15.5.2019

Črno-beli so danes gostili v Kidričevem, kjer so se v 33. krogu Prve lige Telekom Slovenije pomerili z Aluminijem. V dosedaj petem dvoboju med prvoligašema je znova slavila Mura, tokrat z 0:1. Pred tem so Aluminij premagali že trikrat, enkrat pa so igrali neodločeno.

NK Aluminij - NŠ Mura 0:1 (0:0)

Kouter (75. min)

Začetna enajsterica NŠ Mura:

Zaradi poškodb v prvi enajsterici ni Obradovića, Ćerimagića, Žižka in tudi Pucka, ki ima težave s kolenom.

Začetna enajsterica NK Aluminij:

Sodniki: Jug Matej (glavni sodnik), Praprotnik Jure (1. pomoč), Švarc Dejan (2. pomoč) in Podgoršek Marko (4. sodnik).

Delegat tekme je Rajh Jožef.

Prvi polčas se je končal brez zadetkov.

V 63. minuti menjava pri Črno-belih. Iz igrišča odhaja Karničnik, v igro vstopa Horvat.

V 75. minuti je Kouter Muro povedel v vodstvo.

Šimundža je izvedel drugo menjavo. Odhaja Sirk, prihaja pa Maroša.

Tretja menjava pri Muri v 87. minuti. Iz igre odhaja Bobičanec, vstopa Šušnjara.

Rumeni karton za Kozara v 2. minuti sodnikovega podaljška. To pomeni izostanek pri naslednji tekmi.

Tekma se je končala z zmago Mure z 0:1.

15.05.2019 ob 19:00 GEZA gost

Dajmo, Aluminij.

7 25 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      15.05.2019 ob 19:52 RESNICA gost

ČE JE TO NOGOMET ZA EVROPO SEM JAZ KROKODIL.

15.05.2019 ob 20:59 matematik gost

Trije igralci Aluminija so gledali kak žoga polako ide u gol. Ka to znači?

4 13 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      15.05.2019 ob 21:04 znalac gost

To znači prodanu utakmicu.

8 24 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      15.05.2019 ob 21:15 radoveden gost

Ka je Murin trener topli br... da fuzbalere po riti slata?

8 19 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
        16.05.2019 ob 19:26 gost

Zgleda da tebe to rajca drugače ne bi to pisal ampak mura bo na koncu četrta ker si to zasluži ne pa tvoji pederski komentari

1 2 Prijavi neprimerno vsebino
      15.05.2019 ob 21:24 Čergoli gost

To je vse eno veliko TURBO - MEGA SRANJE......moj stari oče se je max ukozio. Zdaj pa muraši bruhajte.

10 17 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      15.05.2019 ob 21:59 center gost

Geza ,saj nič ni narobe će si navijač Aluminija važno pa je da so Pomurci dokazali da so boljši od NK Aluminija

17 6 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      16.05.2019 ob 3:17 Čergoli gost

Jaz navijam za FC HODOŠ.

10 8 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      16.05.2019 ob 7:56 LFL gost

ČERGOLI - - - stari oče se najbrž ukozio ker te CELE DNEVE GLEDA BREZ POSLA. Govno eno. Pa povej kakšen je bil na koncu REZUTAT. Aluminij se je DOMA BRANIL 75 min. Nikogar ne zanima igra. Biten je končen REZULTAT. TUDOM VOGRIN . TUDOM ,biten je REZULTAT. Balinanje gor ali dol . TUDOM NJILAŠ ___ _TUDOM:

5 6 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
        16.05.2019 ob 8:11 gost

To mogoče tebe!!!! Igra je čista nula, ti kar to gledaj in se nad tem navdušuj in poleg le te smrdi!!!!

9 5 Prijavi neprimerno vsebino
        16.05.2019 ob 9:05 gost gost

LFL tou si dobro povedal. Zdaj so važne samo točke, igra zdaj nej bitna, pa tudi Aluminij z obrambno postavitvijo nej pustil Muri izrazitih priložnosti. Đabe lepa igra, če na kunci ne zmagaš. CILJ UPRAVIČUJE SREDSTVA.

2 8 Prijavi neprimerno vsebino
        16.05.2019 ob 9:08 gost25 gost

LFL a je tvoj IQ ENAK prašičjemu??? Še to je preveč pohvalno za tebe!!!!! Gnida!!!!!

