Beltinci, 2.11.2019

V 16. krogu 2.SNL so nogometaši Beltinec gostili nogometaše Gorice in jih, nekoliko presenetljivo, premagali z 2:1.

Beltinci Klima Tratnjek - Gorica 2:1 (1:0)

1:0 - Knežević (40.min), 2:0 - Raduha (76.min), 2:1 - Grudina (89.min)

Beltinci: Zver, Hartman, Branilović, Hočevar, Kuzma, Apatič, Maučec, Raduha (od 85. Mauko), Kristl (od 89. Ropoša), Knežević in Asentić (od 70. Mörec).

Gorica: Marjanović, Lipušček, Osuji, T. Kavčič, Grudina, Kolenc (od 79. Jermol), Marinič (od 85. Gulič), Paljk (od 84. Hodžić), Colley in M. Kavčič.

Glavni sodnik: Bojan Tkalčič.

Po samostojnem prodoru in strelom v daljši kot, je Beltinčane v 40. minuti srečanja, v prednost popeljal Knežević. Prvi polčas se je končal z 1:0 za Žute.

V 77. minuti je strel Kneževića ubranil Marjanović, nato pa je z bližine zadel Raduha. Gorica je po kotu v zaključku tekme prišla do znižanja. Za Goričane je zadel Grudina. Tekma se je končala z 2:1 za Beltinčane.