9.4.2022

Danes je bila na stadionu Športnega parka Šiška v Ljubljani odigrana tekma 30. kroga PLT, kjer je bila NŠ Mura v gosteh pri NK Bravu in domov odnesla tri tičke.

NK Bravo - NŠ Mura 1:2 (1:1)

(Daku v 25. min, Bajde v 36. min; Klepač v 68. min)

Začetna enajsterica NK Bravo:

Začetna enajsterica NŠ Mura:

Sodniki: Vinčić Slavko (glavni sodnik), Perger Primož (1. pomoč), Šumer Žiga (2. pomoč), Bubek Alen (4. sodnik), Antič Mihael (5. sodnik), Kordež Grega (6. sodnik)

Delegat: Turk Janko

Začetek tekme.

V 11. minuti je proti golu streljal Daku in Cipot s strelom z glavo, ki je žogo poslal mimo vrat.

Nekaj minut za tem sta poskusila tudi Bobičanec in Cipot, žal brez zadetka.

GOOOLLL! 0:1 V 25. minuti je Muro popeljal v vodstvo Mirlind Daku.

Gregor Bajde je v 36. minuti zadel za izenačenje.

Strel Bobičanca v 40. minuti je bil žal neuspešen.

V 45. minuti je na gol iz razdalje streljal Kozar, žoga mimo vrat. Minuta dodatka.

Prvi polčas se je končal z rezultatom 1:1.

Začetek drugega polčasa. Vreme je vse slabše, začelo je celo snežiti.

Rumeni karton za Gorenca v 54. minuti, kar pomeni, da ne bo nastopil na naslednji tekmi.

Menjava pri Muri: Klepač, Škoflek in Ouro namesto Beganovića, Cipota in Kozarja.

GOOOLLLL! Muro je v vodstvo popeljal Klepač v 68. minuti. Rezultat je 1:2.

Menjava pri Bravu v 74. minuti. Iz igre Memič, namesto njega Kirm.

Prekinitev tekme v 75. minuti zaradi močnega sneženja. Očistili so igrišče in tekma se nadaljuje.

Ponovna menjava pri Bravu v 82. minuti. Iz igrišča tokrat Trontelj, namesto njega Maružin. Sedaj še menjava Kerina, namesto njega Sever, v 86. minuti.

Štiri minute dodatka.

Menjava pri Muri v 94. minuti. Namesto Bobičanca v igro Maruško.

Konec tekme. 1:2

Več fotografij v spodnji galeriji ...

09.04.2022 ob 15:53 Lojzek gost

Če bo točka bo uspeh,mislim pa da bo poraz ker enostavno nekateri igralci niso na nivoju,kozar slab,res ne razumem kaj se dogaja z tem nogometašem,kako je nazadoval da joj,gorenc igra toplo hladno,horvat enako,vse preveč igralcev igra toplo hladno,ni neke konstantne igre in rezultatov recimo 10 tekem brez poraza,samo da je že enkrat konec te agonične sezone mure brez evrope....no potem nebo vsaj utrujenosti,ker slo nogometaši o tem najbolj jamrajo,poglejmo recimo benzemaja 34 let,modrič 37 let pa oba v kondicijski pripravljenosti vseh nogometašev mure skupaj,pa še vsem za repko igrata

09.04.2022 ob 17:11 PREKMUREC gost

SREČA,SREČA,SREČA........TA IDIOT ČONTALA JE IMEL SREČO,KER NIMA POJMA GLEDE IGALCEV V PRVI POSTAVI. KOZAR KATASTROFA, KARAMARKO ŽALOST, KOUS ŽALOST............

4 25 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      • gost
        09.04.2022 ob 18:30 AJAJAJAJAJAJ gost

Čista resnica samo muraši si tega ne priznajo. Ali pa se delajo norca iz sebe.

2 4 Prijavi neprimerno vsebino
      09.04.2022 ob 17:42 GOST gost

VIDIŠ KAK IDE BREZ MULE TERAJ GA PREVEČ ŠPILANJA NAZAJ ŠPILA SE ZA GOLE IDEMO NAPREJ

8 0 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      09.04.2022 ob 17:49 Muraš gost

Lepo sem napisala da je Čontala odličen trener Čestitke

17 2 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
    8. gost
      09.04.2022 ob 18:00 gost

Kje so zdaj pametni turbaši ????????????Nič kaj preveč se ne javljajo ,z svojimi bedimi ...... kot sreča ,Murin sodnik ,slaba igra Brava itd itd itd .Nogometni eksperti iz Lendva . Vse znajo ,na koncu pa pridejo gor da so BUMBARI.

10 4 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
    9. gost
      09.04.2022 ob 18:24 SOBOČANEC gost

Gost ob 17,28 ti si tele, idiot, smrdljivko. Prekmurec je povedal čisto resnico in ne obnašaj se tako vulgarno.

09.04.2022 ob 18:34 gost

Pa za toga AJAJAJAJAJAJ -jaša san že zdavnaj napiso ka je idiot. Idemo Čontala in igralci proti Evropi.

8 3 Prijavi neprimerno vsebino
    11. gost
      09.04.2022 ob 18:37 gost

Muraši kaj se kurčite? Zmagali ste z veliko srečo ( pred vašim golom je igralec Brava zadel vratnico ), zdaj pa mislite, da ste Boga za keco ZGRABILI. iGRO IMATE ZA DRUGO LIGO, TAKŠNO SRANJE LAHKO GLEDA SAMO NAJVEČJI NAVIJAČ Z NIZKIM IQ.

8 18 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      • gost
        09.04.2022 ob 18:40 Navijač gost

Hahshs te si tij gledo. Navijač z niskim IQ ka tak vse znaš. Kak si se fain predstavo

7 2 Prijavi neprimerno vsebino
      • gost
        09.04.2022 ob 19:23 AAAAAAAAAAAAA gost

gost 18.37 ka si pa te nej pijso zadnjič prouti Kopri ka je Mura nej mejla sreče aja se ka je prouti Muri tou štej. Tvoj iq je pa sigurno 200 deljeno z štiri.

2 3 Prijavi neprimerno vsebino
    12. gost
      09.04.2022 ob 19:45 gost

Spet kazen trener brez licence. Čestitke za zmago učitelji, učencu ukor....

1 0 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
    13. gost
      09.04.2022 ob 19:57 karči gost

Žal kljub zmagi v Šiški,se nam oddaljuje EUROPA, a kljub temu smo zadovoljni z ekipo,katera skorajda brez pravega trenerja.Ostanimo vsaj zgornji polovici lestvice 1.SNL.

3 6 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
    14. gost
      10.04.2022 ob 7:35 Janko Koruptivnik gost

V Mariboru se je pokazalo kakšni primitivci hodijo na tekme,nič boljši niso niti v Ms. Samo je treba dati priložnost, da to tudi pokažejo. Pretekli vikend so to že lepo pokazali z rasističmi izpadi. Volite mene JANKA KORUPTIVNIKA IN SNO - STRANKO NEIZPOLNJENIH OBLJUB.

2 3 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
    15. gost
      10.04.2022 ob 9:12 AJAJAJAJAJ gost

gost 09.04.2022 ob 18:34 - idiot si ti, ker nosiš svoje denar lastnikom Mure, katerim se po domače j..e za Muro, glavno da se pere denar. Boš videl, kako se bo to končalo. Sicer pa so potem lastniki dovolj pametni, da vas tupoglavce nategujejo. Prav vam je.