Lendavčani remizirali z Dobom, Beltinčani pa z Dekani

5.5.2021

Danes so bile odigrane tekme 18. kroga v 2. SNL. Nogometaši Nafte 1903 so gostovali pri Dobu, Beltinčani pa so doma gostili Dekane. Oba prekmurska drugoligaša sta remizirala.

Roltek Dob - Nafta 1903 1:1 (0:0)

Šipek (11-m v 69. min), Vinko (73. min)

Začetna enajsterica NK Nafta 1903:

V Dobu pri Ljubljani se je prvi polčas končal brez zadetkov. V drugem polčasi so prvi prišli do vodstva domačini. V 69. minuti je iz enajstmetrovke zadel Kristijan Šipek. Za izenačenje je v 73. min zadel Vedran Vinko in s tem poskrbel, da se Nafta v Lendavo vrača s točko.

V soboto, 8. maja, ob 20.30 bo Nafta v Lendavi gostili vodilni Kalcer Radomlje.

Beltinci Klima Tratnjek - Jadran Dekani 2:2 (1:2)

Raduha (5. min), Zonta (31. min), Bajrami (35. min), Verbič (85. min)

Začetna enajsterica ND Beltinci Klima Tratnjek:

Dober začetek v beltinskem športnem parku. Po podaji Mršiča iz kota je do strela z glavo prišel Raduha in v 5. minuti povedel Žute v vodstvo. Gostje so z goloma v 31. in 35. minuti srečanja, po nezbranosti obrambe, prišli do preobrata. Za Dekane sta zadela Zonta in Bajrami. Polčas se je v Športnem parku Beltinci končal z rezultatom 1:2. Verunica je v 85. minuti sprejel žogo na robu kazenskega prostora in podal proti Verbiču, ki je iz leve strani iz približno desetih metrov zadel v daljši vratarjev kot in s tem poskrbel za izenačenje v Beltincih. Tekma se je končala z delitvijo točk in tretjim remijem v sezoni za Beltinčane.

Beltinci Klima Tratnjek bodo to soboto ob 17. uri v Beltincih gostili Šmartno 1928.

* Foto: arhiv Pomurec.com