Remi med Muro in lendavsko Nafto

15.1.2022

Danes, s pričetkom ob 12. uri, je bila v Murski Soboti odigrana pripravljalna tekma med NŠ Mura in NK Nafta 1903.

NŠ Mura - NK Nafta 1903 2:2 (1:1)

(Fekete v 6. min, Mulahusejnović v 29. min, Haljeta v 46. min, Kasalo v 72. min)

Začetna enajsterica NŠ Mura: Zalokar, K. Cipot, Karamarko, Ščernjavič, Beganović, Lorbek, Kozar, Bobičanec, Kompan Breznik, Mulahusejnović in Lotrič.

Začetna enajsterica NK Nafta 1903:

Muraši prvo prijateljsko tekmo nastopajo pod taktirko Damirja Čontale, nogometaše Nafte pa od začetka januarja vodi devetintridesetletni madžarski strokovnjak Gabor Boer.

V 6. minuti srečanja so povedli nogometaši Nafte. Za 0:1 je zadel Daniel Fekete.

Za izenačenje je v 29. minuti poskrbel Nardin Mulahusejnović. Prvi polčas se je končal z neodločenim rezultatom.

V drugem polčasu je Mura igrala v postavi: Gyergyek, Bagola, Gorenc, Pucko, Nerguti, Kous, Šturm, Horvat, Ouro, T. Cipot in Kasalo.

Po napaki domačih v obrambi je v 46. minuti srečanja za vodstvo Nafte poskrbel Nermin Haljeta.

Niko Kasalo je v 72. minuti zadel za 2:2, kar je tudi bil končni rezultat tekme.

15.01.2022 ob 14:22 Feri gost

Jes si mijslin ka de tej Čuntala leto kak stari bočkor.

17 16 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      15.01.2022 ob 14:34 gost

Druga liga na vidiku. Zopet boste navijači lahko gledali derbije Mura - Nafta, v katerih bo zmagovala Nafta.

31 30 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      15.01.2022 ob 14:45 gringolič gost

Vaj kama smo spadnoli. Če ne bi meli malo rezerv pik bi bilij tan 6., 7. ali niže. Da se igrači posmihavlejo treneri po oštarijaj je grun hec zel.

17 8 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      15.01.2022 ob 14:51 gost

Mura proti hrašcijcan tan pri gančanaj. To je to.

17 7 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      15.01.2022 ob 15:00 gost

Učitelji slabo, ker njih učenec slabo motivira. Vsak je pač Nej za vse, ali eni mislijo eh ta ma brado kak Šime pa do igralci mislili ka tou Šime. Človek, ki v nogometu nema pojma kaki je najnižji nivo na državni ravni.

13 7 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      15.01.2022 ob 15:07 AJAJAJAJAJ gost

Je mogoče kdo preverjal, če je bila tekma kje na stavah? Kdo bi vedel. Trener je znani kockar.

17 6 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      15.01.2022 ob 15:08 AJAJAJAJAJ gost

Stave je kdo preverjal? Trener je znani kockar.

8 6 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
        15.01.2022 ob 19:08 gost

Kaj nisi že prej napisal, bi ga vprašal kako naj stavim. Ti si sigurno stavo na visoko zmago vougrof.

7 2 Prijavi neprimerno vsebino
      15.01.2022 ob 15:11 Stave gost

Zmenjeno

15.01.2022 ob 15:44 gost

Ja na teh kozjih stavah pa je denar!!!!!!!!!??????????????

15.01.2022 ob 16:17 Slabo gost

Sramota Čunta,več reda,discipline igralci te nemara jo,mogel boš nekaj igralcev spustiti na zemljo,kajti govorijo o tebi v negativi.

14 7 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      15.01.2022 ob 16:24 Lojzek gost

Izgledalo je slabo z strani mure,bojim se da bo razpad sistema,se pa vidi,da se rabi kvaliteten napadalec

11 4 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      15.01.2022 ob 16:45 gringolič gost

Nücamo rednoga trenera z avtoriteto. Čontala bi lejko san povedo ka je tou za njega preveč. Tou je malo više od Küzme. Škoda minulij lejt.

12 7 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      15.01.2022 ob 16:52 gost

Kuzmič pa Rajbar vidva nimata znanja o nogomete,da sta tega kockara postavila za trenerja že se mu igralci posmehujejo ker nima znanja v prvi ligi se drugače igra kot Vidonci v Kuzmi ali pri Gradi vidla bosta kam bo Muro pripeljal

16 4 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      15.01.2022 ob 17:00 gost

Trifrtale mladincov je špilalo dobro za začetek priprav saj to so domači igralci če poglejdneš pri Nafte vsi tuje mogoče dva domačeva slabo

11 2 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      15.01.2022 ob 17:27 Xl gost

Nemas pojma majster! Pri nafti je igralo dosti mladincev ki so pri nafti že od kadetov! Če je igralec iz mladinskega pogona je domač igralec pa ni važno iz kere države prihaja! Tak je vsaj po evropi.

