Veržej premagal Grad, Hodoš nadigral Tišino, Dobrovnik z zmago proti Bistrici

12.10.2021

Pretekli konec tedna so bile odigrane tekme 9. kroga Pomurske nogometne lige, kjer je Veržej premagal Grad. Odigrane so bile tudi tekme 8. kroga MNL Murska Sobota in MNL Lendava.

12.10.2021 ob 16:23 Prlek gost

Končno je Veržej zameja obrambo, še sreča za Grad ka so dečki tekokrot zluftali grodov gol vači bi fasali petardo. Kapo dol Pučko, Brunci domocim dečkom, tak dale pa ne vrag ka se enkrat nebi obrnilo v vašo korist. 👍

3 3 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      12.10.2021 ob 18:06 gost

Cestitke mladim igralcem Veržeja!!

12.10.2021 ob 21:22 Navijac gost

Čestitke Dobrovniku in Boroviču da nam ni izključil še več igralcev zaradi gobezdanja.

6 1 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
        12.10.2021 ob 21:27 gost

Ne vem ce sem spregledal registracijske zapisnike ali kdaj je bil Borovic registriran za dobrovnik?

4 2 Prijavi neprimerno vsebino
        12.10.2021 ob 21:32 Afna gost

Med tekmo se je dosti pogovarjal z njihovimi igralci in trenerjem. Sicer v visokem tonu in madzarskem jeziku, ampak glede na to da nikogar ni izključil so se verjetno pogovarjali kje bodo proslavili zmago.

7 1 Prijavi neprimerno vsebino
      13.10.2021 ob 8:04 xyz gost

Bistrica se lahko zahvali Boroviču, da jim ni podelil več rumenih kartonov zaradi grobe igre. Zakaj so se dobrovničan razburjali, kaj misliš? Kdor je bil na tekmi je videl, da so Dobrovniku razveljavili tri gole, od tega dva regularna. Nimate se kaj buniti, Boroviču se lahko zahvalite ka niste dobili petarde

6 5 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
        13.10.2021 ob 10:08 Gost gost

Nisem simpatizer nobene ekipe, sem pa bil na tekmi. Petarda? Prvi polcas je lahko komot 3-0 za domaco ekipo, lahko bi bilo tudi izenaceno, nemores biti tako pristranski. Rdeči karton bistrice, drugi karton upravičeno (vlečenje) prvi karton ni bil za rumeni karton. Ta igralec je naredil 2 faula in dobil 2 kartona. 3 razveljavljeni goli? Prvi roka, drugi prepovedani položaj.. tretji gol razveljavljen? Se ne spomnim da bi bil. Ta tekma ni bila G od grobe igre. Cel drugi polcas pa se je 80% komunikacije res dogajal v madzarskem jeziku. Si je pa tu sodnik kriv sam, naj bi za vsak verbalni napad na njegove odlocitve pokazal rumeni karton (domaci in gostujoci ekipi) in bi stvar resil ze v prvem polcasu. Ker drugi polcas je res prevec komuniciral in se pogovarjal, nima zastonj kartonov.

4 3 Prijavi neprimerno vsebino
        13.10.2021 ob 11:22 xyz gost

Jaz sem prebivalec občine Črenšovci, tako, da sem tudi jaz koliko toliko pristranski, ampak na kateri tekmi si ti bil?! Bistrica je gol dala po napaki gostujočega golmana, ni bila nobena izigrana akcija. Imeli so še eno priložnost razen zadetka, ki je bila res 100% ampak jo je domači napadalec zapravil. Prvi razveljavljen gol Dobrovnika je bil zaradi prepovedanega položaja, ki ni bil. Drugi gol je bil razveljavljen zaradi igre s roko, upravičeno. Tretji gol pa je bil spet razveljavljen zaradi prepovedanega položaja, ki spet ni bil. Seveda si zamudil tretji razveljavljen gol ker si sigurno bil pri šanku celo tekmo. Zmaga gostov zaslužena in čista kak solza, imeli so poleg tega še kar nekaj izigranih priložnosti, ki jih niso izkoristili, 70 minut se je igralo na gol Bistrice. če bi bil rezultat 2:5 v korist gostov se domačini tudi ne bi smeli nič pritoževat. Nogomet je igrala samo ena ekipa, druga se je samo branila in iskala priložnost iz protinapada. Zaključeno.

13.10.2021 ob 13:33 Gost gost

Nisem bil za šankom. XYZ imaš prav. Dva prepovedaniva položaja in ena roka. Ne moreš pa trditi ali upravičeno ali ne. Glede na to da je prvi polčas bil dosojen offside na eni strani igrišča, drugi polčas pa na drugi polovici. Dvomim, da si bil 2x v liniji na obeh polovicah.

1 4 Prijavi neprimerno vsebino
        13.10.2021 ob 13:52 gost gost

Vem, da resnica boli, ampak ni potrebno nekoga žaliti. Oba razveljavljena zadetka sem videl s lastnimi očmi, da ni bil prepovedan položaj, še več, ob meni so nekateri domačini tudi rekli da ni bil. Prvi polčas sem gledal na strani kjer je travnik poleg šole (ker sem tam parkiral), drugi polčas pa sem gledal skorajda pri slačilnicah. Med polčasom sem šel na eno pijačo (brezalkoholno), če te že zanima. Saj sem že rekel, da poleg razveljavljenih golov so še gosti imeli kopico zelo dobrih priložnosti, sigurno več kakor domači. Bistrica ima mlado ekipo, perspektivno, ni kaj, samo to soboto so naleteli na boljšo ekipo. Kot proti Kobilju, kot proti Čentibi...

5 1 Prijavi neprimerno vsebino
      13.10.2021 ob 9:14 ferenčak gost

Bistrica ne leži na dvojezičnem področju tako da sodnik v času tekme ne bi smel komunicirati z gostujočo ekipo ( ki ga je zavedla pri tem ) v neuradnem jeziku na tistem območju, ni korektno do domače ekipe, pa sicer je Borovič dečko na mestu .

13.10.2021 ob 9:54 realist gost

ferenčak, ti imaš resne probleme, najverjetneje sam sabo. Sodnik odloča o tem v kakšnem jeziku bo nagovoril oz. odgovoril igralcem. Drugače pa uporaba jezika ne igra tu nobene veze pa še manj dvojezično območje. Upam, da je to bila to le neouksna šala s tvoje strani.