Beltinci, 24.3.2019

Danes je bila, v beltinskem Športnem parku, odigrana nogometna tekma 20. kroga 2. SNL med Beltinci in Krko iz Novega mesta, ki se je končala brez zmagovalca. Minulo jesen so Beltinčani presenetili in v Novem mestu ugnali Krko z 0:1, edini strelec zadetka je bil Raduha.

ND Beltinci - NK Krka 0:0 (0:0)

ND Beltinci: Zver, Apatič, Bertalanič, Hočevar, Lukač, Kristl, Golob, Raduha, Balažic, Maučec in Mauko.

Sodniki: Halilović Denis (glavni sodnik), Kasapović Aleksandar (1. pomoč), Kužnik Marjan (2. pomoč)

Delegat: Mužar Miroslav

Prekršek Lukača v 3. minuti za rumen karton. Gostje so imeli prosti strel iz šestnajstih metrov, a je žoga šla daleč nad gol Zvera.

V 8. minuti strel Kristla, a nad gol Marjanoviča. Nevaren poskus Krke v 14. minuti, Apatič je izbil v kot.

Po podaji Kristla nevaren poskus Mauka v 20. minuti.

Velika priložnost za domače. V 33. minuti je Kristl streljal za las mimo gola.

Vratnica Krkašev v 40. minuti. Dve minuti pozneje si je rumeni karton prislužil Bertalanič.

Prvi polčas je minil brez zadetkov.

Dober protinapad Beltinčanov v 52. minuti, a premočen predložek Kristla na Mauka.

V 57. minuti je rumeni karton dobil Maučec.

Velika priložnost za Krko v 60. minuti. Po strelu z glavo so stresli prečko, žoga pa se je odbila od golove črte.

Prva menjava pri domačih. V 65. minuti iz igre Golob, v igro Tkalec.

Največja zapravljena priložnost za Beltinčane. V 69. minuti je po podaji Maučeca, Mauko bil sam pred vratarjem, a zgrešil.

V 77. minuti iz igre Mauko, v igro Kotnik.

Kristl je v 81. minuti streljal z roba kazenskega prostora mimo gola.

V 85. minuti iz igre Balažic, v igro Ropoša.

Tekma se je končala z 0:0.

Več fotografij v spodnji galeriji…

24.03.2019 ob 18:16 lepec gost

Strašna tekma, polna dinamike,na evropskem nivoju!!!!

8 1 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      24.03.2019 ob 18:18 DF gost

Kje je lestvica?

24.03.2019 ob 18:34 ribicsom gost

Vsa čast Beltinčani,vi igrate za svoj klub,s srcem,ne pa kot Nafta z pejnezami v glavi.

7 1 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      24.03.2019 ob 18:52 naftaš gost

Čestitke markom za osvojeno točko. O tem govorim. Z domaćo ekipo do obstanka. Ne potrebujemo tujcec in ostalih prišlekov, ki vlečejo velike plače.

10 2 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      24.03.2019 ob 19:27 gost

BELTINCI ČIMPREJ NATIRAJTE TRENERJA IN PREDSEDNIKA DA BOSTE IMELI NEKAJ DENARJA TAKO SLABE EKIPE KOT SO BELTINCI NI NITI V 3 LIGI

1 7 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      24.03.2019 ob 19:32 gost

GLEDALCEV 100

1 5 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      24.03.2019 ob 23:00 gost gost

Vse čestitke igralcem in trenerju za prikazano igro željo,borbenost,in seveda veliko točko.proti zelo dobri Krki,krka me je presenetila z dobro igro,Beltinci zelo dobro parirali,in z malo sreče bi lahko zmagali.

25.03.2019 ob 8:08 Trate gost

Z malo sreče bi lahko izgubili , Krka vam je nabila vratnico in stativo , imeli ste ogromno sreče , da niste uzgubili . Krka za razred bokša.