12 5 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      15.01.2022 ob 17:29 karči gost

Hvala Bogu naša MURA je končno pokazala to,kar si zasluži v drugi SNL. ČESTITKE ,samo tako naprej.

7 6 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      15.01.2022 ob 17:31 gost

Štere je pate iz mladinskoga pogona igralec Nafte je prekmurec

5 1 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      15.01.2022 ob 17:36 gost

Ti Karči samo sanjaj o drugi ligi vi ste že v drugi ligi in tam boste ostali Mura naj te ne skrbi ker drvvi ppproti evropi in spet bo v časopisu samo naša Mura iz Murske

19. gost
      15.01.2022 ob 17:57 Tinek gost

Što je na tekmi bil njemi je vse jasno! Odlična igra obeh ekip. Menej je sicer nafta presenetila! San pričakuvo bole agresiven pristop Mure. Realen rezultat! Samo tak dele. Dobri ste bilij oboji.

18 2 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
    20. gost
      15.01.2022 ob 18:20 gost

Nafta ma veliko kadetov in mladincev z stajerskega konca Lenart z okolico in celo falango hrvatov pri mladincih.

12 4 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
    21. gost
      15.01.2022 ob 18:26 gost

Ka kamerman na drejvi sedo, ali na štrkovon gnejzdi?

6 2 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
    22. gost
      15.01.2022 ob 18:53 gost gost

BOGDAJ ZAČNOLO SE ADIJO DOBER FUDBAL DVA TEDNA POČIVALI PA NEMAJO KONDICIJE LETETI BI MOGLI PO TRAVI NEJTE V LJUBLJANO BOŽE MILI KA BOJ

2 5 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
    23. gost
      15.01.2022 ob 19:35 AAAAAAAAAAAAAAA gost

Nemreš vrvati kakšne strokovnjake mamo na ton forumi čudno ka ste nej si treneri v Evropi med liga 5 pacienti eni.

16 3 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
    24. gost
      15.01.2022 ob 22:32 Erni Me__č gost

Si ste veliki bikeci ki pisete o Murini tekmi bil sem na tekmi pa znam ka so Murasi.dobro spilali vsaka cast Cantali z enim pa bi cestito Nafti na dobri prikazani igri. Lp

14 0 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
    25. gost
      15.01.2022 ob 23:25 Abc11 gost

Henjajte nabijati to Nafto... nafta je 5 let za muro ...

2 8 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
    26. gost
      16.01.2022 ob 7:56 Ravnica gost

Prva tekma, dve razlicni postavi... 2 in 3 golman... Scernjavic, Bagola, Nerguti, Kasalo... Novinci K. Breznik, Breganovic... Obradovic, Gorenc, Marusko, Balazic, Kaus, Sturm, Lorbek, Horvat, Bobicanec, Lotric, Nardin Mura ma solidno ekipo... Novinec K. Breznik je igral dobro zato de tudi Sturmi velka kunkorenca. Te Mulahusejnovic se mi ne vidi kak napadalec, dosta raj san vedno mel kda je Marosa igral... Dobro tu sta se Klepac pa Skoflej... Ste pa smesni kda prvo pripravljalno tekmo ne zmagate... Takoj je vse krivo in so vsi slabi. Nafta de proti Muri dala 120%, derbi plus prvoligas... S casoma de se vidlo kama de Mura segnola

8 1 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
    27. gost
      16.01.2022 ob 10:47 AJAJAJAJAJ gost

gost 15.01.2022 ob 19:08 - ti se samo tolaži. In ne, nisem madžar, ampak sobočanec ki mu je vseeno za vašo Muro. Dokler bo šel denar iz občinskega proračuna, gre tudi moj denar in lahko napišem, kar me je volja.

28. gost
      16.01.2022 ob 11:30 gost

Ziga Kous je v zadnjih trenutkih resil Muro poraza, ko je zogo izbil iz golove crte. To pa ni ravno vzpodbuden zacetek Murasev ne glede na to, da jim je to bila prva pripravljalna tekma.

29. gost
      16.01.2022 ob 11:49 AJAJAJAJAJ gost

Udarna novica : MURA SE PRIPRAVLJA ZA DRUGO LIGO. Mogoče kdo kaj ve o tem?

30. gost
      16.01.2022 ob 13:56 Erni Me__č gost

Tij se pravi bikec pusti Muro pri miru zdaj ste si cedni kda je slabo jebete trenera in klub kdaj so dobri rezlotati te ste tjuma😃😃

31. gost
      16.01.2022 ob 20:00 Drislas gost

Murasi sami drislavci!!!!! Posranci, usrani, kozlani!!!

17.01.2022 ob 18:25 gost

Madžare so vse hepi kaso neodločeno špilale zMuro Muraše pa nejso bili konpletne ka je rrrajše mladince notre dal zdaj pa mislijo ka so vrega za keco zgrabele joj joj bože turba gore