Ljutomer, 17.10.2021

V 10. krogu Pomurske nogometne lige je v Ljutomeru potekal obračun med še neporaženimi domačini in gosti iz Rakičana. Prleki so v drugem polčasu upravičili vlogo favorita in osvojili nove 3. točke.

Avto Rajh Ljutomer - Rakičan 3:0 (0:0)

(Nemec v 58. in 78. min, Kolman v 90.m iz 11-m)

Tekmo so bolje odprli Prekmurci, ki so imeli žogo več v svoji posesti in si pripravili tudi nekaj priložnosti, ki pa niso obrodile sadov. Ljutomerčani so se počasi začeli prebujati in postajali so vse nevarnejši, a tudi oni niso uspeli zatresti mreže gostov. Prvi polčas, ki so ga zaznamovale groba igra in številni rumeni kartoni, se je končal z rezultatom 0:0.

Prleki so bili v drugem polčasu dosti nevarnejši. Svojo prevlado so v 58. minuti kronali s prvim zadetkom na tekmi. Natančen je bil Luka Nemec. V 78. minuti je Nemec dosegel še en gol, končni izid tekme pa je iz 11. metrov dosegel Sašo Kolman.