Športni park Beltinci, 2.10.2022

Na športnem parku Beltinci je bila danes odigrana tekma 10. kroga 2. SNL, kjer sta se pomerila ND Beltinci Klima Tratnjek in NK Aluminij, kjer so Beltinčani v zadnji minuti iztržili remi.

ND Beltinci Klima Tratnjek – NK Aluminij 2:2 (1:1)
(Kaučič v 29. min; Borovnik v 49. min; Mikolaj Skiba v 76. min; Nerguti v 92. min)

Začetna enajsterica ND Beltinci Klima Tratnjek:

Začetna enajsterica NK Aluminij:

Sodniki: Denis Šabanagić (glavni sodnik), Matej Vojska (1. pomoč) in Dejan Švarc (2. pomoč).

Delegat: Silvester Tkalčič.

Srečanje je v Beltincih tokrat spremljalo okrog 400 gledalcev. Tokrat so bolje začeli gostje, a domačih vrat resneje niso ogrozili.

To so znali Beltinčani v 29. minuti izkoristiti. Ko je Alan Kaučič zatresel mrežo gostov. Tako so domačini v polčas odšli z zadetkom prednosti.

Tudi drugi polčas so agresivneje začeli gostje, ki so domače povsem potisnili na svojo polovico. Agresivnejši pristop se jim je obrestoval že v 49. minuti drugega polčasa, ko je za izenačenje poskrbel Andraž Borovnik.

Preobrat izida je sledil slabe pol ure pozneje, ko je goste v vodstvo popeljal v 76. minuti Daniel Mikolaj Skiba, ki je vstopil v 62. minuti. Vse je že kazalo na še en poraz Žutih, a je v 92. minuti za točko domačih z lepim zadetkom poskrbel Henrik Nerguti.

Beltinci Klima Tratnjek bodo v soboto, 8. oktobra, ob 15: 30 gostovali na stadionu Brinje pri Grosuplju.