5.5.2021

Danes se je na Fazaneriji odvila tekma 32. kroga Prve lige Telekom Slovenije, na kateri je Mura gostila ekipo Kopra in jo po preobratu premagala z 2:1.

NŠ Mura - FC Koper 2:1 (0:1)

Mulahusejnivić (43. min), Mandić (63. min), Horvat (88.)

Začetna enajsterica Mure:

Začetna enajsterica Kopra:

Glavni sodnik na tekmi je bil David Šmajc, pomagali so mu Matej Žunič, Aleksandar Kasapović in Roman Glažar.

V 43. minuti je goste v vodstvo popeljal Mulahusejnović. Prvi polčas se je končal z vodstvom Kopra 0:1.

V 46. minuti prva menjava pri domačih, Mandić je zamenjal Marošo. Prvi rumeni karton na tekmi je v 49. minuti prejel Cerovec.

Za izenačenje je v 63. minuti zadel Mandić. Šimundža je v 66. minuti izvedel dve menjavi, Klepač je zamenjal Pucka, Horvat pa Oura.

V 74. minuti prvi menjavi tudi pri Kopru. Namesto Vilerja je v igro vstopil Pejić, namesto Stevanovića pa Vršič.

V 76. minuti rumeni karton za Vršiča. Sledila je še ena menjava pri Črno-belih, nameto Cipota je v igro vstopil Žižek.

V 87. minuti menjava pri Kopru, iz igre Caimacov, v igro Spinelli. Že v naslednji minuti zadetek za Muro, za vodstvo z 2:1 je poskrbel Horvat.

Še zadnja menjava pri domačih v 91. minuti, Travner je zamenjal Koutra. Tekma se je končala z zmago Mure z 2:1.

05.05.2021 ob 15:11 Čergoli - sin gost

Sem se ukozil, oče pa je na zdravljenju. Polnopravno ga nadomeščam.

05.05.2021 ob 15:48 gost gost

Evo teraj leder pa stajerca u babilon 56 krat žogo golmani domov šteli smo niti balinanje je nej toj

05.05.2021 ob 15:50 gost

Vi bi radi bili prvaki? Kje to? V Pomurski ligi? Hihihiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii. To ni nogometu podobno zelenci Murini.

7 11 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      05.05.2021 ob 15:52 Lojzek gost

Dosaden,slab nogomet...ka dečki včera ste žurali ka nemrete bejžati...yekma kak nek počasen posnetek...brez žara,borbe...zanimivo,zdaj ko se lahko boriš za prvaka si brez žara in borbe...čudno...ka so pokakane hlačke oz.so se ustrašili priložnosti za kaj več????eh brezveze

10 3 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      05.05.2021 ob 16:00 GOST gost

Župan bi delal parking za koga na igrišči napraviti pokriti bazen CIPOTOVE DEČKE ZA BADEL MAJSTRE GLAVNO KA MAJO LEJPE FRIZURE

3 9 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
        05.05.2021 ob 17:02 Zzz gost

Aaa Cipot ti je trn v peti. Sploh ne komentiraš tekmo glavno ka Cipota sinfas. Vejpa piši si zaj san sebof pa si faj. Mislin ka so drugi bili izpod kritike in mali se solidno od spilo.

7 6 Prijavi neprimerno vsebino
      05.05.2021 ob 16:07 Magyar Bacsi gost

Na glavi imata sračja gnezda, namesto želeja pa naj uporabita tekoči drek!!!!!!

4 9 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
        05.05.2021 ob 17:15 23 gost

Ti pa po mojem nemas niti las ka maš prazno glavo. Ka te redni jebe ka mali špila. Mislin s takšnim komentarjem itak kažeš ka se je tvoj IQ stavo v vrtec. Daj si duška ka boš te lezej spal!

9 1 Prijavi neprimerno vsebino
      05.05.2021 ob 16:10 AJAJAJAJAJ gost

Sramota za Muro. Nič od nič. Danes si točke ne zaslužijo.

5 6 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      05.05.2021 ob 16:21 Geza Mezga gost

Kakšno kruljenje......kot da bi bik Kazimir nategoval usranega puklastega janoša!!!!!!

2 3 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      05.05.2021 ob 16:23 Čergoli - sin gost

05.05.2021 ob 16:33 Maribor gost

Končno ka je tega Cipota dol vzel

5 5 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      05.05.2021 ob 16:39 AJAJAJAJAJ gost

Šimeni spet prodal tekmo. Kakšno postavo ma, ajajajaj.

