15.8.2021

Ob 17. uri se je na Mestnem stadiuonu Fazanerija pričela tekma 5. kroga Prve lige Telemach, kjer je Mura gostila Kalcer Radomlje. Tekma je bila zaradi močne nevihte v 60. minuti pri rezultatu 2:2 prekinjena in se bo nadaljevala ob drugem terminu.

NŠ Mura - NK Kalcer Radomlje 2:2* (2:2)

Šarić (1. min), Lotrič (13. min), Varga (34. min), Maroša (45. min)

Začetnih enajst NŠ Mura:

Začetna enajsterica Kalcer Radomlje:

Že v prvi minuti srečanja so povedli gostje, za 0:1 je zadel Šarić. Rumeni karton je v 12. minuti prejel Pišek. Že v naslednji minuti pa je uspelo domačinom z zadetkom Lotriča izenačiti rezultat. V 16. minuti je rumeni karton prejel tudi Jazbec. Sledila je prva menjava pri Radomljah. V 22. minuti je v igro vstopil Ihbeisheh, iz igre je šel Rugašević.

Z zadetkom Varge so Radomljani v 34. minuti znova povedli. Brkič si je v 42. minuti prislužil rumeni karton. V 45. minuti pa je za ponovno izenačenje zadel Maroša. Prvi polčas se je končal po dveh minutah sodniškega dodatka z neodločenim rezultatom 2:2.

Šimundža je ob začetku drugega polčasa v igro poslal Horvata, Gorenca in Karničnika, ki so zamenjali Brkića, Maruška in Kaia Cipota. V 49. minuti je rumeni karton prejel Mužek. Sledila je še ena menjava pri Muri, v 51. minuti je Kozar zamenjal poškodovanega Lorbka.

V 60. minuti srečanja je sodnik tekmo prekinil zaradi slabih vremenskih razmer, saj so Pomurje zajele močne nevihte. Zadnjih 31 minut tekme bo odigranih ob prvem prostem terminu, ki ga določi NZS.

15.08.2021 ob 17:06 Mura gost

Tao istina ka so jodlaron prodali ze prek 1000 kart za tekmo v cetrtek? Zna sto kaj?

7 15 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      15.08.2021 ob 17:14 gost

bude mura pušnila kazionu zgleda

7 5 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      15.08.2021 ob 18:05 gost

Če lejko na RTV gučijo močvirščino, te lejko mij na Pomurec pišemo v maternim gezike.

14 4 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      15.08.2021 ob 18:43 gost

Zopet je sodnik podaril Muri penal. Prekleta banda sodniška.

15 17 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      15.08.2021 ob 18:49 Recek M gost

Pa koga mura zmaga letos???? Tak so kak Tromejnik

14 1 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      15.08.2021 ob 18:52 gost

KUZMIČ ZA TE TRI MILIJONE EVROV SI NJIVO ZRIHTAJ.

19 1 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      15.08.2021 ob 19:04 gost

Sodnik vas je rešil ponovne sramote, šime ga je skoraj na kolenh prosil, da naj prekine tekmo, čeprav bi se sedaj že lahko nadaljevala.

13 9 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      15.08.2021 ob 19:33 gost

SODNIL JE DANES REŠIL MURO PORAZA, ZADNJIČ NI IZKLJUČIL OBRADOVIĆA PA BI GA MORAL. RASNIČNO BI SE SRAMOVAL SAM SEBE. ČE BI NAVIJAL ZA TAKŠEN KLUB.

11 16 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      15.08.2021 ob 19:38 Lojzek gost

Res neverjetno čemu ßimunđa špara igralce???čemu???pa svoje so v evropi naredili,zdaj je treba marširati v prvenstvu,ker to je vstopnica za evropo....okrepitve???kaj je z njimi????kaj se čaka??zdaj se ve,da se bo rabilo kar nekaj igralcev za tekme na 2 frontah do zime in kaj se zdaj čaka????ne razumem kadrovanja v muri,v čeraj odšla 2 igralca,skupaj že 7,3 igralce najmanj treba pripeljati,kaj se čaka????

8 4 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      15.08.2021 ob 19:52 AJAJAJAJAJ gost

Kakšna sramota, SPET! Kako vas ni sram, naženite že enkrat Šimenoga, ker vas načrtno uničuje. Pa ne mi spet z Evropo! Postali ste beda od kluba. Srečo imate, da vam pomagajo sodniki. Če bi odigrali še dve minuti, ste avt. Zdaj boste po pravilniku NZS morali odigrati celo tekmo. SRAMOTA.

13 16 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      15.08.2021 ob 19:55 Joka gost

Sramota sime se je izgubil res

8 5 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      15.08.2021 ob 20:05 gost

TAKO VODITI EKIPO MURE JE SKREGANO Z NOGOMETOM. IGRALCI PRVE EKIPE SEDIJO NA REZERVNI KLOPI A ZA ŠTIRI DNI JE POKALNA TEKMA S ŠTURMON. TRENER ŠIMUDŽA SE BLAMIRA------ZATO NI PIK-------SRAMOTA.

10 7 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      15.08.2021 ob 20:12 Lojzek gost

Bolj kot vse me zanimajo okrepitve,a kdo kaj ve,se kaj dogaja v tej smeri ali nič???ker z to ekipo ne bo uspeha v novi sezoni,borba za obstanek bo,ali res nihče ne bo prišel????denar zdaj nebi smel biti ravno problem,kak mio bi bilo potrebno vložiti v ekipo,pa še 2 in nekaj ostane..da nebo tako kot v mb,denar splahnel,enako tudi ekipa in zdaj so sadovi slabrga dela v mb vidni

5 2 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      15.08.2021 ob 20:16 gost

Šimondža ali ne vidiš,da ta dva Cipota nista za prvo ligo so ti več Cipoti kod pa zgubljene točke iz tekme v tekmo se vidi kaj zmorejo domači igralci posebno Maroša pa 2 Cipota,Kozar Pucko

7 10 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
        15.08.2021 ob 21:29 Zzzz gost

Pa tej vsi so bili gnes boljši na igrišču od Klepača, Brkič, Mandića. Njih se nigi ne omenja a spilajo porazno. Glavno ka se sinfle domače!

