Mura na Fazaneriji premagala Radomlje

3.9.2021

Danes je bil na Mestnem stadionu Fazanerija odigran preostanek tekme 5. kroga Prve lige Telemach, kjer je Mura gostila Kalcer Radomlje. Tekma je bila 3. septembra, zaradi močne nevihte, v 60. minuti pri rezultatu 2:2 prekinjena.

NŠ Mura - NK Kalcer Radomlje 4:2 (2:2)

Šarić (1. min), Lotrič (13. min), Varga (34. min), Maroša (45. min) Mulahusejnović (75. min), Klepač (82. min)

Začetnih enajst NŠ Mura:

Začetna enajsterica Kalcer Radomlje:

V prvi minuti srečanja so povedli gostje, zadel je Šarić.  V 13. minuti uspelo domačinom z zadetkom Lotriča izenačiti rezultat. Z zadetkom Varge so Radomljani v 34. minuti znova povedli. Prvi polčas se je končal po dveh minutah sodniškega dodatka z neodločenim rezultatom 2:2.

V 60. minuti srečanja je sodnik tekmo prekinil zaradi slabih vremenskih razmer, saj so Pomurje zajele močne nevihte. Podrobnosti prvega dela tekme si lahko pogledate tukaj.

Današnja tekma se je nadaljevala od 59. minute naprej. NŠ Mura je imela na voljo še eno možnost zamenjave igralca.

V 75. minuti je za 3:2 zadel Nardin Mulahusejnović.

Mihael Klepač je v 82. minuti povišal rezultat na 4:2 in s tem postavil končni rezultat tekme.

Mura bo v soboto, 11. septembra, ob 20.15 na Fazaneriji gostila ljubljansko Olimpijo.

03.09.2021 ob 17:23 gost

Če je to nadaljevanje tiste tekme, ki jo je prekinil močan dež, bi lahko igrali samo tisti gralci, ki so bili takrat v ekipi in na klopi. Nikakor Mulahusejnović nima pravice igrati. Če bo ta zmaga Muri priznana, je to vse skup ena velika mafija.

13 51 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
        03.09.2021 ob 17:42 Cggg gost

19 8 Prijavi neprimerno vsebino
        03.09.2021 ob 17:58 gost

17:42 ........... to je tak na pamet napisano. Nikakor to ni logično. 63. člen pravi drugače. Ekipa - to je on čudak Obrez, velik navijač Mure.

11 9 Prijavi neprimerno vsebino
        03.09.2021 ob 20:08 Pravila gost

Bedak, se vidi ka nevejš premišlavati z glavo....ka pa če bi se 3 med ten čason poškoduvale pa meli operacije? te bi z 8 špilali?...al pa če bi keri igrale prestopo kama....pa od tekme en mesec mino kak lejko takše bedarije pišeš..

12 3 Prijavi neprimerno vsebino
        04.09.2021 ob 6:29 gost

Tekma bi se morala odigrati v roku 48 ur, za take primere je rezervna klop. Direkt za Muro so šli spreminjat pravilnik. Zakaj?

2 3 Prijavi neprimerno vsebino
      03.09.2021 ob 17:27 MA NE BLUZITE BLUZ!!... ;()Đ gost

1 9 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      03.09.2021 ob 17:43 gost

To tekmo je Mura dobila s prevara, bodite pošteni. Takrat vas je sodnik rešil poraza, ker bi se tekma po nekaj časa kamot lahko špilala, danes so igrali igralci, ki takrat niti pri Muri niso bili.

10 26 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      03.09.2021 ob 17:57 Fickl gost

Tebi več nega pomoči

17 11 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      03.09.2021 ob 18:07 Karel K. gost

Pa te človek je ščista fčesnjene ka piđše, da novi igralec nebi smel igrati in da bi lahko takoj nadaljevali pred tednom dni. Ja sodnik je tako odločil in pika, bila je nevihta. Če ne navijaš za Muro potem vsaj ne piši takšne bedaastoče o tem kdo lsahko igra in kdo ne. Sodnikidosojajo enajstmetrovke in izključujejo murine igralce, za tebe pa so oni Murin pomočnik. Pa ti si popolnoma iztirjen. Saj pa je imel priložnost ene menjave Murin trener.

19 10 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
        03.09.2021 ob 18:14 gost

Si madžaron, ki so te vsi ODBACILI. Če je to nadaljevanje tiste tekme, bi po logiki lahko igrali samo tisti igralci, ki so bili takrat prijavljeni. Ta igralec je pa takra bil še član Kopra. Sice so v nogometu tako same mučke. Vse izključitve Murinih gralcev kakor tudi penal proti Sturmu so bile čistto upravičene. Če se ne razumeš v to, idi prek meje na Madžarsko travo kosit.

