Nafta premagala Krško

4.12.2021

V soboto, 4. decembra, je bila v Stadionu Matija Gubca v Krškem odigrana tekma 16. kroga 2. SNL, kjer je Nafta gostovala pri Krškem in zmagala s 0:2.

NK Krško : NK Nafta 1903 –  0:2 (0:0)

(Vinko v 66. min-11m; Haljeta v 68.)

Nafta 1903: Galoši, Csaba (od 83. Stare), Haljeta (od 94. Magdič), Zana, Novinič (od 90. Drk), Kumer, Németh, Rebernik, Florjanc, Korošec in Vinko (od 90. Fekete).

NK Krško: J. Ribič, Bagola, Tomiček, Zukić, Baskera (od 81. Arapović) ,Korošec, Adamić (od 53. Smiljanić), Jurčec (od 81. Ž. Ribič), Gubam Dadet, Gale (od 81. Tiganj) in Regvar (od 53. Stanić).

Rumeni kartoni: Adamić, Stanić; Németh.

Sodniki: Mateo Tozan (glavni sodnik), Adis Habibović (1. pomoč) in Žiga Knafelc (2. pomoč).

Prvi polčas se je končal brez zadetkov.

V 66. minuti je bila dosojena enajstmetrovka. Za 0:1 zadel Vedran Vinko. Kmalu za tem je uspelo Lendavčanom povišati vodstvo. V 68. minuti je za 0:2 zadel Nermin Haljeta.