Nafta premagala Rogaško

23.10.2021

Nogometaši Nafte so danes, v Športnem centru Rogaška Slatina, odigrali tekmo 13. kroga v 2. SNL in slavili z rezultatom 1:3 (0:1).

Rogaška : Nafta 1903 1:3 (0:1)

(Vinko v 44. min, Krajnc iz 11-m v 58. min, Szökrönyös v 67. min, Rebernik v 80. min)

NK Nafta 1903:

NK Rogaška:

Lendavsko Nafto je v 44. minuti srečanja v vodstvo popeljal Vedran Vinko. V 58. minuti je glavni sodnik Denis Šabanagić pokazal na najstrožjo kazen, katero je uspešno realiziral Alen Krajnc in s tem poskrbel za izenačenje na 1:1.

Dániel Szökrönyös je v 67. minuti zadel za vodstvo Nafte. Mihael Rebernik je deseti minuti pred zaključkom rednega dela zadel za 1:3 in s tem postavil končni izid tekme.

V 14. krogu 2. SNL, ki bo odigrano v petek, 29. oktobra, ob 18. uri, bo Nafta v Lendavi gostila Beltinčane.

* Foto: arhiv Pomurec