14.10.2018

V Nedeljo 14. oktobra je v Športnem Parku Beltinci v Beltincih bilo odigrano srečanje 11. kroga 2.SNL, kjer sta se pred okrog 250 gledalci pomerili ekipi Belrinec in Drave Ptuj. Slednji so srečanje tudi dobili s končnim izidom 1 : 4.

ND Beltinci - NK Drava Ptuj 1 : 4 (0 : 1)
(J. Krist 63; L. Lovenjak 42, J. Bizjak 46, Fanimo 73 in F. Duje 84)

Obe ekipi sta srečanje pričeli z odprto in napadalno igro katera je ponudila kar nekaj lepih priložnosti tako na domači kot gostujoči strani, a se je prvi polčas končal le z enim zadetkom v domači mreži, za katerega je v 42. minuti poskrbel Luka Lovenjak.

Drugi polčas se je pričel z bliskovitim zadetkom Drave, namreč Jaki Bizjaku je uspelo uiti beltinški obrambi in z roba kazenskega prostora premgati domačega vratarja Domna Zvera. Sledile so nekoliko produktivnejše minute domačinov, ki so se obrestovale v 63. minuti, ko je z natančnim strelom pod prečko Jan Kristl premagal gostujočega vratarja Šeligo. V 73. minuti je Drava po zadetki Fanima spet ušla na dva zadetka prednosti, končni izid srečanja pa je postavil Filipovič Duje, ki je v 84. minuti s prostega strela še četrtič premagal Domna Zvera.

Začetni postavi:

Beltinci: Zver, Bertalanič, Ciglarič, Kristl, Apatič, Raduha, Ropoša, Tkalec, Lukač, Trstenjak, Hartman.

Drava Ptuj: Šeliga, Vezjak, Kukovec, Kolar, Fanimo, Šporn, Bizjak, Petek, Pirtovšek, Rešek, Lovenjak.

Sodnik: Blaž Kos