19.9.2021

Danes, 19. septembra, se je na Ljudskem vrtu v Mariboru odvila tekma 9. kroga Prve lige Telemach. Moči sta merila Maribor in Mura, zmagala pa je slednja z 1:2.

NK Maribor - NŠ Mura 1:2 (1:1)

Voloder (33. min), Kous (36. min), Gorenc (88. min)

Začetna enajsterica Maribora:

Začetna enajsterica Mure:

V 10. minuti je rumeni karton prejel K. Šturm. V 33. minuti je povedel Maribor, zadel je Voloder. Že v 36. minuti pa je uspelo Murašem z zadetkom Kousa izenačiti rezultat.

V 45. minuti je rumeni karton prejel še Mitrović. Prvi polčas se je končal z neodločenim rezultatom 1:1.

V 47. minuti drugi rumeni karton za Mitrovića, Maribor tako ostaja z igralcem manj. Prav tako je rumeni karton prejel Sikošek. V 49. minuti je zadel Maroša, a iz prepovedanega položaja. Zadetek tako ni obveljal.

V 58. minuti menjava pri Mariboru, v igro D. Šturm iz igre Žugelj. Za prvo menjavo se je v 69. minuti odločil tudi Šimundža, ki je v igro poslal Klepača, iz igre je šel Škoflek.

Menjava pri Mariboru v 73. minuti v igro Kotnik, iz igre Mudrinski. Rumeni karton je v 80. minuti prejel še Voloder. Namesto Lorbka je šel v 82. minuti v igro Lotrič.

V 88. minuti je za vodstvo Mure poskrbel Gorenc. Sodnik se je odločil za 5 minut dodatka. V 92. minuti še dve menjavi pri Mariboru iz igre Alvir in Mutavčić, v igro Vancaš in Kronaveter.

Tekma se je končala z zmago Mure z 1:2.

19.09.2021 ob 20:18 gost

Kjer Mura gosti pri Mariboru?????????????

19.09.2021 ob 20:44 gost

Do zdaj nika od nika.To je nej za gledati.

19.09.2021 ob 21:16 Šandor gost

Floki v sredo gre na živilski sejem v Čakovec. Danes bosta šula in Simonček odjebala, če danes Maribor ne zmaga. Zagotovo se bosta usrala, ukozila.

5 6 Prijavi neprimerno vsebino
      19.09.2021 ob 21:40 gost

Stadion na pol prazen!! Na prejšnjih tekmah Maribora in Mure je bil stadion poln in odlično vzdusje!!

10 0 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      19.09.2021 ob 22:26 gost

Zopet je Murin sodnik Muri dal tri točke.

6 28 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      19.09.2021 ob 22:34 SMEJ gost

TVOJA MAMA JE RODILA IDIOTA,DEBILA......KOMENTATOR STVARNO JE MAMA RODILA DEBILA.....

19.09.2021 ob 22:46 SMEJ gost

SI PA STVARNO DEBIL, IDIOT, SMRDLJIVKO......

2 4 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      19.09.2021 ob 23:24 EVA gost

Delam s krajšim delovnim časom več kot 7 tisoč dolarjev na mesec. Neprestano sem slišal, kako mi drugi govorijo, koliko denarja lahko zaslužijo na spletu, zato sem se odločil, da bom to preučil. No, vse je bilo res in mi je popolnoma spremenilo življenje. Tu sem začel ................................................................................................. W­­­­W­­­­­W.C­­­­­A­­­­­S­­­­­H­­­­­A­­­­­P­­­­­P­­­­­1.C­­­­­O­­­­­M

0 5 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      19.09.2021 ob 23:25 EVA gost

Delam s krajšim delovnim časom več kot 7 tisoč dolarjev na mesec. Neprestano sem slišal, kako mi drugi govorijo, koliko denarja lahko zaslužijo na spletu, zato sem se odločil, da bom to preučil. No, vse je bilo res in mi je popolnoma spremenilo življenje. Tu sem začel ........................................................ W­­­­W­­­­­W.C­­­­­A­­­­­S­­­­­H­­­­­A­­­­­P­­­­­P­­­­­1.C­­­­­O­­­­­M

20.09.2021 ob 0:17 gost

Mogoče kateri vogrin VE KAKŠEN JE BIL REZULTAT NA KONCU.

