1.5.2021

V Športnem parku Lendava se je danes odvila tekma 17. kroga 2. SNL, na kateri je Nafta premagala Krko z 1:0.

NK Nafta 1903 - NK Krka 1:0 (1:0)

Drk (20. min)

Začetna enajsterica NK Nafta 1903: Raduha, Pirtovšek R., Bolla, Bizjak, Drk (od 84. Vinko), Szabó (od 59. Oštrek), Živko, Rebernik, Pirtovšek T., Ubochioma (od 59. Haljeta), Židan.

Začetnih enajst NK Krka: Pintol, Bedek, Dušak, Brekalo M., Vrandečič, Marcius (od 62. Jašaragič), Huč (od 62. Pantelić), Kambič, Doumbia (od 84. Hrka), Parris (od 76. Brekalo I.), Vešner Tičić.

Glavni sodnik na tekmi je bil Denis Halilović, pomagala sta mu Veljko Mijatović in Jernej Flajšman.

Za vodstvo Nafte je v 20. minuti srečanja poskrbel Dominik Drk. V 1. minuti podaljška je prvi rumeni karton pri domačih prejel pomočnik trenerja Anže Stegne. Prvi polčas se je končal z rezultatom 0:1.

V 60. minuti si je rumeni karton prislužil Židan. Prvi rumeni karton pri gostih je v 66. minuti prejel Doumbia. Že v naslednji minuti pa sta rumeni karton prejela še Parris in Tadej Pirtovšek.

V 73. minuti je rumeni karton prejel še Jašaragič. Po drugem rumenem kartonu je v 89. minuti igrišče moral zapustiti Židan. Rumeni karton v 90. minuti srečanja pa si je prislužil še Kambič. V drugem polčasu zadetkov ni bilo, tekma se je tako končala z zmago Nafte 1:0.

Celotno tekmo si lahko ogledate v spodnjem posnetku.

Naslednja tekma nogometaše Nafte čaka v sredo, 5. maja 2021, ko se bodo v 18. krogu 2. SNL pomerili z Roltek Dobom.

*Foto: arhiv Pomurec.com

01.05.2021 ob 22:17 gost

Komaj, komaj, gostje so v zadnjih minutah zadeli vratnico.

3 1 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      02.05.2021 ob 14:12 Busybee gost

Za sredino tabele bo ravno dovolj kaj več pa nikoli! Pranje madžarskih penaz

3 2 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      02.05.2021 ob 17:26 gost

Drava - Beltinci 2 : 0 igra se 22 minuta. Mladinci in kadeti Veržeja tesno izgubili pri vodilni ekipi 2 lige Krškega.

2 0 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      02.05.2021 ob 19:46 gost

BELTINCI IZGUBILI 3:2.

02.05.2021 ob 19:54 MARKO IZ BELTINEC gost

ŽALOST, ŽALOST. TA EKIPA BELTINEC JE ZELO SLABA IN NIČ OD IGRE.TA DVA TRENERJA NIMATA POJMA OD NOGOMETA IN REZULTATOV NE MORE BITI.VODSTVO KLUBA ZBERITE SE STIRAJTE TO GOLAZEN IZ KLUBA, KER NEKDANJI PONOS BO IZPADEL IZ DRUGE LIGE--------TUDI VODSTVO JE TREBA ZAMENJATI, DA NEBO PREPOZNO. LEP POZDRAV.

02.05.2021 ob 21:41 gost

IDIOTI BELTINSKI ŽE SPET BLOKIRAJO KOMENTARJE, KER SO RESNIČNI IN VODSTVO KLUBA MORA ODITI KAKOR TUDI TRENERJI. SRAMOTA, SRAMOTA.

2 1 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      03.05.2021 ob 8:57 gost

V Beltincih povprečen igralski kader ali skromen. Če jih makne Šmartno potem so na izhodnih vratih 2 lige. Če ne pustijo komentirati potem nekaj skrivajo zato se komentira lahko na Naftini strani ti pa niso haklik. 😃

03.05.2021 ob 12:25 Busybee gost

Debeli samo se ne razpoči srmaček debilni luzerski! Aja san pozabo 21 v mescu je še daleč zdaj pa treba na forumih frustracije izliti...Luzer!

• gost
        03.05.2021 ob 12:55 gost

Boste z Muro državni prvaki? Sodeniki Olimpiji nikakor ne dajo naslova ( roka igralca Aluminija v kazenskem prostoru . nič!!!!, neobstoječi penal za Aluminij - ja , to je pa sodnik piskal ). Če boste, bo vam stara nepočesana Trejza pokal dvignila. Si pravil, da je Trejza ponos Mure. Hihiiiiiiiiiiiiiiii.

0 0 Prijavi neprimerno vsebino
      • gost
        03.05.2021 ob 13:15 gost gost

Olimpija ima vse v svojih rokah, Mura pa lahko konča pred Mariborom. Penal je bil čist kak solza, pač neumnost Olimpijinega igralca keremu tam nej trbelo klizati, to je potrdil tudi trener Olimpije, za roko pa ne vem, ker san nej gledal cejle tekme.

0 1 Prijavi neprimerno vsebino
      • gost
        03.05.2021 ob 13:26 gost

13:15, penal je vseskozi vprašanje, ROKA PA STO POSTO, sem gledal prenos.Že večkrat sodniki sodijo proti Olimpijo kot, da mora prvak BITI MURA ALI MARIBOR KOT LANI, K0O SO FORSIRALI CELJE - 100 LETNICA KLUBA, ZA NAGRADO PA NASLOV PRVAKA. VELIKA BANDA IN ŠE ŠPORTNE STAVE.

• gost
        03.05.2021 ob 13:42 gost gost

za penal so se strinjali tudi domačini (olimpija) da je bil čist , tak da tu ni dileme, roko pa bi tudi lahko dosodil za olimpijo ja. Roko na srce , Olimpija trenutno ni v formi in ne igra kot v začetku sezone, bomo videli na koncu tedna stanje, imajo namreč dve težki tekmi , Domžale in Maribor.