24.8.2019

V soboto, 24. avgusta 2019, je v Beltincih bila odigrana nogometna tekma 5. kroga 2. Slovenske nogometne lige, med ekipama Beltinci Klima Tratnjek in Koroška Dravograd.

Beltinci Klima Tratnjek : Koroška Dravograd   3:0 (2:0)

Postava Beltinci Klima Tratnjek: Zver (vratar), Apatič, Hočevar, Branilović, Hartman, Raduha, Maučec, Kristl, Zorman, Mörec in Mauko.

V 8. minuti je bilo vodstvo Beltincev 1:0. Strelec zadetka je bil Vito Mörec. V 23. minuti je rumeni karton prejel Raduha, v 24. minuti pa je rumeni karton prejel še Maučec. V 45. minuti +1 minuta podaljška višanje vodstva na 2:0. Strelec zadetka je bil Jan Kristl.

V 54. minuti 3:0 za Beltince. Strelec zadetka je bil Mateo Branilović. V 55. minuti je bila prva menjava pri Beltincih. Iz igre je odšel Mitja Mauko, v igro pa je vstopil Luka Asentić. V 72. minuti je rumeni karton prejel Kristl. V 73. minuti nova menjava pri Beltincih. Iz igre je odšel Marko Maučec, v igro pa je vstopil Luka Sočič. V 80. minuti zadnja menjava pri Beltincih. Iz igre je odšel Maksimiljan Zorman, v igro pa je vstopil Luka Pihler.  Tekma se je zaključila z zmago Beltincev, z rezultatom 3:0.

Več fotografij v spodnji galeriji...

24.08.2019 ob 18:16 hotiza gost

DF ........ Beltinci so dobri ni kaj .Seronja ka boš napisal ?

10 5 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      24.08.2019 ob 18:22 vend gost

Ajmo žuti !

19 2 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      24.08.2019 ob 18:23 Štrigova gost

No ste videli Lendavčari kak se ve igra nogomet ? Bogme Beltinci tučejo nega ti kaj . Pak NAfti pa bogme ne bu spasa ak budu tak nadaljevali i iz jedne strone bi morali Naftu izbaciti zote lige .

5 4 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      24.08.2019 ob 19:17 Tornado gost

Cijfer pakoj kufer.sramota.

8 3 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      • gost
        24.08.2019 ob 19:44 Čez gost

TOOORNAADOOO ka si se v muri namaka ali si bil v šoli nogometa v Veržeju. Prizemljili so vaše # ZVEZDE # nooo. VERŽEJ - ODRANCI 3 : 1 Preveč si se razmetaval . Dajte nekaj na svoje dečke kak Veržej ne pa kupovat to ne vodi nikamor. BELTINCE čestitke za zmago iz Veržejske strani.

15 0 Prijavi neprimerno vsebino
      • gost
        24.08.2019 ob 22:52 gost

Odranski Tornado kaj je te zaj to bilo? Pa tak se vu mečeš. Bošček upam da lahko spiš.Čestitke Beltincem za zmago

13 0 Prijavi neprimerno vsebino
      • gost
        28.08.2019 ob 15:40 gost gost

Tornado,ko omenjaš priimke od drugi,bodi frajer enkrat pa napiši svojega,vendar se bojim da neboš,ker si navaden govnar.Najlažje je šinfati po enem porazu.

1 0 Prijavi neprimerno vsebino
      24.08.2019 ob 21:07 gost

Bravo žuti! Le pogumno naprej!

24 0 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      24.08.2019 ob 21:12 Žuti gost

ŽŽŽŽUUUUTTTTIIII,sem napovedal zmago ŽUTIH,Dravograd ni bil dorasel nasprotnik ŽUTIM,ŽŽŽŽUUUUUTTTTIIII.

24.08.2019 ob 21:16 Gost gost

Halo . Vprasam se , kje sta pa zdaj velkiva kriticara BÖLTIČAR ,pa BRATONČAR ?? Zdaj nemata spet kaksih opazk na vodstvo kluba , trenerja in pomocnika ?? Bravo fantje za danasnjo zmago in prikazano igro .

24 3 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      • gost
        25.08.2019 ob 10:38 BÖLTINČAR gost

Ste vidli ka malo kritike pomaga samo ka pomaga če se ti eno tekmo posere pa zmagaš, naslednji dve pa dobiš 10 komadov. Ka še vodstvo ni odišlo, kaj čakajo ???

1 18 Prijavi neprimerno vsebino
    8. gost
      25.08.2019 ob 8:32 marko gost

Bratončar pa Boltinčar včeraj sedela na tribuni kak cvek. Niti špricer jima neje več pasal.

16 0 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
    9. gost
      25.08.2019 ob 8:34 Panter gost

Marič in Cifer koliko Odrančarjev igra , to je uničevanje odranskega mladinskega nogometa .Hartmane in podobne si peljita domov.Odranske igralce pa tirate s kluba . Začelo se vam je vračati že v Veržeju.

11 2 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      • gost
        25.08.2019 ob 10:05 gost

Odranci imate igralce iz vseh vetrov , tako so delali v preteklosti v Veržeju in to nikamor ne pelje . Veržej z novim ŠEFOM je to spremenil in zdaj igra precej ( nekdanjih ) mladincev pa tudi sedanji mladinci dobivamo precej minutaže in smo zadovoljni ter nabiramo izkušnje in tudi damo vse od sebe.

5 1 Prijavi neprimerno vsebino
    10. gost
      25.08.2019 ob 8:55 Pajo gost

Odranci smešni, nega srca na igrišču, Verzejski igralci so travo jedli. Čestitke Veržeju, mlada ekipa z okoliškimi dečki, samo pogumno naprej....

