Zagreb, 23.3.2019

Danes ob 14. uri so nogometaši NŠ Mure na stadionu Hitrec Kacijan v zagrebškem Maksimirju odigrali prijateljsko tekmo proti Dinamu.

GNK Dinamo Zagreb : NŠ Mura 2:2 (2:0)

(Oršić v 18. min, Andrić v 27. min, Maroša v 66. min, Kouter v 67. min)

NŠ Mura je pričela s postavo: Šafarič (vratar), Maruško, Pucko, Boškovič, Rebernik, Lorbek, Šporn, Čerimagić, Bobičanec, Sirk in Karničnik.

V 18. minuti so do prvega zadetka prišli nogometaši zagrebškega Dinama. S strelom z roba kazenskega prostora je zadel Oršić.

Dinamo je v 27. minuti povišal vodstvo na 2:0. Po napaki Šafarića je enajstmetrovko uspešno izvedel Andrić.

Prvi polčas se je končal z vodstvom domačinov z 2:0.

V 66. minuti je vodstvo Dinama na 2:1 znižal Amadej Maroša, takoj naslednjo minuto pa je za izenačenje poskrbel Nino Kouter. Končni rezultat je bil tako neodločen, 2:2.