05.05.2021 ob 16:56 gost

BANDA SODNIŠKA. Muraši zopet vam je sodnik podaril dve točki. V 78. MINUTI ČISTI PENAL ZA KOPER ( igralec Mure v svojem kazenskem prostoru igral z roko!!!!!!!! ), A SODNIK POGLEDAL VSTRAN. Muraši ste ponosni, da vam sodniki dajejo tčke?????????????????

13 20 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
        05.05.2021 ob 17:11 gost

Seronje samo dajajte minuse. Vsi smo videli, da je igral Murin igralec z roko samo gorički butli ne.

11 17 Prijavi neprimerno vsebino
        05.05.2021 ob 19:04 kilonja gost

Mura pa je bogat klub kaj debeli, da si privošči kupovanje sodnikov, že dve leti zaporedoma :). Si se več ukozio ?

6 3 Prijavi neprimerno vsebino
    20. gost
      05.05.2021 ob 17:00 gost

Prej boš našel človeka na Marsu kot objektivnega navijača Mure.

17 9 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
    21. gost
      05.05.2021 ob 17:13 Car gost

Mura je trenutno 3. Na konci bomo prvaki ,boste vidli šinfaši ,vse zmage do kraja. AJAJAJA VEŠKI KLUB BO PRVAK BUTEC.

7 13 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
        05.05.2021 ob 17:16 gost

PRVAKI BOSTE, ČE VAM BODO SODNIKI TO DALI. A TI SI PRENEUMEN, DA BI RAZUMEL IN VIDEL KAJ SE NA IGRIŠČU DOGAJA. PAČ BUTL S POMOŽNO ŠOLO PA NA SOCIALKI.

12 9 Prijavi neprimerno vsebino
        05.05.2021 ob 17:39 Gost gost

Seveda bomo prvaki, penez mamo dosta zatou pa kupujemo tekme in podkupujemo sodnike, (sarkazem). Drugic rajsi eni do konca tekme pocakajte nej prehitro stegovati jezik. Moren recti ka je prvi polcas bil za pozabo. Zanimivo ka se še tekma nej normalno koncala in je ze 30 komentarov, enim je Mura trn v peti, spet po drugi, me veseli ka tudi ti gledajo tekme Mure, bravo.

12 8 Prijavi neprimerno vsebino
        05.05.2021 ob 17:49 gost

ZA KLUB, KI MU SODNIKI DVE LETI ZAPOREDOMA DAJO EVROPO IN TUDI NA TEJ TEKMI NE PISKAJO OČITEN PENAL V KORIST NASPROTNIKA LAHKO NAVIJA SAMO TISTI Z NIZKIM IQ-JEM. NORMALNEMU ČLOVEKU SE TAKO SOJENJE PAČ PRISKUTI IN ZASOVRAŽI TAKŠEN KLUB, KI S POMOČJO SODNIKOV NEKAM PRIDE. FUJ IN FEJ.

8 13 Prijavi neprimerno vsebino
        05.05.2021 ob 18:05 gost

17:39, ne ti in ne jaz ne veva koliko denarja je v Muri, koliko in od kod prihaja denar, koliko denarja se opere, ................. zato s takšnimi neumnimi forami nhaj. Ker tisti uradni proračuni so daleč od resnice.

6 0 Prijavi neprimerno vsebino
    22. gost
      05.05.2021 ob 17:38 Car gost

Tij si socialec KONJ. ČE TE ZANIMA IMAM DOBRO SLUŽBO IN ZEEEEEELO DOBRO PLAČO PA KONČAN ŠTUDIJ ,SERONJA.

1 7 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
    23. gost
      05.05.2021 ob 17:53 Busyber gost

Df glista luzerska že spet cviliš? Srmaček eden 21. v mescu je še daleč jebi ga.....

7 2 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
    24. gost
      05.05.2021 ob 18:24 Zemla nuca gnoj gost

Debelo tele obesi se či ti kaj ne paše

25. gost
      05.05.2021 ob 18:36 gost

Kakšna Barcelona, kakšen Inter, kakšen Bayern, .................... MURA mi smo klasa. Najboljši v Evropi, morda tudi na svetu. Kakšen Messi, Ronaldo, ........... Bobičanec je svetovna klasa, brez pardona najboljši.

13 0 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
    26. gost
      05.05.2021 ob 18:56 Car gost

Ja gost... samo eno tvojo socialno so me stali SERONJA 😂🤣😅

27. gost
      05.05.2021 ob 19:02 kilonja gost

DEBELEMU se je bojda cela familija ukozila....Mura po preobratu do zmage proti Kopru

28. gost
      05.05.2021 ob 19:27 AAAAAAAAAAA gost

Škodljivcon se pa mejša že bejle miši vijdijo pa penale pa kuplene tekme pa še in še. Mura je večna.

