18.1.2020

V Murski Soboti je v soboto, 18. januarja, potekala prijateljska tekma, kjer je domača Mura premagala gostujočega hrvaškega drugoligaša, Međimurje iz Čakovca.

NŠ Mura – NK Međimurje 3:0 (0:0)

Simić (57. min), Milošević (63. min), Kouter (72. min)

NŠ Mura je tekmo začela v postavi: Šafarić, Karničnik, Kaučič, Gorenc, Šturm, Brkić, Šporn, Bubnjar, Knežević, Marič in Cipot.

V drugem polčasu so igrali: Obradović, Sukič, Maruško, Laci, Pucko, Kouter, Horvat, Simić, Milošević, Mandić in Šušnjara.

Začetnih enajst MeđimurjaKoprić, Dodlek, Vidović, Džijan, Knezović, Zanjko, Hranilović, Hajdinjak, Hudećek, Ikić in Šimičić.

Celotno tekmo si lahko ogledate na spodnjem videoposnetku:

Prvi polčas se je končal brez zadetkov.

Mure je povedla v 57. minuti, za 1:0 je zadel Simić. Vodstvo je v 63. minuti povečal Milošević.

V 72. minuti še tretji zadetek za Muro, zadel je Kouter. Tekma se je tako končala z zmago Mure 3:0.

Naslednja pripravljalna tekma črno-belih bo v sredo, 22. januarja, kjer se bodo pomerili z ND Beltinci. Tudi ta tekma bo zaprta za javnost.

*Foto: arhiv Pomurec.com