Ljutomer, 29.9.2019

V 6. krogu 3. SNL Vzhod je bil na sporedu obračun med ekipama Avto Rajh Ljutomer in Radgona.

Avto Rajh Ljutomer : Radgona 7:0 (1:0)

Skuhala 14, 49 (11m), 58, 68, 85, Lotrič 56, 90

Gostje iz Gornje Radgone so na tekmo prišli le z 10. igralci in jasno je bilo, da bo večina tekme žoga v nogah domačinov. Ljutomerčani so celotni prvi polčas napadali in v 14. minuti tekme preko strela Maria Skuhale prišli do vodstva z 1:0. Domači so še naprej napadali in ves čas ogrožali gol gostov, a si niso uspeli priigrati večje prednosti. Rezultat prvega polčasa 1:0.

V drugem polčasu so Prleki še bolj pritisnili, mladim Radgončanom pa so počasi začele pojenjati moči, kar se je poznalo tudi na rezultatu. Najprej je Skuhala v 49. minuti še drugič zadel in povišal na 2:0. V 56. minuti je Andrej Lotrič povišal na 3:0, v 58., 68. in 85. minuti je še trikrat v polno zadel Skuhala, ki je tekmo končal s kar petimi zadetki. Končni izid 7:0 je v 90. minuti postavil Lotrič.

Več fotografij v spodnji galeriji…

29.09.2019 ob 7:51 gost

VIDEOSMEŠNICA

29.09.2019 ob 8:20 gost

Veržej?

29.09.2019 ob 9:53 gost

Radgona, mogoče boste postavili ob koncu prvenstva, če ga seveda izpeljete nov svetovni rekord, splača se potruditi. Po petih krogih gol diferenca 1-36. To pa je dosežek ni kaj, pa še z Dravinjo ste preložili tekmo, tak da bi bilo že krepko prek 40, samo tako naprej in rekord bo padel, zapisali se boste v zgodovino.

9 0 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      29.09.2019 ob 12:38 Bbb gost

Bravo radgona😀

29.09.2019 ob 14:46 Perse gost

Veržej !!! Đurič nezainteresiran z vodenjem ekipe med samo tekmo !!! saj pol tekme je občudoval gorovje in še marsikaj drugo ali 6 zaporednih porazov ni dovolj da ga maknete ???

29.09.2019 ob 15:03 gost

Đurića je treba natirati iz Veržeja in tudi iz trenerske organizacije, ker tako nizkotno in vulgarno se ne obnaša nihče na tem svetu razen idiota Đurića.

29.09.2019 ob 17:57 Janko gost

Glavno ka ste njemi pejneze vnaprej dali! 😀👏

29.09.2019 ob 18:14 Zrečan gost

Dragi moji Veržejci taki nogomet so moji očetje igrali , kaj se dogaja z vami ? Ta stric ni več za nogometnega trenerja --komaj do igrišča pride ne delajte mi sramote.

29.09.2019 ob 20:27 čiča gost

Verži sramota tretje lige

30.09.2019 ob 7:56 Hovi gost

Veržej pa Radgona 1mnz Murska Sobota vaj pricakuvle z odprtimi rokami .Prejšnje prvenstvo v 3snl vzhod se je Veržej vo metal kak so oni dobri pa oni so prvaki pa oni so oh in sploh pa oni so drugoligaški ekipa . Zdaj pa vsi vidimo kakšna ekipa ste. Zdaj pokažite vaše znanje pa sposobnosti ka zmorete nej ka ste se prejšnje prvenstvo tan nad male klube spravljali pa mišice kazali. Ajde idemo

5 1 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      30.09.2019 ob 14:40 Trener gost

ĐURIČ je nagnal igralca , ki ma kvaliteto za precej višji rang , ki je gole dajal za šalo sedaj mo mi Đuroja tako ali ovako dovolj nam dela sramote. Ali pa naj zaprejo to komedijo. IGRALCI IGRAJO ZMEDENO KER NIČ NE ŠTIMA . Odgovorni ali gledate članske tekme ????

01.10.2019 ob 7:01 Pepek gost

Pa idi pametnjakovic, pa dzuroji v faco povej, vi samo vejte menjavati trenere, enkrat en z vaše familije naj stopi na klop.Erniso ste menjavali z tribune,a bil je brez poraza, ker vam pač ni bil pri srcu, da bi špricar z vami spil.Imeli smo najboljšega mladega trenerja.Kako je bilo potem vse je šlo samo dol niz brdom.Ki smo sedaj,to še vprasajte, nekdo je kriv, da je situacija taka, verjetno najmanj trener,vi znalci nogometa na tribuni, ki sproscate svoje frustracije na tribuni namesto doma kjer bi morali.Vrnite Erniso oz prepričajte ga če bo hotel in si priznajte da ste zajebali.Ce ne nam samo Ziko še lahko pomaga pa noben drugi.

01.10.2019 ob 11:31 gost

Nismo iz tribune niti je nej tribuna menjala Erniso to ne drzi takoj bi ga menjali za Dzurica brez oklevanja .....Denar je denar in Ernisa bi sprejel funkcijo zakaj bi se pa branil place.Z njim se je igral modern nogomet zdaj pa igralci sami ne vedo-mo kako igrati zmedaje popolna.

01.10.2019 ob 14:50 bivsi gost

Erniša je bil moj prvi trener v VERZEJU pri članih,nekateri bi se sedaj ostali,če bi on bil trener.On spoštuje mlade igralce jim zaupa,mogoče je edino popustljiv preveč.Mogoče bi premislili in se vrnili,če bi nas rabili.

02.10.2019 ob 16:04 Verzejcan gost

Trener nič ni kriv,treba pripeljati prave igralce za to raven tekmovanja!!

02.10.2019 ob 16:35 Ljutomer gost

Pa je ¨¨¨¨ še vedno je bil kdaj nega rezultata ne glede na izbiro igralcev. Bi prišli v Veržej samo ne dokler bo g. Đuro trener . Izbirate sami g. predsednik****** Trener je krepko čez 70 let in ni kos nalogi , žal igralci to vemo-jo ?!?!

0 1 Prijavi neprimerno vsebino
      03.10.2019 ob 11:32 Kmečka gost

De se že stroka odločila mi nemremo nič ; samo pri članih so se ušteli tudi ĐURO on pa bi mora zahtevati dodano kvaliteto zato pa provimo ka ga je cajt povoza in ga tudi je . Člani morajo ostati v 3 ligi zaradi MLADEGA KADRA to je vsen jasno samo če je že ne prepozno TOČKE KJE STE IN GDAJ TE PRIŠLE ?????????? ĐURO ve ka jih nede pločo mo to je važno vodstvo če so sami porazi , nede ludi na tekmo ,še kmet bi zna ka je ne dobro meti krave kera ne do mleka //// ka pa vodilni v NK Veržeji.