Lendava, 30.3.2019

V lendavskem športnem parku je bila odigrana nogometna tekma 21. kroga 2. SNL med Nafto 1903 in Ankaranom. Nafta je slavila s 6:3. Lanskega septembra je Ankaran premagal Nafto s 3:1.

Nafta 1903 - Ankaran Hrvatini 6:3 (2:2)

(Kačinari v 4. min, Bordon v 22. min, Cvrtila v 26. min, Vinko v 31. in 69. min, Musić v 63. min, Prahić v 73. min, Ploj v 78. min, Grabant v 88. min)

Začetna enajsterica NK Nafta 1903:

Začetna enajsterica Ankarana: Danijel Starčić (vratar), Matheus Ceschin Dias, Daniel Marinić, Patrik Bordon, Jan Pahor, Aaron Kačinari, Admir Musić, Marin Vučemilović, Ivan Olić, Dino Radetić in Viktor Koval.

Sodniki: Veselič Samo (glavni sodnik), Benc Uroš (1. pomoč), Karmel Vidko (2. pomoč)

Delegat: Anželj Damjan

Št. gledalcev: 300

Zadetek v 4. minuti za Ankaran. Gostje vodijo z 0:1. V 21. minuti je za 2:0 zadel Patrik Bordon. V 25. minuti je za nižanje nodstva na 1:2 poskrbel Dino Cvrtila. Za izenačenje 2:2 je v 30. minuti zadel Vedran Vinko.

V 35. minuti si je po prekršku nad Arpad Vašem, rdeči karton prislužil nogometaš Ankarana, Partik Bordon. Po razburljivem prvem polčasu so nogometaši Ankarana in Nafte na odmor odšli z neodločenim rezultatom, 2:2.

V 63. je Ankaran spet povedel, tokrat za rezultat 2:3. V 69. minuti je za izenačenje na 3:3 poskrbel Vinko. Za prvo vodstvo Lendavčanov je v 73. minuti zadel Igor Prahič. Grabant je v 89. minuti zadel za visokih 6:3, kar je bil tudi končni rezultat tekme.

30.03.2019 ob 16:10 pipi gost

Hitro napišite enajsterico igralcev Ankarana,ka me fejst zanima!

30.03.2019 ob 16:24 102 gost

naj se njin turba vižge či ne zmagajo ka san špilau čijst0o enko .

1 6 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      30.03.2019 ob 17:31 Ferek gost

Fereka ste šče nej stirali? Na če gnjes ne zmagate, de trbelo še kakšo trenejra s Ptuja prignati se, pa te bou

0 6 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      30.03.2019 ob 17:35 Stolec gost

Menej zanijmle če ta mladijna doma tudi tak veselo noge na stolcaj držij? Jaj kak me tou svadi. Vej pa doj deni tej noge nej ka gor na stolec dejvlejo.

30.03.2019 ob 17:55 čondraš gost

Domača navijaška skupina bo kmalu proslavljala 30 let delovanja . 10 let je obletnica podskupine, dela Gorgon..piše na transparentih .

2 7 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
        30.03.2019 ob 23:37 Kuf gost

Kaj si hotel povedati? Ne provociram, samo ne razberem iz tega polpismenega stavka, pol kurca. Če si gringos, vem kolko je ura oz. kje problem.

5 0 Prijavi neprimerno vsebino
      30.03.2019 ob 19:17 DF gost

Bravo, decki. Tak dale.

6 5 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      30.03.2019 ob 19:40 žalost gost

orban tudi buo?..baje ka magyar časti čips,pa vogrinsko pivo ka ste zmagali...orban pa pravo ka van žarke kolbase da

2 6 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      31.03.2019 ob 9:12 DF gost

Prekrasno vreme. Danes bo na Fazaneriji verjetno 6.000 gledalcev.

31.03.2019 ob 9:25 Bog i batina gost

Ti pa si izbran ka med njih bogatijo razdeliš...tisto namišljeno kak ti že čondraš napiso...

0 3 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      31.03.2019 ob 9:32 čondraš gost

Razumem jaz tebe da ne razumeš...najprej si preberi članek preden se trudiš biti pameten . V članku je namreč pisalo...domača navijaška skupina praznuje 10 - to obletnico...razumeš do sem ? Dejstvo je da domača skupina ( Gorgone ) obstaja več kot 10 - let, kmalu bo praznovala 30 - to obletnico . 10- to obletnico je praznovala "podskupina " Lend1 ", če me slučajno vid ne daje ? Razumeš zdaj, analfabet ? Ali ti prevedem v hebeno ugrofinščino ??

31.03.2019 ob 9:46 naftaš gost

Ja podskupina gorgon Lend 1 je proslavljala 10 obletnico obstoja, zato jih je malo več blo in so pripravili odlično vzdušje in koreografijo. Pa po dolgem času zanimiva tekma in 9 golov. Po zaostanku Nafte z 2-3 so se Naftaši končno prebudili in zaigrali tak kak bi vedno mogli. Žal prepozno, z porazom prejšnji vikend v Ptuju niso več v igri za vrh. V borbi z Krko, Dravo in Dobom smo samo za borbo za nehvaležno četrto mesto, ki pa itak nič ne prinaša.

6 1 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      31.03.2019 ob 9:49 DF gost

Namišljeno imaš ti v svoji glavi... Nekateri smo v življenju uspeli, in če ti nimaš 2000eur penzije in luksuozne vikendice na goričkem kot jaz, ti ne morem pomagati... Verjetno pa boš šel danes na tekmo ker taki kot ti hodijo navijat za muro, svoje ženske pa pustijo doma..

5 1 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      31.03.2019 ob 9:51 čondraš gost

Zgoraj napisano je namenjeno Kuf-u . Avtor članka je po mojem komentarju , izbrisal svoj komentar v članku o navijaški skupini.

31.03.2019 ob 11:00 gost

Sodnik je bil pristranski,kjer je sodo za nafto,sigurno bi nafta zgubila,če nebi ne oprevičeno izključil nasprotniko igralca,kako slabo sodijo naši nesposobni sodniki.

2 5 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      31.03.2019 ob 11:36 naftaš gost

Si bil ti na tekmi???????????????????????????????????????????? Patrik Bordon si je za to potezo zaslužil vsaj tri tekme prepovedi. Pa še njegov klub bi ga moral suspendirati, ker je svojo ekipo pustil na cedilu zaradi svoje neumnosti. Glede na to, da je prvoligaški igralec, ki je igral za Koper, bi pričakoval da ima malo več v glavi.

01.04.2019 ob 9:46 ribicsom gost

Če bo Fridel še dalje trener Nafte ,bo potrebno čim prej zgraditi nove tribune,da se nebi gledalci tako stiskali,na tribunah.