Beltinci remizirali s Fužinar Vzajemci

5.10.2019

Ob 15.30 se je na Mestnem stadionu Ravne na Koroškem začela tekma 12. kroga 2. Slovenske nogometne lige med Fužinar Vzajemci in Beltinci Klima Tratnjek.

Fužinar Vzajemci - Beltinci Klima Tratnjek  1:1 (0:0)

Trdina (75. min), Raduha (89. min)

Začetna enajsterica Beltincev:

Sodniki: Šabanagić Denis (glavni sodnik), Todorović Nedeljko (1. pomoč), Kužnik Marjan (2. pomoč)

Delegat: Tratnjek Andrej

Rumeni karton za Sočiča v 17. minuti. V 42. minuti še en rumeni karton pri Žutih, tokrat za Maučeca. Prvi polčas se je končal brez zadetkov.

Sočič si je v 64. minuti prislužil drugi rumeni karton, Žuti nadaljujejo z enim igralecm manj. Prva menjava pri Beltincih, v 67. minuti iz igre odhaja Lovre Knežević, v igro vstopa Vito Mörec. V 75. minuti je po podaji s prostega strela je z glavo z bližine zadel Trdina, vodstvo za Fužinar. V 78. minuti še en rumeni karton pri Žutih, tokrat za Mauka. V drugi menjavi pri Žutih v 83. minuti v igro vstopa Luka Asentić, iz igre pa gre Ivo Kuzma. Za izenačenje je v 89. minuti poskrbel Raduha. Tekma se je končala z neodločenim rezultatom 1:1.

*Foto: arhiv Pomurec.com