Nafta izgubila v sodnikovem podaljšku

15.5.2019

Danes ob 17. uri se je začela tekma 28. kroga 2. SNL, kjer je Nafta gostovala pri Sežani. Tekma se je končala z rezultatom 2:1 v prid Sežani, odločilni strel pa je padel v 2. minuti sodnikovega podaljška.

CherryBox24 Tabor Sežana - NK Nafta 1903 2:1 (1:1)

Grabant (4. min), Kebe (27. min, 90. min)

Začetna postava Nafte 1903:

Začetna enajsterica CherryBox24 Tabor Sežane:

Sodniki: Kos Blaž (glavni sodnik), Todorović Nedeljko (1. pomoč) in Čiča Miodrag (2. pomoč).

Delegat: Gustinčič Iztok

Nafta je srečanje začela uspešno. Že v 4. minuti je za vodstvo gostov poskrbel Bence Grabant. Rezultat pa je v 27. minuti izenačil Ibou Kebe. Prvi polčas se je tako končal z neodločenim rezultatom 1:1.

Drugi polčas se je iztekel brez posebnosti in vse je kazalo, da se bo tekma končala z neodločenim rezultatom. A v 2. minuti sodnikovega podaljška je povedla Sežana. Tudi ta drugi, odločilen strel je zadel Kebe.