10 9 Prijavi neprimerno vsebino
      03.09.2021 ob 18:36 AJAJAJAJAJ gost

Mura je pokazala svojo moč. Dobesedno dva dni je rabila, da je premagala Radomlje. Svetski klub.

8 5 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      03.09.2021 ob 18:59 gost

Roko na srce, priznajte, da to ni bilo pošteno, da je to prekinjeno in nadaljevano tekmo igral Mulahujsenović, ki je bil ob prekinitvi tekme še član Kopra. Navijači pokažite pokončno držo in priznajte.

8 22 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
        03.09.2021 ob 19:49 gost

kak ste vi MUTAVI. Zabiti pa še kaj od dneva registracije ima pravico nastopa za tiste iz 1 razreda pać ne.

3 4 Prijavi neprimerno vsebino
      03.09.2021 ob 19:51 Busybee gost

Df bacil palik bluziš??

4 3 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      03.09.2021 ob 20:21 Pametnjakovič gost

Koji negativci ste tu gor.. Jejo vam bog mater paraziti prekleti... Ne zaslužite si tople vode.

6 5 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      03.09.2021 ob 20:28 gost

Komaj druga zmaga pa smo že peti,kapa te kda mo redno začali zmaguvati.Muuuuurrrrrrrraaaaaaaaaaaaaaaaa!

13 4 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino

mura je najbolj osovražena ekipa v Prekmurju.

3 16 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      03.09.2021 ob 20:33 ni gost

DF sere vsepoprek po Muri tudi na drugih Slo portalih.Veliko komentarjev je kar skopiranih,verjetno vse ne obvlada pisati.

03.09.2021 ob 20:53 LFL gost

Zdaj se je začelo,spet bo trpela SLO liga .Še malo pa zavzamemo tisto kar nam pripada 1 MESTO .Anti Muraši pravočasno si nabavite tablete ,najbolj pomirjevala.Že ste začeli jamrati ,kaj pa še bo .Spet bo vse krivo : prepovedani položaj ,MURINI sodniki itd itd itd .Marsikdo se bo pojedel od zavisti ,celo lendva z okolico.TUDOM TRDA VOGRIN :MURA BO STARI NOVI PRVAK !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tudom turbaši , tudom trda vogrin.Nafta nikoli ne bo prvak ,razen če se odselijo na vogrsko ,ja tam pa so ZTE 3 .

10 4 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      03.09.2021 ob 21:10 gost

Pa ka te to ta norček piše pod 10 nicki , vej pa MURA je MURA , itak bo prvak na koncu , , Nafta pa bo igrala v ligi z Hidveg., hi,hi,hi.

04.09.2021 ob 6:33 gost

Prvak bo nekoč v Pomurski ligi, mogoče še kdaj v drugi ligi, V PRVI LIGI NIKOLI VEČ. NIKAD VIŠE.

3 7 Prijavi neprimerno vsebino
      03.09.2021 ob 21:27 Karel K. gost

Pa ta df Džaože 203/72/160 je totalka v IQ. Ta mu je na nivoju telesne normalne temperature. Ta je sigurno padel od nekod, in nima nobenih zemeljskih vrednot. Sigurno bo postal predsednik države Slovenije, saj takšni propagandist, populisti prevladujejo v slovenski politiki, kateri ne upoštevajo nič drugtega le sami sebe.

4 4 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      04.09.2021 ob 2:04 AAAAAAAAAA gost

Nemaš kaj škodljivci se pa čejšejo. Pravila takšna kak so kak za Muro pa za Radomlje so ista Mura je zmagala škodljivci pa palamutdite brez veze.

3 4 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
        04.09.2021 ob 6:38 gost

zaradi mure so spremenili pravilnik in pravila sramota stari že dugo nemreš več jebati zato ti je mura v uteho mura je najbolj osovražen klub v sloveniji njeni navijači pa še bolj

4 4 Prijavi neprimerno vsebino
      04.09.2021 ob 6:08 gost

MMMMMMMMMMMMMUUUUUUUUUURRRRRRRRRRRRAAAAAAA

1 7 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      04.09.2021 ob 6:48 gost

VI MURINI NAVIJAČI IN GORIČKI KLANTOŠI STE TAKO NEUMNI, DA NITI NE VESTE, DA SE JE PRVIČ V ZGODOVINI SLOVENIHE ZGODILO TO, DA JE ČUDEŽNI IGRALEC MULAHUJSENOVIĆ V PETEM KOLU 1.SNL V SEZONI 2021/2022 IGRAL ZA DVA KLUBA. NAJPREJ V LJUBLJANI ZA KOPER, POTEM PA V SOBOTI ZA MURO. TO VSE POVE O PAMETI NEKATERIH LJUDI. PAZITE - V ISTEM KOLU LIGE!!!!!!!!!1

5 8 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
        04.09.2021 ob 8:03 gost

Pri minusih se vidi vaša Gorička " pamet ". Če je za vas to normalno, da lahko en nogometaš v istem kolu igra za dva kluba, potem škoda sonca. ki sije na vas. Krumši, tikvi, kupica, Mura tej se pa svejt za vas enja.

