Beltinci z dvema zadetkoma ugnali ekipo mariborskih mladincev

25.7.2020

Danes v soboto, 25. julija, je bilo odigrano prijateljsko srečanje med nogometaši Beltincev in mariborskimi mladinci, ki se je v beltinskem športnem parku končalo z 2:0.

ND Beltinci – Maribor mladinci 2:0 (1:0)

(Bevk v 27. min, Grubelnik v 66. min)

Klop: Serec, Pihler, Kotnjek, Plaznik, Mršič, Sočič, Hren, Hočevar, Mörec, Žalik, Grubelnik, Marič, Lukač, Šipoš.

Postava: Zver, Balažic, Bevk, Kuzma, Kalamar, Kristl, Hartman, Raduha, Maučec, Mauko, Zorman.

V 27. minuti srečanja je Hartman podal iz desne strani v sredino kazenskega prostora kjer je Mauko odložil Bevku, ta pa je z strelom v levi spodnji kot premagal gostujočega vratarja.

V prvem polčasu je prevladovala napadalna igra domačih in kar nekaj zapravljenih priložnosti zaradi nenatančnosti v zaključku akcij. Gostje prave priložnosti za zadetek niso imeli.

Drugi polčas so začeli Serec, Žalik, Hočevar, Sočič, Mörec, Plaznik, Pihler, Kotnjek, Grubelnik, Mršič in Hren.

V 66. minuti je po lepi podaji Mršiča, Grubelnik potisnil žogo skozi noge vratarja.

V 75. minuti je v igro vstopil še Šipoš.

Tekma se je končala s končnim izidom 2:0 v prid »žutim«. Nogometaši Beltincev so prevladovali v celotnem srečanju in si poleg zadetkov pripravili še kar nekaj lepih priložnosti, v obrambi pa nasprotniku niso dopustili nevarnih akcij.

26.07.2020 ob 12:54 žuti navijač gost

mladinci maribora solidna ekipa. boljši od večine ligašev pomurske lige. beltinski nogometaši z nekaj lepimi akcijami ob prevladi na terenu do pozitivnega rezultata. lepo sobotno popoldne.

10 0 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
        26.07.2020 ob 14:49 gost

Res je bila lepa tekma, samo je potrebno navesti nekaj dejstev. Mariborčani so igrali večinoma z letniki 2003 in 2004 (kadeti). Beltinci so ob polčasu zamenjali skoraj celo ekipo. Mariborčani so imeli 3 menjave... Pa netočno je to, da Mariborčani niso imeli priložnosti. Je pa res, da bi Beltinci lahko dali več golov.

2 0 Prijavi neprimerno vsebino
      26.07.2020 ob 13:50 Navijac gost

Pitanje za vodstvo kluba: kelko jih je z Beltiske obcine?? Gobezdali ste cejli cas , domaci , domaci... Vceraj zmaga , vendar bo ta ekipa tezko zadrzala status drugoligasa Naprej ŽUTI

26.07.2020 ob 17:30 123 gost

Domači so vsi pomurci, nej samo tisti iz občine. iz beltinske občine so kuzma, serec, lukač pa hartman. pa še poleg njih so iz pomurja zver, balažic, kalamar, raduha, kotnjek, sočič, mauko, zorman, maučec, pihler, hren, morec, žalik, marič pa šipoš. Povej mi ti pametnjakovič keri klub v drugi ligi ma telko igralcov iz svoje regije.

7 0 Prijavi neprimerno vsebino
        26.07.2020 ob 17:31 123 gost

26.07.2020 ob 14:52 gledalec gost

Glede na to, da so Mariborčani igrali večinoma z letniki 2003 in 2004, potem so res solidna ekipa

26.07.2020 ob 15:41 gost

Rabimo drugoligaša že zaradi mladih ki po 1 ligi nimajo kam še posebej sedaj ki so Odranci stisnili reped med. noge še posebej pa Veržej ,ki ima mlade v1 in 2 ligi tem je pol izbira / katastrofalna / upam da se zavedajo tega v Verzeju in da naredijo v novi sezoni korak v pravo smer.🔝

26.07.2020 ob 18:23 gost

Gost in gledalec lepo prosimo, da čim prej pripravita analizo starosti članske ekipe Maribora in po možnosti tudi beltinske, ter nam razložita zakaj je tako "zelo"včeraj bila pomembna starost mladincev Maribora, da, ko bomo v naslednjih dneh gledali to prijateljsko tekmo razumeli za kaj se gre oziroma poskušali razumeti vaju!!! Mislimo, da je včeraj je bila prijateljska tekma, tako kot bo tista...

26.07.2020 ob 20:43 gledalec gost

Ker mogoče veste, da v svetu nogometa obstajajo starostne skupine... U-17 (letniki 2004 in 2005), U-19 (letniki 2003 in 2002) da ne naštevam nižjih kategorij. Verjetno pa se boste strinjali z mano, da letnik 2004 ni in ne more biti enak letniku 2002,že zaradi fizike. Iz tega razloga je pomembna starost....

27.07.2020 ob 12:51 aaa gost