Nafta remizirala z ljubljansko Svobodo

Lendava, 30.1.2020

Na včerajšnji 3. pripravljalni tekmi, ki je potekala v Lendavi, so se nogometaši Nafte pomerili z ljubljanskim klubom Svoboda. Obračun se je končal z remijem in končnim rezultatom 3:3.

NK Nafta 1903 - Svoboda Ljubljana 3:3 (1:1)

Zadeli so 1:0, Paku – 41. min; 1:1, Ivanovski – 45. min; 1:2, Dindić – 64. min; 2:2, Malešević – 70. min; 2:3, Džokić – 85. min; 3:3, Vinko – 87. min (11m)

Nogometaši Nafte so začeli v postavi:

Na 3. pripravljalni tekmi so se modro-beli pomerili s tretjeligaškim nogometnim klubom Svoboda iz Ljubljane. V prvem polčasu je za Nafto zadel Paku v 41. min, v drugem polčasu pa sta zadela še Malešević v 70. min in Vinko v 87. min iz enajstmetrovke.

Čeprav so se domači nogometaši razveselili zadetka v 41. minuti, je hitro sledilo izenačenje Ljubljančanov v 45. minuti, ko je zadel Ivanovski.

V vodstvo so nogometaši Svobode prešli v 64. minuti, a je Nafta odgovorila z zadetkom Maleševiča v 70. minuti. Gostje se niso predali in so zadeli v 85. minuti, vendar so nogometaši Nafte že čez dve minuti odgovorili in izenačili na končnih 3:3. Lendavčani so med 85. in 90. minuto zapravili številne priložnosti.

*Foto: arhiv Pomurec