Veržej, 23.9.2019

Preteklo soboto je bila v Veržeju odigrana tekma 5. kroga 3. SNL Vzhod med domačo ekipo in gosti iz Vidma pri Ptuju.

Veržej : Videm pri Ptuju 1:2 (0:1)

(Žvikart 57; Vajda 22, Antolić 77)

Pred približno 50 gledalci so gostje v prvem polčasu prevladovali na igrišču in z zadetkom Jake Vajde v 11. minuti srečanja na odmor odšli s prednostjo enega gola – 0:1.

Verženci so v drugem polčasu zaigrali bolje in po zadetku Mark Žvikarta v 57. minuti prišli do izenačenja. Gostje iz Vidma so preko Nikole Antolića znova zatresli domačo mrežo v 77. minuti in s tem postavili tudi končni rezultat srečanja.

Veržej je z novim porazom na prvenstveni lestvici zdrsnil na predzadnje mesto.