Mura nadigrala avstrijski Kapfenberger

13.1.2021

Danes je bila v avstrijskem Kapfenbergu, odigrana prijateljska tekma med drugoligaško ekipo KSV 1919 in murskosoboško Muro.

KSV 1919 - NŠ Mura 1:5 (1:2)

(T. Cipot v 17. min, Bobičanec v 40. min iz 11-m, Maroša v 50. min iz 11-m, K. Cipot v 61. in 85. min)

Začetna enajsterica Mure (1. polčas:) Zalokar; Kous, Lovrić, Travner, Pucko; Ouro, Horvat; T. Cipot, Bobičanec, Klepač in Žižek.

Postava Mure 2. polčas: Gyergyek; Karničnik, Maruško, Gorenc, Šturm; Kouter, Antolin; Filipović, Đurak; Maroša in K. Cipot.

V 11. minuti vodstvo domačinov z 1:0.

Muraši so v 17. minuti izid izenačili na 1:1. Za Muro je zadel Tio Cipot.

Vodstvo Mure v 40. minuti. Iz enajstmetrovke je zadel Luka Bobičanec.

Prvi polčas se je končal z vodstvom Mure.

Druga enajstmetrovka in višanje vodstva v 50. minuti na 1:3. Zadel je Amadej Maroša.

V 65. minuti je po podaji Nina Kouterja, za 1:4, zadel Kai Cipot.

Kai Cipot je v 85. minuti zadel drugič na današnji tekmi, in to za 1:5, kar je bil tudi končni rezultat srečanja.