Beltinci Klima Tratnjek izgubili proti Fužinarju

12.9.2021

V soboto, 11. septembra, je bilo na Stadionu Peca odigrano srečanje 7. kroga 2. SNL, v katerem so Beltinci Klima Tratnjek gostovali pri Fužinarju in izgubili z 2:1.

Fužinar Vzajemci: – Beltinci Klima Tratnjek  2:1 (0:1)

(Cener v 44. min, Radić v 48. min, Kašnik v 86. min)

Beltinci Klima Tratnjek: Zver, Andrejč, Zeljković, Kaučič (od 56. Žaler), Sočič, MaučecRaduha, Mörec (od 56. Hari), Antolin, Cener (od 86. Pihler) in Grobelnik (od 75. Marič).

Fužinar Vzajemci: Vidmar (od 67. Paradiž), Katuša (od 60. Pesjak), Potokar, Radić (od 77. Zaimai), Kukić (od 60. Kovač), Kitek (od 67. Vuksanović), Ćoralić, Kašnik, Vardić, Turkuš in Marčič.

Sodniki: A. Sagrković (glavni sodnik), M. Čiča (1. pomoč), L. Kolenc (2. pomoč).

Zadetki: 0:1 Cener (44.), 1:1 Radić, (48.), 2:1 Kašnik (86.).

Rumeni kartoni: Kukić, Katuša, Kitek, Paradiž.

Tekma se je začela pred 77 gledalci bojevito. Beltinčani so povedli v 44. minuti. Za 0:1 je zadel Chris Cener. Tako se je prvi polčas končal z rezultatom 0:1.

V drugem polčasu so bili Fužinarji nekoliko uspešnejši, do konca drugega polčasa so uspeli zadati še dva gola. Zadala sta Radić v 48. minuti in nato še Kašnik v 86. minuti.

Drugi polčas se je tako končal z 2:1.

Beltinci Klima Tratnjek bodo gostili v soboto, 18. septembra, Ilirijo. Tekma se bo v Športnem parku Beltinci pričela ob 16:00.