13 3 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      20.09.2021 ob 0:30 Karel K. gost

Mura je vse tekme izgubil pa je vseeno že na četrtem mestu. V naslednjem kolu bo že druga. To je pač slovenski nogomer. Kaj pa če bi še igrali Cipoti in Bobičanec. Ovi pa pravi ka je sodnik fučko za Muro.

2 9 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      20.09.2021 ob 6:58 gost

Maribor je prava musterija za Muro. V tolko tekmah jih ne morejo enkrat premagat. To bi se Nafti uspelo v tolkih poskusih. Zdaj Rozman sigurno gre. Prav bi prisel kakemu Rudarju v drugi ligi. Maribor pa vseeno kdo prevzame. Ekipa je zelo slaba in noben trener je ne bo mogel dvignit, ker njihova igra je na nivoju Slovenske reprezentance.

6 1 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      20.09.2021 ob 7:36 gost

Ali je S.ROŽMAN že bivši ??????????????????????????????????

13 0 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      20.09.2021 ob 8:41 gost

NIKO MI NIŠTA NE MOŽE. JA SAM MURIN SUDIJA. KAŽITE ŠTA VAM TREBA.

7 3 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      20.09.2021 ob 8:54 gost

MURA JE OBRADOVIĆ IN SODNIKI.

6 5 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
        20.09.2021 ob 9:41 gost gost

Ja to je Murina liga, NZS več nima nič z ligo (sarkazem). Tij drugo nevejš praviti ...samo sodniki, pa naj bo če Mura igra v evropi, pokali oz.prvenstvi.

1 3 Prijavi neprimerno vsebino
      20.09.2021 ob 9:02 gost

Večina komentarjev spada izven nogometa, ali ne vedo kaj je to, seveda so navdušeni magarci pa bejsi, idioti, teleta smrdljivi to so nekateri in edini prekmurci pomoči jim nega. Punce pojte na štajer da si nebote naložila kakšnega od teleta.... Zakaj ni već gledalcev je pa krivo cepivo!!!??

20.09.2021 ob 9:10 gost

Sodniki Olimpiji in Mariboru za cel polčas izključijo igralca!!!!!!!!!! Pametnemu to vse pove.

20.09.2021 ob 11:07 gost gost

kakšno goričko, ve pa na murinih tekmah opaziti tudi vedno več ljudi iz Lendavske občine, od Hotize naprej pa so že itak vsi bole na strani Mure.

5 1 Prijavi neprimerno vsebino
    19. gost
      20.09.2021 ob 9:35 Magyar Bacsi gost

Šula in Rožmarinček se že cvreta v krematoriju de - luxe TOPALOVIČ.

20. gost
      20.09.2021 ob 9:41 gost

Naj se brzdajo pri prekrških.Rožman ,če bi bil pameten trener bi Mitrovića zamenjal že v polčasu ,ker je že imel rumen karton.Te pa še grob prekršek in normalno da sledi RDEČI karton. Sodnik pa je piskal kar nekaj spornih situacij v korist MB.Na konc pa jih je doletela zasužena KAZEN. Tudi sam sem si v živo ogledal temo v LV.Zaslužena zmaga MURE ,res pa je da je v 1 polčasu Obradovič vsaj 3x vrhunsko posredoval.ZATO GA PA IMAMO.BRAVO MATKO si opravičeno NAJBOLJŠI VRATAR LIGE. BRAVO MURA.

15 3 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
    21. gost
      20.09.2021 ob 9:46 gost

PREJ BOŠ NAŠEL ČLOVEKA NA MARSU KOT OBJEKTIVNEGA NAVIJAČA MURE.

9 11 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
        20.09.2021 ob 11:09 gost gost

prej bo konec sveta kak boš tij k pameti prišel. Idi na fb stran od Maribora in si malo poglej komentarje če se kdo kaj huduje nad sodnikom. Jezijo se nad svojimi nesposobnimi igralci, trenerjem in športnim direktorjem.

