Visoka zmaga Nafte proti Dobu

31.8.2019

Lendavčani so danes, 31. avgusta, ob 17. uri, v 6. krogu 2. Slovenske nogometne lige gostili pri ekipi Doba in jih nadigrali z rezultatom 1:7.

Roltek Dob - Nafta 1903 1:7 (0:3)

Oštrek (33. min), Bizjak (35., 50., 72. min), Bolla (40. min), Malešević (60. min), Pirtovšek (87. min), Levec (90. min)

Začetna postava Nafte 1903:

Sodniki: Perić Dragoslav (glavni sodnik), Povšnar Dejan (1. pomoč), Jamnik Jure (2. pomoč)

Delegat: Tkalčič Silvester

Št. gledalcev: 150

Za vodstvo Nafte je v 33. minuti poskrbel Oštrek, že dve minuti pozneje je Bizjak povečal vodstvo na 0:2.

V 40. minuti še en zadetek za Nafto, za vodstvo 0:3 je zadel Bolla.

Prvi polčas se je končal z vodstvom Nafte 1903 0:3.

Za ponovno zvišanje vodstva Nafte na 0:4 je v 50. minuti drugič zadel Bizjak.

V 60. minuti se je zopet zatresla mreža domačinov, zadel je Malešević.

Še tretji zadetek Bizjaka na današnji tekmi je vodstvo v 72. minuti povečal na 0:6.

V 87. minuti znova gol za Nafto, streljal je Pirtovšek.

Za znižanje vodstva na 1:7 je v zadnji minuti srečanja poskrbel Levec.

Tekma se je končala z visoko zmago Nafte 1:7.

*Foto: arhiv Pomurec.com