22.1.2021

Danes je bila v Turčiji odigrana prijateljska tekma med NŠ Mura iz Murske Sobote in FK Vojvodina.

NŠ Mura - FK Vojvodina 5:1(2:1)

(Bobičanec v 10. min, Brlić v 30.min, Maruško v 33. min, Klepač v 46. min,

Đurak v 66. min, Maroša v 88. min)

Začetna enajsterica Mure: Zalokar; Kous, Maruško, Gorenc, Kosi; Ouro, Horvat; Klepač, Bobičanec, Štrakl in K. Cipot.

Mura je povedla v 10. minuti tekme. Strel z razdalje Luke Bobičanca se je od vratnice odbil za hrbet vratarja Simića.

Vojvodina je prišla do izenačenja po kotu. Po podaljšani žogi je na drugi vratnici žogo v mrežo pospravil Slavko Bralić.

Črno-beli hitro do novega vodstva, po podaji Vita Štrakla je zadel Matic Maruško.

Konec prvega polčasa, Mura vodi z 2:1.

Vodstvo Mure takoj na začetku drugega polčasa. Strel Bobičanca je vratar odbil, žogo pa je v gol zabil Mihael Klepač.

Od 60. minute naprej igrajo: Gyergyek; Karničnik, Travner, Lovrić, Pucko; Kouter, Antolin; Đurak, T. Cipot, Filipović in Maroša.

V 66. minuti je po prodoru skozi sredino zadel David Đurak.

V 79. minuti so nogometaši Vojvodine zgrešili enajstmetrovko.

V 88. minuti sijajen peti zadetek. Iz prostega strela je Mura izigrala obrambo Vojvodine. Filipović je namesto strela podal do Kouterja ta pa je na drugi vratnici našel Marošo.

Tekma se je končala z zmago Mure.

22.01.2021 ob 15:19 gost

Bravo Mura tak se špila

19 5 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      22.01.2021 ob 15:28 a gost

Gol št 5 za Muro izdelana akcija za učbenike bravo.

20 5 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      22.01.2021 ob 15:31 gost

Socialisti DF-ja iz nekdanje Yugovine popušili PETRDO.

5 11 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      22.01.2021 ob 16:09 Lojzek gost

Odlična igra,nadigrali so 3 ekipo srbskega prvenstva povsem,ouro in klepač bosta res okrepitvi v pravem pomenu besede,morda ße kak hiter napadalec in bi bilo dovolj za borbo z mariborom

10 8 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      22.01.2021 ob 18:32 Gost gost

Vojvodina igrala z drugo postavo.od 16,igralca do 24 igralca,toliko v vednost.

4 23 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      22.01.2021 ob 19:28 AJAJAJAJAJ gost

Sem gledal tekmo in nisem videl nič posebnega. Vojvodina je spodnja četrtina naše lige. Tako da, ne letite v nebo. Pristanek bo boleč.

2 11 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      22.01.2021 ob 19:31 gost

To san čako,ka se eden pameten najde,kak sigdar in de napiso,ka so nan sodniki pomagali, penala nej fučko ali pa nasprotnik špilo z mladinci.Resan si tele,idi spat.

11 2 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      22.01.2021 ob 19:37 Lendavski nadvojvoda(original) gost

Seljak igro protiv seljaka,svi naši,svi Balkan ,sva poljoprivreda skupa....

4 10 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      23.01.2021 ob 9:16 AAAAAAAAAAA gost

Kak škodljivce bolij ka je Mura zmagala prijatelsko tekmo, kak de jih bolelo da de v prvenstvi zmagovala to mi delaj.

1 5 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      23.01.2021 ob 12:16 vanek gost

VOJVODINA JE AKTUALNI SRBSKI POKALNI PRVAK, TELKO O TAN ZNALCI PREKMURSKI

3 4 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      23.01.2021 ob 14:16 gost

Res je da je Vojvodina pokalni prvak res je pa tudi da prvi 11 ni igralo,igrala je druga postava,nej leteti previsoko,kjer se bo vse pokazalo v prevenstvo pridejo še težave,prav bi prišel še kakšni dober igralec.

3 6 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      23.01.2021 ob 16:13 Zemla nuca gnoj gost

Df vleži se doj....

23.01.2021 ob 17:42 gost

Gost 14:16 daj napiši prvo postavo Vojvodine .Daj da preberemo.Ajmo vseved.Če boš imel nalogo našteti 20 igralcev 1SNL pa boš imel probleme.Tak da ne seri po nepotrebnem.

3 3 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      24.01.2021 ob 8:30 gost

Gost 17,42 Vojvodina ima trenutno 27 igralcev poglej si je po imensko na internetu pa boš videl kateri igralci so igrali proti Muri tolko v vednost pa ne delaj se pametnega.

2 3 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
        24.01.2021 ob 21:05 gost

PA ČE BI IGRALI REZERVISTI JE TO VELIKA katastrofa ZA Vojvodino da jih SMUČARI dajo lekcijo. kaj praviš pameten gost-a..