Beltinčani morali priznati premoč ekipi Rogaške

25.9.2022

V Športnem centru Rogaška Slatina je bila danes odigrana tekma 9. kroga 2. SNL. Beltinčani so v gosteh ostali brez točk.

NK Rogaška - ND Beltinci Klima Tratnjek 3:1 (1:1)

(Kosi v 7. min, Tomašković v 39. min; Pirtovšek v 67. min, Gradišar v 81. min)

Začetna enajsterica NK Rogaška:

Začetna enajsterica ND Beltinci Klima Tratnjek:

Sodniki: Perić Dragoslav (glavni sodnik), Burjan Aleksander (1. pomoč), Šprah Robert (2. pomoč)

Delegat: Bezjak Dušan

Začetek tekme.

6. minuta: Gradišar je stekel v nevaren protinapad, na koncu se žuti rešujejo s kotom.

8. minuta: Vodstvo Beltincev. Po kotu je s strelom z razdalje zadel F. Kosi. 0:1

15. minuta: Še ena lepa priložnost žutih. Akcija po levi strani in zaključni strel Kosija, ki je zletel preko vrat.

17. minuta: Na drugi strani še en hiter protinapad in zaključek Pavlovića. Žoga je zletela mimo gola Zvera.

24. minuta: Strel gostov z desne strani kazenskega prostora, Zver brani.

25. minuta: Po priborjeni žogi Kosija na sredini igrišča in protinapadu strel Grobelnika čez vrata.

32. minuta: Domači so še enkrat zapretili, z novo odlično obrambo se je izkazal Zver.

39. minuta: Po podaji Čakša je z leve strani streljal Grobelnik, žoga je zletela mimo vrat.

40. minuta: Izenačenje. Zadel je Tomašković. 1:1

44. minuta: Močan strel Pavlovića z razdalje, Zver brani.

Konec prvega polčasa v Rogaški Slatini. Beltinčani so povedli po prvenstvenem prvencu Kosija, gostje pa so ob koncu prvega dela izenačili po golu Tomaškovića. S kar nekaj dobrimi posredovanji se je izkazal Zver.

47. minuta: Napaka žutih in napad Rogaške po levi strani, potem pa strel mimo vrat.

61. minuta: Strel Pavlovića nesporedno iz prostega strela, Zver je žogo ujel.

68. minuta: Preobrat domačih po prekinitvi. Zadel je Pirtovšek. 2:1

72. minuta: Rumeni karton za Kralja, ki je zaustavil protinapad Rogaške.

76. minuta: Rumeni karton za Hrena.

82. minuta: Po dolgi podaji je z neposredne bližine zadel Gradišar. 3:1