Mura remizirala z Aluminijem

15.5.2021

V Kidričevem se je danes odvila tekma 34. kroga Prve lige Telekom Slovenije, na kateri je Mura v gosteh pri Aluminiju iztržila eno točko.

NK Aluminij - NŠ Mura 0:0 (0:0)

Začetnih 11 Aluminija:

Začetna enajsterica Mure:

Glavni sodnik na tekmi je Rade Obrenović, pomagajo mu Andraž Kovačič, Grega Kordež in Denis Halilović (4. sodnik).

V 5. minuti prvi rumeni karton pri domačinih, prejel ga je Prša. V 19. minuti rumeni karton tudi pri Muri, in sicer za Oura. Še en rumeni karton v prvem polčasu, v 41. minuti ga je prejel Marinšek. Prvi polčas se je končal brez zadetkov.

V 72. minuti prve menjave, pri Muri je Horvat zamenjal Mandića in Kai Cipot Žižka. Pri Fužinarju pa je namesto Mujana v igro vstopil Đerlek. Rumeni karton je v 78. minuti prejel Mladen Dabanović, trener vratarjev pri Aluminiju. V 80. minuti še dve menjavi pri domačinih, Pečnika je zamenjal Kadrić, Pršo pa Čremak.

V 83. minuti rumeni karton za Kadrića. V 84. minuti je Šimundža namesto Pucka v igro poslal Đuraka. V 3. minuti sodniškega podaljška še zadnja menjava, pri Aluminiju je vstopil Kranjc, iz igre je šel Bosilj. Tekma se je končala z neodločenim rezultatom 0:0.

Naslednja tekma Muro čaka v sredo, 19. maja, ko se bodo v 35. krogu PLTS pomerili z Domžalami.

16.05.2021 ob 7:02 gost

Roka Murinega igralca v svojem kzenskem prostoru - sodnik nič, dvaktar sodnik piskal prepovedan položaj Aluminiju, ko to ni bil prepovedan položaj in je bil igralec sam pred vratarjem. Prekrške je piskal v korist Mure. PREJ BOŠ NAŠEL ČLOVEKA NA MARSU KOT OBJEKTIVNEGA NAVIJAČA MURE.

11 7 Prijavi neprimerno vsebino
      15.05.2021 ob 21:55 ggvp gost

Streli v okvir vrat… Aluminij 3, Mura 1…. Pa te bi mij radi nekso evropo špilale… vejpa sran vas je(igralce) lejko…

20 1 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      15.05.2021 ob 22:01 gost

Že mi je LOLEK komentar zbriso. Jebi se ti s to veško Muro pa drkaj na njo klipan eden.

6 3 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      15.05.2021 ob 22:09 Lojzek gost

Slaba predstava in mislim da bo evropa težko dosegljiva glede na razpored..sicer pa je vprašanje če se bo evropa sploh splačala igrati,glede na to,da zdaj bodo igrali za konferenčno evroligo ki je bistveno manj finančno donosna,posamezna kola bodo nagrajena z 100 tisočaki kar je malo in kar 3 koka bo treba iti naprej za znesek ki so ga dobili v 1 kolu kvalifikacij za ligo evropa...ne vem no...evropa ne bo nek presežek za slo klube,za ligo evropo pa ne bodo igrali več...splačalo se bo edino biti prvak,tam so denarne nagrade velike,drugače pa bo slo klubom prej strošek evropa kot nagrada

10 6 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      15.05.2021 ob 22:57 Busybee gost

Df je plod grupnega posilstva, neuspeli abortus raje bod tiho!!

1 5 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      15.05.2021 ob 23:01 gost

IDIOT SI IN IDIOT BOŠ DO SMRTI-----------------UKRADLI SO SODNIKI TEBI PAMET, ZATO SI TAKO PRIZADET.KOMENTATOR OB 21:55. NE KOMENTIRAJ OD NOGOMETA, KER NIMAŠ POJMA. IDIOT.

3 13 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      16.05.2021 ob 8:31 gost

Mura si ne zasluži tretjega mesta,da bi igrala v Evropi ker so to igralci za drugo večinoma pa za tretjo ligo Kouter Bobičanec Cipot si ne zaslužijo,da nosijo dres Mure,če bi bili tako dobri na igrišču kod ste pri šanko bi imeli boljše rezoltate to je sramota kaj delate.

16 4 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
        16.05.2021 ob 8:40 678 gost

Sevada zaslužijo ga si Žižek, Duro, Klepač itd. Bobi najboljši strelec ekipe pa si ga ne zasluži hahaha. Ka pa zaj Cipot kriv ka spilo 10 minut. Smešen si. Dejstvo je ka so igrali slabo in nej ti zdaj pametovati. Nogomet je kolektivni šport, vodja ekipe trener kateri tudi odgovarja za rezultate! Pa dajte se umirite, 3 je realno mesto za kaj več pa so potrebne dobre okrepitve.

3 13 Prijavi neprimerno vsebino
        16.05.2021 ob 8:43 Trit gost

Za sankon? Masjter gostilne so zaprete bile O oz odprete do 7 in zdaj se vidi tvoja inteligenca in guc v prazno. Joj joj joj!

3 5 Prijavi neprimerno vsebino

Buzbe si bolan???? se ti želiš pogovarjat o fuzbalu ali o klosarstvu.

16.05.2021 ob 8:53 AJAJAJAJAJ gost

Ta Mura je vaški klub, ki nima niti za burek. Delate sramoto Prekmurju.

10 1 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      16.05.2021 ob 8:53 Ckck gost

V sredo de potrditev za Evropo in bomo deklasirali Domžale saj se je videlo da smo se šparali na toj tekmi Skoda za možnost za prvaka smo zdaj na ničli,samo vse še neje konec,če se obe tekmi zmaga in Olimpija dve tekmi zgubi in Maribor tudi..

1 13 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      16.05.2021 ob 10:54 gost

idijot je natepaval tvojo mater posledično si se skotil TIJ DEBIL magare od človeka

16.05.2021 ob 13:47 gost

Želen Muri,da bi se uvrstila čim višje in bi igrala v Evropi ampak je res,da so nekateri navijači že od rojstva betežni v glavi,kjer ne vidijo pa ne govorijo resnice ni smo krivi navijači,če slabo igrajo pa ni rezoltatov to so večina drugoligaški igralci niso sposobni več pokazati načelo z Koterjem in Bobičancem Cipota pa nista še zrela za prvo ligo.

16.05.2021 ob 19:06 Lojzek gost

Za Murin neuspeh je kriv šimundža ki deluje pod okriljem Maribora naši loleki uprava se pa ne zgane nikomur nič če bi imeli drugega trenerja bi Mura zdaj bila že na prvem mestu ampak njemu je važno koliko mu v žep pricurlja kaj njega briga Mura samo ti naši loleki tega nevidijo ali pa nočejo me pa zanima gdo bo sploh šel na sredino tekmo proti Domžalam kajti ljudje tega mantranja sigurno nebodo šli gledat to tretje mesto je še ogroženo če v sredo izgubijo in nato še v Mariboru potem pa srečno Mura in uprava