je včera se nesmi dogajati, kda 2:0 vodiš v gosteh more gol biti zabetonerani!

11 7 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
        03.09.2018 ob 11:43 DEBELI FUKJENEC gost

Boš ti na koncu prvenstva videl koliko točk bo Mura zaostajala za drugim mestom!!! Ne veseli se prehitro, ker boš takrat jokal!!!

9 6 Prijavi neprimerno vsebino
      03.09.2018 ob 8:38 tnt gost

Najlažje je to reči, težje pa ustvariti. Proti koncu tekme smo skoraj vse duele zgubili. Zato tudi samo točka. Prvi gol, ki smo ga dobili, je žoga potovala, še pa še ne vem zakaj golman ne gre na tako žogo, ki pada 5 -7 m od njega.

4 2 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      03.09.2018 ob 8:50 gost

Kje je sedaj ono tele soboško,ki je pisalo Mura zmaga,Nafta in Beltinci PORAZ,SMET SOBOŠKA.

18 8 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
        03.09.2018 ob 11:12 DEBELI FUKJENEC gost

Ne sekiraj se za take glupane, ki se razumejo na nogomet kot krava na bobne. Samo, da se lahko derejo Muraaaaaaaa, pa mislijo, da so v nebesih. Vse druge klube pa sovražijo. Prav želim si, da bi Mura drugo leto špilala kvalifikacije za obstanek v prvi ligi z Nafto, pa da ji Nafta v Fazaneriji spet gor naloži!!!

17 10 Prijavi neprimerno vsebino
      03.09.2018 ob 10:59 keway gost

Škoda za dve točki. Nimajo kondicije za celo tekmo in glede tega morajo nekaj narediti. Dve točki proti Triglavu in dve proti Gorici,pa bi imeli sedaj13. V nedeljo verjetno ne bodo mogli računati na točke.Res škoda.

6 0 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      03.09.2018 ob 12:03 DEBELI FUKJENEC gost

Kje je zdaj tisti " strašni " Bobičanec, ki ga je novinarček kuhar na Sobotainfo koval v super zvezde??? V osmih kolih ni pokazal ničesar, zato ga je trener večkrat zamenjal. Ups, eno enajstmetrovko je zastreljal!!! To je pa res pokazal kako se penal ne sme streljati!!!

10 11 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
        03.09.2018 ob 14:27 DEBELI FUKJENEC gost

Tisti, ki minuse dajete hodite na tekme zato, da lahko pijete ali zato, da vidite kaj posamezen nogometaš pokaže??? Bobičanec v osmih tekmah ni pokazal ničesar!!! NIČ OD NIČ. ŠE IZ PENALA NI DAL GOLA!!!!!!!!!!!

9 7 Prijavi neprimerno vsebino
        03.09.2018 ob 19:43 - gost

ka ti si že v prihodnoste? al san pa ge kakšo kolo v pujsto?????? si obsedene s ten bobičancon aa?? ziher vsako noč drkaš na njega.. človek, malo se sprave k pamete

2 5 Prijavi neprimerno vsebino
      03.09.2018 ob 14:34 Muraš gost

Meni se zdi,da se bo Mura na koncu močno borila za obstanek v prvi liki,kjer so to drugoligaški igralci golman je katastofa,kjer skoraj vsaki strel v okvir vrat je v mreži pa tako po ceni točke izgubljati

8 3 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      03.09.2018 ob 17:19 Mura je večna gost

Mura de na kunci prvenstva najmenje na sredini lestvice. Igro ma rezultati. pa bodo glih tak. Nega bojazni.

7 5 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
        03.09.2018 ob 20:05 anti fukjenec gost

tebi bi moglo neka v glavo priletete, te bi mogoče k sebe prišo. v kar pa zelo dvomen.

1 3 Prijavi neprimerno vsebino
      03.09.2018 ob 22:47 DEBELI FUKJENEC gost

anti fukjenec- kakšno budalo moraš biti, da ti je Mura edino lepo kar imaš v življenju???

05.09.2018 ob 17:52 anti fukjenec gost

naj ti poven ka man kučo, man keš, man ženo, man deco, uživan na pune, za razliko od tejbe, kak vijden, ka samo podjebavlen narod tu na forume. forum ti je očitno smisel življenja. kak žalostno.

19. gost
      04.09.2018 ob 17:02 gost

Kaj naši prijatelji teroristi so zopet napadli grintaše. Vsaka vam čast dečki, tudi za provokacijo z transparento, ko pridete v soboto vam pridemo pomagat glede navijanja in fajta. Lep pozdrav teroristom iz Nove Gorice.

20. gost
      05.09.2018 ob 15:08 gost

Že dve leti gospod trener Šimundža,ista pesem,naučena napamet,po slabih rezultatih,(NAPREDUJEMO,RASTEMO,itd,)ti pa z svojimi pomočniki lepo kasiraš.gosp.trener,norci pa plačajo,in slepo verjamejo.