7 2 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
    11. gost
      25.08.2019 ob 9:08 Verzejcan gost

Veržej je najboljši tedaj,ko za njih igrajo njihovi ali okoliški igralci!Čestitke Veržeju in trenerju za visoko zmago!!!!

4 2 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
    12. gost
      25.08.2019 ob 9:11 gost

Marko! Tista dva "kritizerja" kjer koli sta bila in razmišljala, govorila ali še bosta - "nimata svojega življenja" zato kritizirata vse povprek, najverjetneje nista nikoli nikjer nič delala in pomagala, ne spremljata dogajanja v nogometu - Žuti so izgubili 3 tekme s tistimi, ki so na prvih treh mestih na lestvici, ki so profesionalno organizirani in plačani...vse ostale pa Žuti lahko premagajo lahko pa tudi izgubijo. Naši dečki delajo, trenirajo in igrajo - kar naporno! Zato dobronamerni navijajmo in verjemimo v ekipo.

18 1 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      • gost
        25.08.2019 ob 11:17 Gost gost

Vse drži kaj si napisal ti gost zgoraj.ampak v Brežicah bi tudi morali točko prinest.Dravograd je pa tako slab.da ni slabše ekipe.dobre tekme še prihajajo.Boltinci bi morali ostati v 2,ligi.še oni z Mure.gdaj se registrira pa imamo dobro čapat.

8 0 Prijavi neprimerno vsebino
    13. gost
      25.08.2019 ob 11:13 Gost gost

Odrančari.Marič,največji govnar v Odrancih.samo vozi nekše napol igralce.pa njim dosti plačuvle.župan pa tou potpira.

6 0 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      • gost
        25.08.2019 ob 12:24 gost

Odrančari še rabite kakega prleka v svojih vrstah imamo še jih več za vas --- domači so itak vsi lejvi.

3 0 Prijavi neprimerno vsebino
    14. gost
      25.08.2019 ob 11:27 Gost gost

Tij BÖLTINCAR si tèlè od tèlèta !!! Rad bi te vido v vodstvi , pa te lapaj !!! Nimas pa j..c , samo lapati znas in se skrivati tu na forumi

2 4 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
    15. gost
      25.08.2019 ob 12:28 gost

Da se razume v Beltincaj se navija za naše Murine pojbe oni sploj ne znajo ka Belticev nega več. Navijači zadovoljni ka lejko navijajo za B garnituro Mure.

5 18 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
    16. gost
      25.08.2019 ob 13:41 gost

Boltinčar, ker se sprašuješ, če še vodstvo ni odšlo - ne tebe čakajo, da se predstaviš in prevzameš stvari!!! Pohiti!!! Ajde teraj!!!

12 0 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
    17. gost
      25.08.2019 ob 14:30 Gost gost

Samo potem mora zaceti v zadnji ligi . To vodstvo je tak slabo , ka je v sestih letih s clansko ekipo ,ze drugo leto v II.SNL , z U 15 v I.SNL , s KADETI in MLADINCI v II.SNL . !!!!!!! Zdaj si pa naprej brusi jezik !!!!!

8 0 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
    18. gost
      25.08.2019 ob 14:59 gost gost

Gost zgoraj vse maš prav,to vodstvo na čelu z pred.Vorošem,so naredili ogromno,za Beltinski nogomet,sem malo poguglal,se vidi veliki uspehi z Člansko ekipo in U-15 ter U-16,U-19,vredno čestitat,vsem v klubu ki so se trudili za Beltinski fusbal,ne pa pozabit na trenerje ki so k temu uspehu mogoče dali največ,Gugl zadnjih 6,let,ne laže,kajti Cifer,Škaper,Gutalj,Zver,so bili trenerji,in so najbolj zaslužni za napredek Beltinskega fusbala.

4 5 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
    19. gost
      25.08.2019 ob 15:05 Tornado gost

OPROSTITE vsi ki njih moje navijanje moti,Odranci so moji.sram me je za to kaj so prikazali v Veržeju.čestitam Veržeju za zmago.

7 0 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
    20. gost
      25.08.2019 ob 15:43 Stroka gost

Gost Tornado,to se je komaj ena tekma in po kvaliteti in organiziranosti kluba se ti ne treba bati za Odranski nogomet! Sicer pa se bo to vidlo nekje po petem kolu,kam gre vse skupaj!

0 2 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
    21. gost
      25.08.2019 ob 22:09 tornado2 gost

či bi hartman dober bil bi igra v beltincaj kak njegof brat. beltinsko vodstvo znalo ka dela. vej pa tudi dobro plačano. breznik apatič nejsta kšenki.

8 1 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
    22. gost
      26.08.2019 ob 7:05 odrančar gost

odransko pa beltinsko vodstvo je fuč. v odrancaj marič malo slabše šte pa pijše. v beltincaj pa vsi samo dudajo klub. lidge več nečejo na tekmo. oboji športski promašaj.

23. gost
      26.08.2019 ob 13:02 D.R. gost

Po videnem v 3 ligi lahko vsaka ekipa premaga vsakega, edino Radgona se ni znašla z 10 timi igralci ( ozključitev ) in mislim da so tudi najslabši v ligi ali se motim ? Faforiti za 1 mesto so izgubili že v 1 kolu ( Šmartno , Odranci ) Dravinja je zmagala v gosteh tudi imajo željo v 2 ligo. Zame so Odranci močni , tudi igralsko , vendar so naleteli na žilave in spretne Veržejce. LAHKO BI SE # POMUREC # MALO POTRUDIL IN KAJ VEČ NAPISAL O,,,,,, 3 DRŽAVNI LIGI TO SE PA MI NE ZDI V REDU IN KJE STE ODGOVORNI !?