https://www.pomurec.com/vsebina/71123/Zaposlitveni_oglas_
https://www.pomurec.com/go/194/Oglasevanje
https://www.ris-dr.si/go/1013/3270/DRUZINSKI_DAN_V_DVORCU_RAKICAN
https://www.ris-dr.si/go/1011/1886/DRUZINSKI_CENTER_POMURJE
https://www.ris-dr.si/go/1013/3269/VALENTINOVO_V_DVORCU_RAKICAN_2023

NOGOMET

Odranci premagali Kemo, Bakovci porazili Šalovce, Čentiba premagala Gaberje

1.9.2020  

Pretekli vikend so bile odigrane nogometne tekme 1. kroga Pomurske nogometne lige, kjer je tekma med Čardo Martjanci in Rakičanom ostala neodločena kljub šestim golom, Odranci pa so gladko premagali Kemo Puconci. V 1. krogu MNL Murska Sobota so ŠNK Bakovci porazili Šalovce, Cankova je izgubila proti Lipi. Odigrane so bile tudi tekme 1. kroga MNL Lendava, kjer je Čentiba premagala Gaberje.


 

PNL

1. KROG

Rezultati:

Hotiza

:

Črenšovci 

1:0 (1:0)

Turnišče

:

Mlinopek Križevci

1:0 (1:0)

Čarda Martjanci

:

Rakičan

3:3 (2:1)

Grad

:

Serdica Kl. Šinko 

1:0 (0:0)

Avto Rajh Ljutomer 

:

Veržej

1:2 (1:1)

Radenska Slatina

:

Olimpija Dolga vas 

2:1 (0:0)

Kema Puconci

:

Odranci

1:4 (1:3)

Aluvar Gančani

:

Polana

1:2 (0:0)

…………………………………

Lestvica:

Klub

Tekem

Z

N

P

Goli

Točke

1. Odranci

1

1

0

0

4:1

3

2. Veržej

1

1

0

0

2:1

3

3. Polana

1

1

0

0

2:1

3

4. Radenska Slatina

1

1

0

0

2:1

3

5. Tromejnik 

1

1

0

0

1:0

3

6. Turnišče

1

1

0

0

1:0

3

7. Grad

1

1

0

0

1:0

3

8. Hotiza

1

1

0

0

1:0

3

9. Rakičan

1

0

1

0

3:3

1

10. Čarda Martjanci 

1

0

1

0

3:3

1

11. Olimpija Dolga vas

1

0

0

1

1:2

0

12. Avto Rajn Ljutomer 

1

0

0

1

1:2

0

13. Aluvar Gančani

1

0

0

1

1:2

0

14. Mlinopek Križevci 

1

0

0

1

0:1

0

15. Črenšovci

1

0

0

1

0:1

0

16. Serdica Kl. Šinko

1

0

0

1

0:1

0

17. Goričanka

1

0

0

1

0:1

0

18. Kema Puconci

1

0

0

1

1:4

0


MNL MURSKA SOBOTA 

1. KROG

Rezultati:

NK Aqua Ižakovci 

:

Tišina

6:2 (1:1)

Hodoš

:

ŠD Cven

3:2 (0:1)

Lipa

:

Cankova

8:0 (4:0)

Mura veterani

:

Apače

3:3 (1:3)

ŠD Bogojina

:

Roma

2:4 (0:1)

ŠNK Bakovci

:

Šalovci

10:0 (9:0)

ŠNK Radgona

:

Dokležovje 

2:1 (0:1)

…………………………………

Lestvica:

Klub

Tekem

Z

N

P

Goli

Točke

1. ŠNK Bakovci

1

1

0

0

10:0

3

2. Lipa

1

1

0

0

8:0

3

3. NK Aqua Ižakovci 

1

1

0

0

6:2

3

4. Roma

1

1

0

0

4:2

3

5. Hodoš

1

1

0

0

3:2

3

6. ŠNK Radgona

1

1

0

0

2:1

3

7. Apače

1

0

1

0

3:3

1

8. Mura veterani

1

0

1

0

3:3

1

9. ŠD Cven

1

0

0

1

2:3

0

10. Dokležovje

1

0

0

1

1:2

0

11. ŠD Bogojina

1

0

0

1

2:4

0

12. Tišina

1

0

0

1

2:6

0

13. Cankova

1

0

0

1

0:8

0

14. Šalovci

1

0

0

1

0:10

0

MNL LENDAVA

1. KROG

Rezultati:

ŠD Kobilje Petišovci 2017

:

Nafta veterani

3:3 (3:1)

Mostje 

:

Graničar

0:1 (0:0)

Bistrica

:

Nedelica

1:2 (0:1)

Zvezda Dolina

:

Prekmurec Dobrovnik

1:3 (0:2)

Panonija Gaberje

:

Čentiba

0:3 (0:1)

Renkovci Tuš Žalik

:

Malibu Kapca

1:1 (1:1)

…………………………………

Lestvica:

Klub

Tekem

Z

N

P

Goli

Točke

1. Čentiba

1

1

0

0

3:0

3

2. Prekmurec Dobrovnik 

1

1

0

0

3:1

3

3. Nedelica

1

1

0

0

2:1

3

4. Graničar

1

1

0

0

1:0

3

5. Nafta veterani

1

0

1

0

3:3

1

6. ŠD Kobilje

1

0

1

0

3:3

1

7. ND Renkovci

1

0

1

0

1:1

1

8. Malibu Kapca

1

0

1

0

1:1

1

9. Bistrica

1

0

0

1

1:2

0

10. Mostje

1

0

0

1

0:1

0

11. Zvezda Dolina

1

0

0

1

1:3

0

12. Panonija Gaberje

1

0

0

1

0:3

0

 

* Foto: arhiv Pomurec.com

    Fotogalerija