7 2 Prijavi neprimerno vsebino
      15.08.2021 ob 20:17 Busybee gost

Debeli gnoj a si prebrodil četrtkov šok z tono pomirjeval? Spet se oglašaš glista? Sicer pa kdo si ti? Produkt grupnega posilstva, neuspeli abortus. In ti boš bluzil? Nazaj v zatohlo sobo marš!!

5 6 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
        16.08.2021 ob 2:49 Magyar Bacsi gost

Brneče govedo, ti si največja sramota na tem portalu!!! Tebi v glavi brni dan in noč imaš velike težave sam s sabo! Naj ti pomagam, ker vidiš vsepovsod bele miši in debelega, to je čisti sindrom SHIZOFRENIJE. Revček......

3 2 Prijavi neprimerno vsebino
      15.08.2021 ob 20:59 gost

Ka pa Fabi nemre več špilati???

3 3 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      15.08.2021 ob 21:18 AAAAAAAAAAA gost

Nemaš kaj komentari navišku kavč selektori pa škodljivci v punoj brzijni. Sakši normalen človek pa je gnes vdo ka či bi se za tekma do konca špilalla Radomlje dobij porcijo samo je vrejme tou preprečilo. Tekma traja 90 minut in tou j ebistvo.

15.08.2021 ob 22:05 Bla bla gost

Ns mura je prodala okrog 1000 vstopnic gostujocim gledalcon za tekmo v cetrtek. Na fb strani pa so objavile ka po pravilaj uefe gostujoci gledalci nemajo vstopa na stadijon. Info iz prve roke. Tao se bao zmesnjava

4 3 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
    19. gost
      16.08.2021 ob 7:47 gost

Naj nekdo iz uprave Mure pove koliko najemnine plačuje NŠ Mura za najem Fazanarije, objektov tam, igrišča, za delo Komunale tam, vodo, elektriko in podobne zadeve. In zakaj se to ne plačuje? Po kakšni odločbi in kdo je to odločbo podpisal. Kot vemo Olimpija, ki je v privatni lasti kot Mura, plačuje veliko najemnino za najem Stožic.

6 1 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
    20. gost
      16.08.2021 ob 8:58 Ef gost

Kdo je brkic

21. gost
      16.08.2021 ob 9:23 gost

Šimundža je Bog M.Sobote on je v Muro prinesel 3m eurov. Rajbar in Kuzmič sta s svojim znanjem nogometa na 0. Tam, kjer Šimundža hidi bi ona mogla poljubljati dan in noč. 3,4....Šimundža Ante, Šimundža Ante....

1 4 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
    22. gost
      16.08.2021 ob 9:57 gost

Šimundža Ante...mali kafič trenerčki Soboški se pogejte od zavisti..Niti en kvazi trenerček iz Pomurja Ni in Ne bo nikoli dosegel z Muro to, kar je Šimundža naredil z Muro v sezoni 11/12 in zdaj še v tem današnjem času.

1 3 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
    23. gost
      16.08.2021 ob 11:01 gost

Upam, da je veter raztrgal te grde Murine zastave po mestu. Te zastave ne spadajo na ulice. Jevšek priznaj svojo napaka in skini zastave.

24. gost
      16.08.2021 ob 11:07 gost

Pazi,ka ger tvojo noro glavo ne raztrga

16.08.2021 ob 11:16 gost

Nor si ti, ki Kuzmiču nosiš 25 evrov, da lahko gledaš muenje žoge na razriti njivi in piješ toplo pivo za 5 evrov. Kuzmič se ti pa smeji in Boga prosi za več takih budal.

0 2 Prijavi neprimerno vsebino
    25. gost
      16.08.2021 ob 11:42 gost

San je mi noso in mo je mi dale noso,zato ka sva kolega, pivo je nej toplo in je nej 5€, cepiti san se dal že aprila,nej zaradi Mure ampak zaradi službe, bil san že 2x na dopusti in še inok mo šel do konca leta,man familijo,kučo,3 avtoje,puno pejnez in dobro službo

16.08.2021 ob 12:18 gost

Potem si ti brat od debelega fuknjenca? Je žena s tabo na tekmah ali ................................ sama doma?

0 1 Prijavi neprimerno vsebino
    26. gost
      16.08.2021 ob 11:48 Štajerska gost

VI STE ČISTI LAIKI !!! Zakaj ćuvati igralce ??? Zato , ker so odprta vrata EVROPE in BAJEN zaslužek , ki si ga težko priboriš morda se nebo več dalo zaslužiti nekaj let , zato se dela na tem - prvenstvo je trenutno ( NE) toliko pomembno vse se da nadoknaditi prvenstvo je dolgo EVROPA pa je lahko kratka - VODSTVO MURE VE KAJ DELA ŠIME PA ŠE BOLJ . Tako se dela - ali se je v MARIBORI Pravo ANTE in vodstvo. Mura rabi vsak mesec precej denarja, za vas LAIKE seveda nić , kako ste NIZKI sram vas je lahko , da ste tako najvni PREKMARCI , predvsem nekateri , da se razumemo .