Nafta poražena v Krškem

15.9.2019

Danes je v 8. krog 2. SNL, na stadionu Matije Gubca v Krško, gostovala lendavska Nafta.

Krško - Nafta 1903 3:0 (1:0)

(Ester Sokler v 22. min, Lovre Čirjak v 58. min, Tilen Mlinar v 79. min)

Začetna enajsterica Nafte:

Začetna enajsterica NK Krško: Marko Zalokar, Emerick Christophe Eckert, Ester Sokler, Lovre Čirjak, Luka Dadić, Žan Florjanc, Vice Kendeš, Filip Srpak, Jan Marcijuš, Tomaž Zakrajšek in David Žabec.

Sodniki: Balažič Dejan (glavni sodnik), Vojska Matej (1. pomoč) in Frece Tine (2. pomoč).

Delegat: Ponikvar Janko

Število gledalcev: 350

Prvi polčas se je v Krškem končal z vodstvom domačinov, katere je v 22. minuti v vodstvo popeljal Ester Sokler.

V drugem polčasu sta v 58. minuti zadela Lovre Čirjak in Tilen Mlinar v 79. minuti. Tekma se je končala z zmago Krkašev z 3:0.

15.09.2019 ob 20:19 DF gost

Torej z porazom ni mogoče priti v prvo ligo?! Boste videli. Decembra bomo na samem vrhu. In nato naskok na prvo.

4 12 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
        15.09.2019 ob 21:05 hotiza gost

DF vi nimate več šoferja za razklobotani kombi voziti ker ne plačujete ka nimate z čim naj ka bi vi bili kdaj več v prvi liki

7 3 Prijavi neprimerno vsebino
      15.09.2019 ob 20:19 naftaš gost

Ta poraz je dokaz, da Nafta ne sodi med prve tri ekipe. Mam pa upanje za pokal, z malo sreče pri žrebu in če bi dali vse od sebe bi se lahko prebili v polfinale. Prepričan sem bil, da bomo danes popušili, dvakrat Krško premagat v nekaj dnej je bila misija nemogoče. Sem pa pričakoval minimalen poraz. 3:0 se grdo sliši.

15.09.2019 ob 20:47 OBČAN B gost

pomurec.com - FUJ Spet ste izbrisali in onemogočili komentarje za ND BELTINCI seveda na posredovanje vodstva kluba, ki zaradi svojih napačnih odločitev (sodelovanje z Muro) in katastrofalnih rezultatov hoče tako utišati in prikriti svoje početje, ki ni v prid tradiciji beltinskega nogometa, ampak dokler boste trošili tudi občinski - javni denar boste tudi občanom odgovarjali kako in za kaj se to troši. Tega denarja ste po uradnih podatkih letos (2019) prejeli 63.520 EUR, morda pa še kaj mimo tega. V beltinski občini je ogromno otrok, ki bi radi igrali nogomet, poskrbite za te ne da jim starši morajo kupovati opremo in voziti. Vidim tudi, da se nekateri privilegiranci iz vodstva kluba prevažajo naokrog s službenim vozilom kluba, večinoma tam kjer nimajo kaj iskati, lepi luksus ste si omislili, za deco pa ni denarja. Ali je to vse rezultat zmage župana Viraga na Apatičevi listi ?, res žalostno in glede na rezultate SRAMOTNO. Čas bi bil, da bi vodenje kluba prepustili sposobnejšim in pametnejšim.

5 10 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
        15.09.2019 ob 21:00 gost

Občan B- za tvojo informacijo- v vseh klubih v SLO stari plačujejo vadnino in kupujejo opremo svojim otrokom.

6 2 Prijavi neprimerno vsebino
        15.09.2019 ob 21:19 Žuti Marko gost

Zna se što lejko blokejra komenteranje. Bojin se ka Beltinci idejo po poti Veržeja. Samo oni bar deci majo Vredi, Beltinci pa so še tü buknoli redno. Vodstvo menjati, sami nesposobneži!

6 3 Prijavi neprimerno vsebino
        16.09.2019 ob 7:57 Navijač gost

Tudi Veržej je začno vlaćiti tuje nogometaše / v 2 ligi / svoje pa na klop tej so pa odišli , neka pa njih Ziko nagnal in še gnes dejn nejdejo nazaj pa če glih majo finance porihtane pa redno plačuvlejo igralce. Tak de se zgoudilo v Beltincaj ka do pojbje odišli . Pa zastonj nede nišče špilal.......

1 0 Prijavi neprimerno vsebino
      15.09.2019 ob 21:15 Busybee gost

Df ka tvoja vesoljska ekipa resno misli v prvo ligo??? Ti si pa resno velki optimist, saj to nej slabo ampak včasih je treba biti realen. In vaša realnost je sredina druge lige. Nika več! Aja ka ne pozabim-- šolali so vas ko malu djecu haha. Zdaj pa v lekarno po tablete, še Mura je zmagala kakšen slab den ha debel? Tri komada iznenada ste dobili!🤩🤩🤩

3 3 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
        15.09.2019 ob 21:19 DF gost

Kak si naiven, nafta zdaj tekme odavle ka dobi pare za spomladanski del + okrepitve te pa se sprehodimo v 1 ligo. Mura danes zopet kupila tekmo in zdaj ji bo pomalen penez svalilo te pa razpad sistema

3 6 Prijavi neprimerno vsebino
      15.09.2019 ob 23:17 prut gost

Samo prosim nej zikoja nazaj v Beltince. Zdaj je že betežen te de ga pa sigurno pobralo

7 4 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      16.09.2019 ob 13:16 Busybee gost

Aja odavle nafta tekme? Spomladi pa naskok na prvo ligo z okrepitvami? To ti celo verjameš v pravljice? 😭😭😭😭😭😭moren se nasmejati tvojim bedarijam! Torej madžarski penaz sfalil že ka nucate tekme odavati? Kupili ste same odpadke ka drugje nemrejo špilati....

16.09.2019 ob 14:31 gost

Busybee je debeli fuknjenec. Sam z sabo se krega in provocira. Saj ne mores verjamet. Svasta picka rodi.

17.09.2019 ob 18:15 Gost gost

Beltinci imajo odličnega strokivnjaka pri mlajših selekcija,pomočnika zikoja,tako da bodo rezultati prišli saj je pravi motivator,deset let in to so potem igralci za člane.