Beltinčani remizirali s Krškim

25.9.2019

V Krškem je bila danes odigrana nogometna tekma 10. kroga 2. SNL med Krškim in Beltinci.

NK Krško - ND Beltinci 1:1 (1:0)

(Čirjak v 20. min, Hočevar v 94. min)

Začetna enajsterica ND Beltinci:

Sodniki: Antič Mihael (glavni sodnik), Habibović Adis (1. pomoč) in Cerovac Daniel (2. pomoč).

Delegat: Arhar Primo.

Število gledalcev: 300.

V 12. minuti kot za Beltince sedaj. Streljal je Knežević, v kot je izbil Zalokar. Po kotu je nevarno streljal Branilović, Zalokar je rešil z zadnjimi močmi, žoga je zadela tudi vratnico.

Obetavna akcija Krčanov, a je pravočasno v 15. minuti posredoval Zver.

Podaja v globino domačih, nato pa je Čirjak z lobom matiral Zvera. Gol Krškega v 20. minuti srečanja praktično po prvi napaki gostujoče obrambe.

V 27. minuti dolga podaja na Mauka, Zalokar je zapustil vrata in izbil žogo v avt.

Prekršek nad Kristlom in prosti strel za Beltince iz 25 metrov. Streljal je Knežević. Zadel je živi zid, kot za Žute v 28. minuti.

V 30. minuti še en kot za Beltince. Po podaji Kristla je mimo gola streljal Maučec.

Prekršek Žabca nad Kristlom in prosti strel za Beltince z roba kazenskega prostora. Pri žogi je prav Kristl.

Strel v 34. minuti srečanja, ki je oplazil tudi živi zid Krškega, je končal malo nad prečko.

Beltinčani so si priigrali več priložnosti za zadetek, Branilović je nastreljal tudi vratnico, a ob polčasu vodijo domačini. Prvi polčas se je tako končal z vodstvom domačinov z 1:0.

Rumeni karton za Maučeca, ki je v 48. minuti s prekrškom oviral Kendeša.

V 56. minuti hiter napad Apatiča po levi strani, ki je prišel v kazenski prostor, njegova podaja pa ni prišla do Kneževića.

V 72. minuti rumeni karton za Kneževića zaradi prekrška nad Žabcem.

Po podaji Kristla iz kota je z glavo zadel Hočevar in Beltinčanom v izdihljaju tekme priigral več kot zasluženo točko.