4 5 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
    29. gost
      05.05.2021 ob 19:37 gost

Madžari orbanovi jeste li videli kako se igra nogomet ! Idite do Orbana in splezite nekam !

5 4 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
    30. gost
      05.05.2021 ob 19:57 gost

Najboljši komentar je napisal oni ob 17:00. Vse je povedal enem stavku.

31. gost
      05.05.2021 ob 23:19 pinč gost

Brez masturbacije, tekma na nivoju 1. MNL MS.

32. gost
      05.05.2021 ob 23:20 Rr gost

Cipot,žižek v beltince na posojo,če nede šlo pa v odeance...🙂

3 3 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
        06.05.2021 ob 7:10 gost

No kama pa te predlagaš ka idejo na posojo Maroša, Klepač, Duro? aha ja v Gančane ja! hjoj pametnjakovič!

3 0 Prijavi neprimerno vsebino
    33. gost
      06.05.2021 ob 4:08 gost

Lani mi je prijjatelj funkcionar dejal, da je že zmenjeno, da bo letos Mura prvak. Samo debelo sem ga gledal in si mislil svoje. Zdaj pa vidim, da je imel prav. Samo v zadnjih dveh kolih je sodnik ukradel Olimpiji dve točki ( ni piskal očitnega penala za Olimpijo, ko je igralec Aluminija igral z roko v svojem kazenskem prostoru, penal za Aluminij je pa bil zelo čuden ). Včeraj je drugi sodnik dobesedno podaril tri točke Muri ( ni piskal dveh penalov za Koper, ko sta igralca Mure igrala z roko v svojem kazenskem prostoru ). Zakaj to delajo nimam pojma. Denar? Politični vpliv? Županski vpliv? Grožnje klubov - vemo, da je Rajbar javno zagrozil sodnikom? Muraši zdaj si ga pa vsak dan mečite na roko, ko slišite Mura.

3 4 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
        06.05.2021 ob 7:03 gost gost

to misliš na svojega namišljenega prijatelja?!? Nemren verjeti ka človek tak blesav ali se samo tak fejst noroga delaš? Mimogrede, meni že predlani en kolega ki je funkcionar , pravo ka de Mura leta 2021 prvak. Daj malo se zresni in ne kvasi norij, žal to ka Olimpija igra zadnje čase je nej podobno ničemer in so si sami krivi da so prišli v ta položaj, najbolj všečno igra trenutno ekipa Domžal. V zadnjih 4 kolih je vse možno, tudi to da bo Mura prvak in tudi to da ostane brez evrope.

5 2 Prijavi neprimerno vsebino
        06.05.2021 ob 7:08 gost gost

san še pozabo, penala nej bilo, če je bila roka je bila kvečjemi pred kazenskim prostorom, zavrti si posnetek nazaj in si ga stavi pa boš videl.

2 3 Prijavi neprimerno vsebino
        06.05.2021 ob 7:12 Magyar Bacsi gost

Na Muro masturbira celo Prekmurje oziroma navijači Mure, če pa slučajno napišeš kaj proti pa si državni zločineč še hujši kot Jashari. Vsepovsod se jim prikazuje prikazen imenovana DF, skratka ena sama žalost. Ta nogomet pa še enkrat več povem ni vreden počenega groša, pa je lahko Mura 100x prvak mi dol visi. To ni niti balinanje, da ne bo prizadel ljubiteljev balinanja. SLOVENSKI NOGOMET na čelu z MURO je eno veliko sranje, brezvezno tekanje za žogo, kot kokoši po dvorišču. Kar drkajte naprej v miru in uživajte od gledanju drkanja žoge. Bwaaaahhhhhhhhhhhh

4 5 Prijavi neprimerno vsebino
        06.05.2021 ob 13:26 gost

7:08.............. ne sprenevedaj se in ne laži. Gre za roko v dveh obdobjih tekme. Ena je bila izven kazenskega prostora, druga pa v kazenskem prostoru. VAŠ SODNIK ni piskal nobene. Moraš pa slep biti, če tega ne vidiš.

1 1 Prijavi neprimerno vsebino
    34. gost
      06.05.2021 ob 7:14 Busybee gost

Debeli a si se ukozio luzer?

1 5 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
        06.05.2021 ob 7:34 Magyar Bacsi gost

Brneče govedo si se našel v mojem komentarju???? Kako lepo, da si tako samokritičen!!!! Si že danes drkal ali pa čakaš na tekmo Mure??? Sicer pa kaj me briga, bol mi visiš!!!

3 3 Prijavi neprimerno vsebino
        06.05.2021 ob 7:36 Nemanja Milovič gost

Ob Slovenskem nogometu - tekmah Mure se vsak normalen človek samo še lahko ukozi ali pa si reže žile!!!! Brneč govedo - drkandžijo!!!!

