Beltinci poraženi v Dekanih

13.4.2019

Danes je bila odigrana nogometna tekma 23. kroga v 2. SNL. Beltinčani so gostovali v Športnem parku Dekani in izgubili z Jadranom.

Jadran Dekani - ND Beltinci 3:2 (1:1)

(Stepančič v 21. min, Mauko v 45. min in 55. min, Nikolić iz 11-m v 60. min, Zyba v 76. min)

Začetna enajsterica ND Beltinci:

Sodniki: Kondić Božo (glavni sodnik), Pospeh Tomislav (1. pomoč), Kužnik Marjan (2. pomoč)

Delegat: Fatur Branko

Št. gledalcev: 120

Dinamična igra v uvodnih minutah srečanja. Obe ekipi poskušata priti do vodilnega zadetka.

Zadetek domačinov v 21. minuti. Stepančič se je znašel sam pred Zverom, ki je blokiral strel, toda žoga je vseeno našla pot prek golove črte.

Izenačenje v 45. minuti tekme. Hitro akcijo je zaključil Mauko s strelom v daljši vratarjev kot.

Prvi polčas se je končal z neodločenim izidom 1:1.

Rumeni karton za Maučeca v 49. minuti.

Po strelu Kristla se je v 51. minuti stresla vratnica.

V 53. minuti rumeni karton za Lukača.

Vodstvo Beltincev v 55. minuti. Mauko se je po lepem prodoru znašel pred vratarjem in z močnim strelom uspel poslati žogo mimo domačega vratarja.

V 59. minuti enajstmetrovka za Jadran. Nikolić Žan je izenačili na 2:2.

Rdeči karton za Lukača v 65. minuti.

Prva menjava pri Beltinčanih v 71. minuti. Iz igre Golob, v igro Hartman J.

Slabo posredovanje obrambe. Domači napadalec je preigral Zvera ter podal na drugo stran vrat do soigralca, ki je zadel z glavo. Za 3:2 je v 76. minuti zadel Zyba.

V 84. minuti menjava pri Beltinčanih. Igro je zapustil Balažic, v igro je vstopil Ropoša.

Tekma se je končala z zmago domačinov z 3:2.