4 3 Prijavi neprimerno vsebino
    19. gost
      04.09.2021 ob 7:30 Karel K. gost

Saj pa bo Grizman tudi igral za Barcelono in Atletiko Madrid, Ronaldo za Juventus in Manchester U. in kaj bi rad. Pa ščista si blesave ko take neumnosti širiš, stopi malo iz tega tvojega podzemnega brloga, da te malo sonce obsije. Nisi cepljen in se bojiš Covida-19. Lekadol ti več ne bo pomagal.

3 5 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
        04.09.2021 ob 8:07 gost

Ti stari madžaron si tako zabiti, da sploh ne razumeš napisanega. Gre za ISTO KOLO PRVENSTVA !!!!!!!! Ti pa s svojo noro tikvo pišeš čisto nekaj drugega. Idi na Madžarsko travo kositi, ker za drugo nisi sposoben.

4 2 Prijavi neprimerno vsebino
        04.09.2021 ob 10:08 gost

Karel, ko si že omanil virus, ti priporočam, da na portalu Necenzurirano prebereš interju z epidemiologom prim. prof. dr. Ivanom Erženom. Izvedel boš več pametnega in poučnega kot z 10 letnim gledanjem Janševe televizije.

1 1 Prijavi neprimerno vsebino
        04.09.2021 ob 10:20 Karel K. gost

Si bil včeraj v Ljubljani kot pomočnik Trohe in si vdrl v TV hišo. Če nisi bil tam ti Troha več ne bo plačal otroškega dodatka, kako boš pa potem preživel. Ti sploh veš kaj pomeni madžaron. Prepričan sem, da si ti vodja njih v Prekmurju z Janšo vred. Jaz Janševe TV ne gledam nikoli in tudi tvojih ne. Kako si nor pri cepljenju tako si nor pri nogometu. Kapo je pač titoistični kapo in misli, da mora vse tako pote4kati kot on misli. Čas ali dqtum igranja tekme se računa ne pa igralno kolo. Teško je to tebi ugotoviti, saj si bolj slab v funkcionalni pismenosti. Kdaj boš se predstavil s priimkom in imenom. Si zahrbten starček v luknji nekje v Sloveniji ali v tujini. Demenca pa te daje do amena, saj pišeš vedno eno in isto.

1 2 Prijavi neprimerno vsebino
        04.09.2021 ob 11:28 gost

Karel Kozic, že od leta 1970 živim v Soboti. Lepo in prijazno mesto v nasprotju s tvojimi madžarskimi rovtami.

0 1 Prijavi neprimerno vsebino
    20. gost
      04.09.2021 ob 8:30 gost

Kak enin ide v nos ka je Mura zmagala.

21. gost
      04.09.2021 ob 9:10 AJAJAJAJAJ gost

MURA - vaški klub. Bila, je in bo vedno. Banda pokvarjena, preseratorska.

5 6 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
    22. gost
      04.09.2021 ob 9:57 gost

kura oziroma mura, je beden nogometni klub, zaradi bednih navijačev.

5 2 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
    23. gost
      04.09.2021 ob 12:06 Busybee gost

Df zgaga bacilska smrdljiva pokvarjena že palik širiš svojo ozkoglednost hinavščino in primitivizem??

04.09.2021 ob 12:45 gost

Moral boš priznati, da Mura nikoli ni bila in nikoli ne bo velik klub. Izpadla je iz Lige prvakov, izpadla je iz Lige Evropa, pa še vedno filozofirate kaj velikega ste v Evropi napravili. Napravili ste pa samo sramoto s svojimi slaimi igrami. O prekinjeni tekmi pa škoda besed. Sem pogledal pravilnik - prav bedasto napisan. Mogoče namenoma napisan tako, da se lahko mešetari. SRAMOTA. ENKRAT ( s pomočjo sodnikov ) I NIKAD VIŠE. UZMI PARE I IDI.

2 2 Prijavi neprimerno vsebino
    24. gost
      04.09.2021 ob 20:26 gost

Mura je aktualni državni prvak,Mura je letos najuspešnejši Slovenski klub v Evropskih tekmovanjih,Mura piše zgodovino kluba z zlatimi črkami.