8 3 Prijavi neprimerno vsebino
      16.05.2019 ob 8:07 Čergoli gost

Gnoj si ti in kompletno tvoje sorodstvo!!!!!

11 4 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      16.05.2019 ob 9:58 aha gost

Mura je celo tekmo probala igrati, kelko je pač igrišče dopuščalo, Aluminij pa samo prvih par minut drugoga polčasa pa neka malo po prejeton goli. Poleg gola je mela Mura še 2 najlepšivi šansi (Kous z 10m, prečka Bobija). Zmaga popolnoma zaslužena. Pa tudi sodo je Jug dobro - padavice Aluminija na začetki je ne šljivo, te pa je v drugon polčasi toga več nej bilo telko. Čaka nas super finiš prvenstva.

1 5 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
        16.05.2019 ob 13:52 DF gost

Kaksen finis prvenstva???? Kaj ti sanjas????? Znano je kdo bo prvak, znano je kdo bo izpadel, znano je kdo bo deveti, znano je kdo bo igral v Evropi. Ta tri zadnja kola se igra brez veze, zato so mogoci nepredvideni rezultati, ki nicesar ne morejo spremeniti.

3 0 Prijavi neprimerno vsebino
      16.05.2019 ob 10:23 Verži gost

Letos mogoče Evropa. Drugo leto bo Šimundža priprava ekipo , da se bo borilaza za vrh lestvice. Šimundža ve kaj dela , samo to sranje od pol tribune ,,,, tudi mene moti.

16.05.2019 ob 11:48 Muras gost

Madžari gda te pa vi v prvi ligi

16.05.2019 ob 12:12 DF gost

Ka serete? Celje in Aluminij nimata interesa za igranje v Evropi. In po taksnem boste s temi silnimi evri, ki jih imate lekar ja prisli na 4. mesto. IGRATE PA NOGOMET ZA TRETJO LIGO. Naj vam bo to jasno.

5 7 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
        17.05.2019 ob 13:18 Gost gost

Haha dobra. Mislim ka vsak klub zgrabi z obema rokama evropo, saj tak do neksih pejnez lehko prides, pa tudi kaksnoga igralca lehko lazje prodas. Verjemi interes ma vsaki klub.

17.05.2019 ob 13:39 DF gost

Ja, ti to resno? Si gledal tekmo Celje - Krsko??? Nobene zelje Celjanov za zmago, nobenega napada, nobenega strela na gol nasprotnika. In to doma proti mocno zadnjemu, ze nekaj mesecev obsojenemu drugoligasu. Mi lahko to razlozis?

16.05.2019 ob 12:35 gost

DF idiot ti nimaš pojma o nogometu pa vseeno komentiraš.Poberi se iz občine MOMS in odidi v LENDAVO. Tvoja NAFTA igra na nivoju 2 MNL in kmalu bo v MADŽARSKI 6 LIGI. NE KOMENTIRAJ VEČ O MURI. I D I O T.

3 4 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      16.05.2019 ob 12:56 LFL gost

prizadeti Madžari sofejst PRIZADETI Nafta je popušila kak po navadi ,Mura pa spet Zmagala ,ni važno kak točke ŠTEJEJO.Vogrini so napovedovali naskok na 1 ligo.Prosim vas REVČEKI nimate za Burek .Čergoli je že na TABLETAH.Pritiska ima 300,in se glasi .Vsi njegovi VOGRINI PUŠIJO na vseh frontah NAFTA ,HODOŠ zdaj pa je še sam začel PUŠITI - - - sliši se da mu dobro ide. FORINT samo puši , saj ti paše.

1 8 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
    19. gost
      16.05.2019 ob 13:01 lepec gost

LFL ti si govedo s kokošjim IQ!!!!! Doživljaš orgazme ob murinih tekmah in ob gledanju golih kokoši!!!!!! Hahahahahahha

7 0 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
    20. gost
      16.05.2019 ob 13:10 Čergoli gost

Hahahahah kombinacija goveda - kokoši!!!!

16.05.2019 ob 14:32 Čergoli gost

Spoštovani v vednost!!!! Vsi, ki se občasno nahajate na aktualnem portalu in niste navijač brezvezne mure ste oklasificirani kot sovražnik in človek z nizkim IQ. V bistvu pa je ravno nasprotno kar se dokazuje iz dneva v dan. Pač majhni umi s kokošjo pametjo si ne morejo pomagati. Bog jim oprosti saj ne vedo kaj delajo!!!! Je pa dobro to vedeti!!!!