2 6 Prijavi neprimerno vsebino
        25.03.2019 ob 10:08 Trate gost

Debil eden,trate,TRATE,pa ti veš kaj pišeš,vratnico in stativo,ajme debilček,sedaj se vidi gdo piše na tem portalu,polpismeni,zadeli vratnico in stativo,joj.idi v osnovno šolo debil.

2 0 Prijavi neprimerno vsebino
      24.03.2019 ob 23:04 gost

BELTINCI NAJSLABŠA EKIPA V 2 LIGI

0 6 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      24.03.2019 ob 23:11 Gorgona gost

Verjetno res najslabši v drugi ligi,ampak so pa Beltinci lahko ponosni na te domače igralce ki igrajo srcem v drugi ligi,naši dragi Naftaši sramota od sramote,samo za denar se njim gre,gamad.

14 0 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      25.03.2019 ob 5:06 gost

GORGONA SE STRINJAM S TEBOJ NAFTO TRENIRATA DVA NESPOSOBNEŽA, KI STA PRIPELJALA IGRALCE S PTUJA KI NE MOREJO IGRATI NITI V TRETJI LIGI . TAKO KOT IGRA VINKO IGRAJO MLADINCI A ARPAD VAŠ, KER JE IGRAL ZA MURO NE IGRA.FRIDLA IN ŠEŠLARA NAGNATI IZ NAFTE, KER POBIRATA SAMO DENAR

25.03.2019 ob 8:35 gost

Sem nevtralen in vas vprašam, kdo bi pa z tem igralskim kadrom napravil več kot ZIKO. Beltinci bodo ostali v 2 ligi kar je tudi cilj za več pa ni kvalitete. Nafta pa je pesem zase : grozno se imajo za dobre, ena zmaga pa so v sedmih nebesih ,te jim pa razštimana DRAVA očita LEKCIJO in KVAZI ZVEZDNIKE spusti na realna tla. FRIDL kot igralec je bil kar dober , kot trener pa KATASTROFA isto je z SEŠLARJEM.Še naprej bo NAFTA perspektivni DRUGOLIGAŠ.Z tem kadrom za kaj več ni kvalitete.

10 0 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      25.03.2019 ob 9:42 Šanse gost

Gost nad mano se strinjam delno stabo,za Fridla in Sešlarja,mogoče delno,sedaj mi pa razložite vsi tukaj na tem portalu koga pa pripeljat domačega trenerja,v Nafto,Zikoja kateri je po mojem mnenju zelo dober trener,tako ali tako samo kritizirate,mi pa dajte neke domače trenerje z referencami,da lahko vodijo Nafto???.

25.03.2019 ob 10:05 gost

Prvo kot prvo,v Pomurju je dovolj kakovostnih igralcev,ki bi z lahkoto igralo drugo ligo! Treba spremljati igralce,hoditi po tekmah in tudi v Avstriji igra veliko Pomurskih igralcev in tudi veliko naših trenerjev je tam,ki bi lahko trenirali Nafto! Treba samo iti na teren in se najde veliko dobrih igralcev! Lep primer so Beltinci,ki se zelo dobro držijo v drugi ligi z domačimi igralci in stroko!!!!!!

25.03.2019 ob 12:10 gost

Samo nekaj si nej napisal !? 127 gledalcev to je katastrofa to Beltinci bankotejrajo. V 3 ligi je bilou TRIKRAT VEČ.!! Pa še tij nešteri pravijo ka zadnjikrat prišo. V Veržeji je bilou dosta več prvo sezono !!! pa se norca delali z njih !!!!!!!

1 0 Prijavi neprimerno vsebino
      25.03.2019 ob 10:55 Gost gost

Domači trener na primer Rob

4 4 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      26.03.2019 ob 13:10 Luzeri gost

Luzeri morate se odločit kaj pišete,Nafta dosti denarja,dobre igralce dobra trenerja,pa same kritike,Mura dosti denarja dobre igralce dober trener pa same kritike ko izgubijo,Beltinci domači igralci domači trener,brez denarja,pa zopet kritike ker se trudijo po svojih močeh,Rob Damir bi bil primeren za Nafto,domači,trener.pa me zopet kritizirajte.