4 3 Prijavi neprimerno vsebino
    35. gost

4 3 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
    36. gost
      06.05.2021 ob 9:44 gost

SKLEPANII MADJARSKI HLAPCI IZGINITE IZ SLOVENIJE ZA VEDNO IN DRKAJTE NA NAFTO SAJ JEBATI TAK NEMRETE.GNOJI ENI MADJARSKI

2 4 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
        06.05.2021 ob 9:54 kilonja gost

Bedak gorički, kaj ne vidiš da vas murine navihjače jebe ena in ista oseba s 100 različnimi imeni ? Mislite da se naftini navijači ubadajo po spletnih portalih z vami ? Potem se motiš. Eno je derbi, verjemi mi pa da se velika večina z vami ne ubada dokler ni medsebojnih tekem . Ta ki vas pa drka tukaj pa je vaš, priseljenec v Soboto.

2 2 Prijavi neprimerno vsebino
        06.05.2021 ob 10:16 gost gost

Se strinjam s kilonjo da to en pacient komentira pod različnimi imeni. Rivalstvo med Muro in Nafto pa mora biti, ampak se zdaj d...t ko ni medsebojnih tekem pa je tudi zguba časa in energije.

06.05.2021 ob 15:16 Magyar Bacsi gost

Ti kar lepo nadaljuj z drkanjem na Muro mi imamo zato žene in partnerke in še marsikaj pametnega v življenju razen brezveznega nogometa. Ne pozabi v nedeljo drkati, itak boš zagotovo!!!! Duhovni siromačeki!!!!! Ti pa si gnoj, govedo, magarec, jasharijev sluga in mu kar liži zadnjico in drek!!!!!!

37. gost
      06.05.2021 ob 11:46 gost

Ha ha ha trpite samo trpite turbaši.Naj se vaše trpljenje kar nadaljuje. Mogoče kdo od turbašev ve kak je bil končni rezultat ????????????.Trpite še naprej !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Najbolj zgornja ki sta se ukozila ,NAJBRŽ jiva je KOZEL.Naj kar ostaneta na zdravljenju ker za drugo itak nista.Zdravljenje pa bo neuspešno ,ker sta brezupen primer.Pa še turbaša povrhu. SREČA SPREMLJA HRABRE. Turbaši pa naj še naprej uživajo v mega močni 2 ligi.Mega ekipa turbašev se bo ukozila z nekaj turbaških pristašev ,ki ne premorejo nič drugega kot kritiziranje ,čeravno bi potrebovali GENERALKO pri mega ekipi.

5 3 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
    38. gost
      06.05.2021 ob 11:50 gost

TISTI SLEPI IN NEUMNI NAVIJAČI MURE, KI NE VIDITE NA TEKMI NIČESAR DRUGEGA KOT GOLE MURE - VERJETNO PIJANI GLEDATE TEKMO, SI PREBERITE ČLANEK NA SOBOTAINFO O VČERAJŠNJI TEKMI. KDOR NI VIDEL TE ROKE JE BEDAK ALI PLAČAN, DA NE VIDI. TO PA JAZ PRAVIM.

39. gost
      06.05.2021 ob 12:21 gost

Roka in penal je TAKRAT ko sodnik to dosodi. Sodnik je celo tekmo rahlo nagibal tehtnico na sran KP. Še v zadnji minuti ko je z glavo streljal Spinnelli. samo sodnik je videl da se je žoge zadnji dotaknil igralec MURE.Na vsak način so hoteli okrasti MURO a jim ni uspelo .SREČA SPREMLJA HRABRE.Koprčani so iz minute v minuto bili vse bolj prestrašeni ,zato pa so bili nagrajeni z PORAZOM. ko igraš slabo zmaguješ - - - to so karakteristike DOBRIH EKIP.To pa je MURA danes DOKAZALA.Na veliko žalost vseh TURBAŠOV.

06.05.2021 ob 16:38 gost

UREDNIŠTVO ZBLOKIRAJTE TE PRIMITIVCE, KI TAKO NIZKOTNO, ŽALJIVO KOMENTIRAJO O MURI IN NJENIH NAVIJAČIH. KOMENTARJI NAJ BODO PLAČLJIVI-----------NE BO NIKDAR VEČ TAKŠNIH KOMENTARJEV IN KOMENTARJEV, KER ŽIVIJO NA SOCIALI. SRAMOTA,SRAMOTA

1 3 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
        06.05.2021 ob 16:50 gost

Te boli resnica gorički klantoš? Če sodniki ne bi sodili vam v korist, bi siromaki bili na sedmem mestu. Ko Obradović odide via druga liga.