7 3 Prijavi neprimerno vsebino
        20.09.2021 ob 11:31 gost

11:09 .......... ko mlad človek zapravlja svoj prosti čas za gledanje slabega nogometa, za branje in pisanje komentarjev o nogometu, namesto, da bi ta čas porabil za druženje z ženskami, ustvarjanjem srečne družine,......................, potem veš, da je z njim nekaj narobe. Goričko je verjetno svetovni rekorder po samskih moških.

4 5 Prijavi neprimerno vsebino
    22. gost
      20.09.2021 ob 11:56 AAAAAAAAAA gost

San si posnetek za kartom Mitroviči pogledno par krat, je rejsan žogo brsno samo nemreš se pred seuf radirati pa nogou gor. Dobro ka je nej Kous stekno resno poškodbo. Karton upravičeno dosojen.

6 4 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
        21.09.2021 ob 16:04 AJAJAJAJAJ gost

AAAAAAAAAAAAAAA ti nimaš pojma o nogometu. Če je to za karton, potem pa res ne vem. Ampak tako pač je, ko se forsira ene ekipe. In Muro se je forsiralo lani in zgleda da se jo bo tudi letos. In Muraši lahko govorite kar želite.

3 1 Prijavi neprimerno vsebino
        22.09.2021 ob 8:49 gost

Si gledal prekršek Obradovića? Čeprav je bil za rdeči karton, ni dobil niti rumenega, nii prekrška sodnik ni piskal. Ta prekršek ni bil za rumeni karton, ker je igralec zadel žogo, pa ga je sodnik poslal z igrišča. Da ne bi zanikal, da sodniki ne pomagajo Muri do točk. Videno iz vesolja.

1 0 Prijavi neprimerno vsebino
    23. gost
      20.09.2021 ob 12:11 gost

Prej boš na luni našel dopustnike kot objektivne antiMuraše .Nesposobni igralci MB-ja zdaj pa so krivi sodniki in seveda igralci MURE. Tam se ubadajte s svojim ZTE 4 ne pada se obremenjujete z MURO. Ja ja BOLI zelo vas BOLIJO uspehi MURE,hudo vas mora BOLETI ker neprestano jamrate. Imate svoje dizelaše in tam delajte RED. Neprestano se šopirite da greste v 1ligo te pa od tega ne duha ne sluha.MB je imel 3 super prilike pa nič ,na koncu so pa bili kaznovani zdaj pa so vsi krivi samo PAKLAVI igralci MB -ja NE.NEOBJEKTIVNOST NA VIŠKU.

10 4 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
    24. gost
      20.09.2021 ob 19:16 gost

V kateri ligi igra ZTE 4 iz lendva ???????????????????????????????

4 2 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
    25. gost
      21.09.2021 ob 18:19 gost

kA JE AJAJAJAJAJ ZAJ SI SE ZBUDO? kA SMO VAN PA ZAPRLI GOBCE A? GNOJI ENI,TAKŠNE LIDIJ MAMO V pREKMURJI,ZATO PA SMO TAN GE SMO.

1 4 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
    26. gost
      21.09.2021 ob 19:10 gost

GORIČKI KLANTOŠ TE JE NAPRAVO TELE ENO

27. gost
      21.09.2021 ob 23:13 gost

STARI PRVAK bo spet NOVI PRVAK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

1 3 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
        22.09.2021 ob 7:12 gost

Mokre sanje klantošev. Niti sodniki ( Aluminij, Maribor ) in sreča ( Celje ) vam ne bodo mogli pomagati. VEŠKA EKIPA - OBRADOVIĆ + SODNIKI.

28. gost
      22.09.2021 ob 8:43 gost

MURA ŠAMPION !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

22.09.2021 ob 8:45 gost

Kaj si ti že od rojstva neumen ali še pa od včeraj pijan? Med prvimi tremi ne boste. Vsega vam pa sodniki tudi ne morejo napraviti.

1 1 Prijavi neprimerno vsebino
    29. gost
      22.09.2021 ob 9:36 gost

Eni neverjetno TRPIJO.hi hi hi hi hi hi hi

22.09.2021 ob 9:38 gost

Ja, hudo je to, ko ne nobena ženska noče in moraš za tolažbo hoditi na Murine tekme. Zelo hudo.